Hopaj
Wiadomości z tagiem Łódź  RSS
Ponad 20 dzieci utonęło w drodze do szkoły. Wywróciła się łódź na Nilu w Sudanie

17.08.2018 0:12


Co najmniej 20 osób utonęło w wyniku wywróceniu się łodzi na Nilu w Sudanie. Do wypadku doszło ok. 750 kilometrów na północ od stolicy kraju Chartumu. Przyczyną zatonięcia łodzi miała być awaria silnika i silny nurt. W łodzi podróżowały głównie dzieci, które zmierzały do szkoły.

Źródło: fakty.interia.pl

Kto się chce z nami pobawić? Busorożec w akcji - zabawa przez 3 miesiące za skromne 1,35 mln zł [WIDEO | FOTO]

16.08.2018 19:41

- Łódź zaczęła kojarzyć się z jednorożcem, z czego ja się bardzo cieszę. (...) Już wzbudziliśmy dyskusję, a o to w tym wszystkim chodzi. W każdej akcji promocyjnej chodzi o to, żeby wzbudzić emocje i żeby spowodować dyskusję.- wyjaśnia prowokacyjnie prezydent Hanna Zdanowska podczas prezentacji nowego tworu marketingowego jakim jest Mobilna Łódź (nazwa oficjalna) lub Busorożec (nasza propozycja).

Tagi: Łódź
Źródło: www.tulodz.com

Koniec postoju "Aquariusa". Statek z imigrantami zawinął do maltańskiego portu

16.08.2018 19:03

Statek zawinął w środę do portu w stolicy Malty, La Valetty. Łódź od pięciu dni stała na otwartym morzu, gdyż żaden z okolicznych krajów nie chciał...

Tagi: Łódź
Źródło: wiadomosci.wp.pl

Krystyna Strasz: Mamy najlepszych kibiców w Polsce

16.08.2018 17:14

Na pierwszych zajęciach przywitała ich blisko trzystuosobowa grupa kibiców, co zrobiło wrażenie i dodało otuchy. Pełna energii i nowych sił Krystyna Strasz wraz z koleżankami z ŁKS-u Commercecon Łódź wróciła do treningów.

Tagi: Łódź
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Jacht Polskiej Fundacji Narodowej już w Polsce

16.08.2018 15:11


Jacht "I love Poland", czyli łódź na której Mateusz Kusznierewicz miał opłynąć świat z okazji stulecia odzyskania niepodległości, jest już w Polsce - dowiedział się nieoficjalnie reporter RMF FM.

Tagi: Łódź
Źródło: www.rmf24.pl

Orzeł - Wanda: Znamy zestawienia obu ekip (składy)

16.08.2018 14:26

W najbliższą niedzielę, w meczu 13. kolejki Nice 1.LŻ, Orzeł Łódź podejmie Arge Speedway Wandę Kraków. Poznaliśmy zestawienia obu ekip na to spotkanie.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Prezes PPL: „Łódź znajduje się w śmiertelnym zasięgu Chopina”. Dlatego wybiera Radom

16.08.2018 9:07

Ciekawy wywiad na temat przyszłości portu lotniczego Radom, zahaczający nieco o temat lotniska w Łodzi, ukazał się na portalu Rynek Lotniczy. Dziennikarzowi portalu udało się porozmawiać z Mariuszem Szpikowskim, prezesem Polskich Portów Lotniczych, a więc z osobą decyzyjną w kwestii lotniska Chopina w Warszawie i ewentualnego przeniesienia z niego części lotów.

Źródło: www.tulodz.com

PIŁKA NOŻNA: Widzew skromnie wygrywa w sparingu z SMS-em Łódź [RELACJA]

15.08.2018 20:00

W środę, 15 sierpnia piłkarze Widzewa wygrali 2:0 sparing z inną łódzką drużyną - UKS SMS Łódź. Mecz ten był szansą na przetestowanie kilku zawodników.

Źródło: www.tulodz.com

Wraca czar starych tramwajów - tylko dziś możesz je oglądać na Brusie [ZDJĘCIA]

15.08.2018 11:00

15 sierpnia, godz. 12-17 w Zajezdni na Brusie Klub Miłośników Starych Tramwajów w Łodzi (wspierany przez MPK-Łódź Traffic, Zarząd Dróg i Transportu w Łodzi, WatchLine Lodz oraz Za Obiektywem) zaprasza na przedostatnie w tym roku drzwi otwarte w Zajezdni Muzealnej Brus.

Źródło: www.tulodz.com

ŁKS Commercecon Łódź już po pierwszym treningu i to w nowej hali

14.08.2018 23:20

Wicemistrzynie kraju rozpoczęły przygotowania. Zawodniczki ŁKS-u Commercecon Łódź są po pierwszym treningu przed nowym sezonem Ligi Siatkówki Kobiet.

Tagi: Łódź
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami