Andrzej Gmitruk nie żyje. Był najlepszym polskim trenerem boksu po Feliksie Stammie.

#zrodlo
W ten weekend pożegnanie z Pucharem Davisa, jaki znaliśmy i rozumieliśmy.

Lindsey Vonn kontuzjowana

#zrodlo

Trzykrotna medalistka olimpijska w narciarstwie alpejskim Amerykanka Lindsey Vonn doznała kontuzji kolana na treningu i nie wystąpi w najbliższych zawodach Pucharu Świata w kanadyjskim Lake Louise. Jak poinformowała, uraz nie wymaga operacji.

Źródło: sport.interia.pl

Kontuzje Neymara i Mbappe w meczach towarzyskich

#zrodlo

Urazy zarówno Brazylijczyka Neymara, jak i Francuza Kyliana Mbappe, które piłkarze odnieśli we wtorkowych meczach towarzyskich swoich drużyn narodowych, prawdopodobnie nie są poważne. Obaj są kluczowymi zawodnikami Paris Saint-Germain.

Portugalia – Polska 1-1. Ten remis dużo daje. Z kim nie zagramy w eliminacjach Euro?

#zrodlo

Remis w Portugalii oznacza, że reprezentacja Polski będzie rozstawiona z pierwszego koszyka w czasie losowania grup eliminacyjnych do Euro 2020. Dzięki temu wiadomo, kto na pewno nie stanie nam na drodze.

Portugalia - Polska 1-1 w Lidze Narodów. Brzęczek: Nie będzie łatwo nas złamać

#zrodlo

- Przechodzimy trochę cierniową drogę, ale ta drużyna jest już zahartowana - mówił po remisie 1-1 na wyjeździe z Portugalią selekcjoner Jerzy Brzęczek. Polska spadła do drugiej dywizji Ligi Narodów, a Brzęczek emocjonalnie odpowiedział znanemu dziennikarzowi.

Portugalia - Polska 1-1 w Lidze Narodów. Boniek: Nie wiem, dlaczego miałbym zwalniać Brzęczka

#zrodlo

Polska zremisowała na wyjeździe z Portugalią 1-1 w ostatnim meczu Ligi Narodów. - Nasza radość jest spokojna, w związku ze śmiercią Andrzeja Gmitruka - mówił po meczu na antenie TVP Sport poruszony Zbigniew Boniek.

Portugalia – Polska 1-1. Milik: Pierwszy raz przeżyłem coś takiego

Szkoda, że nie udało się wygrać, ale szanujemy ten remis – powiedział po meczu z Portugalią Arkadiusz Milik, strzelec jedynego gola dla Polaków.

Portugalia - Polska 1-1 w Lidze Narodów. Oceny Polaków

Większość spisała się średnio, czyli... zdecydowanie lepiej niż ostatnio. Niektórzy pogłębili reprezentacyjny kryzys, inni dali jednak Jerzemu Brzęczkowi sporo do myślenia. Oceniamy Polaków po meczu z Portugalią.

Portugalia – Polska 1-1 w Lidze Narodów

#zrodlo

Nieoczekiwany remis 1-1 w Guimaraes, wywalczony dzięki dobrej drugiej połowie, oznacza, że polska reprezentacja będzie losowana z pierwszego koszyka w eliminacjach najbliższego Euro. I to jest najlepsza informacja po meczu z mistrzami Europy. Da też trochę oddechu polskiemu selekcjonerowi.

Liga Narodów: Szwecja - Rosja 2-0 w dywizji B. Awans "Trzech Koron"

#zrodlo

Szwecja pokonała na Friends Arena w Solnej Rosję 2-0 w meczu grupy 2. dywizji B piłkarskiej Ligi Mistrzów. Dzięki zwycięstwu gospodarze zapewnili sobie awans do elity.

Tagi: Rosja, Szwecja

Brazylia - Kamerun 1-0. Kontuzja Neymara

Brazylia wygrała z Kamerunem 1-0 (1-0) w towarzyskim meczu piłkarskim rozegranym w angielskim mieście Milton Keynes. W ósmej minucie z powodu kontuzji pachwiny boisko opuścił gwiazdor "Canarinhos" Neymar.

LM. ŁKS Commercecon - SSC Palmberg Schwerin 3:1

#zrodlo

Siatkarki ŁKS-u Commercecon pokonały niemiecki SSC Palmberg Schwerin 3:1 (25:18, 25:23, 14:25, 25:17) w meczu pierwszej kolejki grupy D Ligi Mistrzyń. W kolejnym spotkaniu wicemistrzynie Polski zmierzą się na wyjeździe z włoskim Savino Del Bene Scandicci.

Portugalia - Polska 1:1: Otarcie łez

#zrodlo
Remis 1:1 na stadionie w Portugalii jest dobrym wynikiem, tym bardziej, że przeciwnicy to mistrzowie Europy. Wprawdzie tych, którzy ten tytuł zdobyli grało niewielu, w dodatku gospodarze, mając zapewniony awans w Lidze Narodów nie wysilali się, znacznie ułatwiając nam zadanie. Jakkolwiek by było, Polacy pokazali się z nieco lepszej strony niż w ostatnich meczach, przywracając trochę z utraconej wiary.

El. MME. Portugalia - Polska 1-3. Grabara: Wyniku nie trafiłem

#zrodlo

- Cały dzień chodziłem po hotelu i mówiłem chłopakom, że wygramy 3-0. Wyniku nie trafiłem, ale chyba jeśli się o czymś mocno myśli, to się to spełnia, prawda? - mówił Kamil Grabara, bramkarz reprezentacji Polski do lat 21, która we wtorek wywalczyła awans do finałów MME 2019, cytowany na portalu laczynaspilka.

Andrzej Kostyra wspomina zmarłego Andrzeja Gmitruka

- Wraz z Andrzejem odchodzi najpiękniejsza karta polskiego boksu - mówi w swoim vlogu Andrzej Kostyra, znany dziennikarz i przyjaciel zmarłego dziś w nocy trenera Andrzeja Gmitruka.

El. MME. Portugalia - Polska 1-3. Bielik: Nie mieliśmy w planie trzech goli w 20 minut

#zrodlo

- Nie było w planie strzelenia trzech goli w dwadzieścia minut. Chcieliśmy oczywiście szybko strzelić gola, ale gdyby ktoś powiedział mi, że taki będziemy mieli początek, tobym się tej osobie zaśmiał w twarz - mówił po wygranej z Portugalią 3-1 w Chaves rozradowany Krystian Bielik dla portalu laczynaspilka.pl

Remis z Portugalią. Ważny wynik przed losowaniem

#zrodlo
Polacy zremisowali z Portugalią 1:1 w ostatnim meczu fazy grupowej Ligi Narodów. Bramkę dla naszej reprezentacji zdobył z rzutu karnego Arkadiusz Milik.

Afera w Belgii. Piłkarski menedżer świadkiem koronnym

#zrodlo

​Jeden z podejrzanych w śledztwie dotyczącym korupcji w belgijskim futbolu, agent piłkarski Dejan Veljković wyszedł we wtorek na wolność w zamian za zgodę na współpracę z wymiarem sprawiedliwości i obietnicę niskiej kary, jeśli stanie przed sądem.

EL. MME. Portugalia - Polska 1-3. Juskowiak: Do awansu potrzebowaliśmy niespodzianki

#zrodlo

W ocenie Andrzeja Juskowiaka, byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej, drużyna młodzieżowa potrzebowała sprawić dużą niespodziankę we wtorkowym spotkaniu biało-czerwonych z Portugalią. Barażowy mecz w Chaves zakończył się zwycięstwem Polaków 3-1, dającym im awans do mistrzostw Europy do lat 21.

El. DME w tenisie stołowym. Polacy pokonali Chorwację

#zrodlo

Polscy tenisiści stołowi wygrali w Osijeku z Chorwacją 3:1 w meczu eliminacji mistrzostw Europy 2019.

PHL. KH Energa Toruń - TatrySki Podhale Nowy Targ 6-7 po dogrywce w 22. kolejce

#zrodlo

Aż 13 goli zobaczyli kibice w Toruniu podczas meczu KH Energi Toruń z TatrySkim Podhalem Nowy Targ zakończonym wynikiem 6-7 w ramach 22. kolejki PHL. Gospodarze prowadzili 4-0, 5-2, by gola na 6-6 stracić w 59. minucie, a zwycięstwo w pierwszej minucie dogrywki!

ME piłkarek ręcznych. Karolina Kudłacz-Gloc odmówiła operacji

#zrodlo

Kapitan reprezentacji Polski piłkarek ręcznych Karolina Kudłacz-Gloc, pomimo poważnej kontuzji, postanowiła wystąpić w mistrzostwach Europy, które 29 listopada rozpoczną się we Francji. - Chciano mnie operować - przyznała.

Liga Mistrzów. PGE Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk 3:1

#zrodlo

Siatkarze PGE Skry Bełchatów wygrali we własnej hali z Treflem Gdańsk 3:1 (21:25, 35:33, 25:19, 26:24) w pierwszej kolejce grupy D Ligi Mistrzów.

Portugalia - Polska w Lidze Narodów. Na żywo

#zrodlo

Reprezentacja Polski kończy rok i udział w Lidze Narodów wyjazdowym meczem z Portugalią w Guimaraes. Dołącz do relacji na żywo!

EL. DME w tenisie stołowym: Polska - Ukraina 3-1

#zrodlo

Polskie tenisistki stołowe pokonały w Poznaniu Ukrainę 3-1 w swoim ostatnim meczu eliminacji do drużynowych mistrzostw Europy, które w przyszłym roku rozegrane zostaną we Francji. Obie reprezentacje miały już wcześniej zapewniony awans.