Prointegra
Wiadomości z tagiem Śmieci  RSS
Wyrok w sprawie rodziców 5-latka. To nie oni doprowadzili do śmierci dziecka

22.01.2019 17:20

We wtorek (22 stycznia) przed Sądem Rejonowym w Białogardzie zakończył się proces rodziców chłopca, który w czerwcu 2017 roku utopił się w studzience kanalizacyjnej. Przypomnijmy, że tragedia rozegrała się na niewielkim białogardzkim osiedlu domów jednorodzinnych......

Źródło: www.24kurier.pl

Jak gorzowianom idzie segregacja śmieci?

22.01.2019 16:11

Związek Celowy Gmin MG-6 przedstawił raport na temat tego jak mieszkańcy radzą sobie z nową metodą segregowania śmieci. Od 7 stycznia 2018 r. w Gorzowie obowiązuje system gospodarki odpadami z podziałem na 5 frakcji: papier, szkło, plastik i metal, odpady biodegradowalne oraz pozostałe po segregacji. Ponadto odbierane są odpady wielkogabarytowe oraz elektroodpady.

Tagi: Śmieci, Bary
Źródło: tvgorzow.pl

Białogard: Sąd wydał wyrok na rodziców 5-latka, który utonął w studzience

22.01.2019 15:47


Sąd uniewinnił matkę 5-latka, który utonął w niezabezpieczonej studzience nieczynnej kanalizacji. Wobec ojca chłopca warunkowo na rok umorzył postępowanie, zmieniając przy tym kwalifikację zarzucanego mu czynu z nieumyślnego spowodowania śmierci, na narażenie na niebezpieczeństwo utraty życia.

Źródło: fakty.interia.pl

Wyłączona iluminacja w parku Oliwskim

22.01.2019 15:00

W związku ze śmiercią prezydenta Pawła Adamowicza iluminacje świąteczne w parku Oliwskim i na terenie miasta nie będą już tej zimy włączane. Obecnie trwa ich demontaż. Do połowy lutego flagi na masztach pozostaną opuszczone do połowy.

Tagi: Śmieci
Źródło: www.trojmiasto.pl

Składowisko odpadów w Końskich uciążliwe, ale zamknięte nie będzie

22.01.2019 10:49

Do wiosny ma zostać rozwiązany problem z uciążliwym składowiskiem odpadów komunalnych w Końskich. Mieszkańcy ul. Spacerowej, przy której znajduje się wysypisko, od lat narzekają na dobiegający stamtąd nieprzyjemny zapach i hałasy. Problemem są także kursujące przez cały dzień śmieciarki.

Tagi: Śmieci
Źródło: www.radio.kielce.pl

Śmierć pacjentki w szpitalu przy Szwajcarskiej. Kobieta trafiła tam z kliniki medycyny naturalnej

22.01.2019 10:19

W szpitalu przy ulicy Szwajcarskiej zmarła kobieta, która trafiła tam z kliniki specjalizującej się w tzw. medycynie naturalnej.

Źródło: epoznan.pl

TVP pozwie m.in. Bodnara i Skibę

22.01.2019 8:06


TVP pozwie osoby, które wskazywały na związek pomiędzy treściami publikowanymi na antenach TVP a śmiercią Pawła Adamowicza - poinformowano w komunikacie publicznego nadawcy. Działania prawne mają zostać podjęte m.in. Adamowi Bodnarowi, Krzysztofowi Skibie, Wojciechowi Czuchnowskiemu czy Wojciechowi Sadurskiemu.

Źródło: fakty.interia.pl

Prof. Staniszkis: Śmierć Adamowicza nie będzie miała wpływu na wybory

22.01.2019 7:09


W Polsce emocje szybko pojawiają się i szybko znikają. Obawiam się, że śmierć Adamowicza nie będzie miała wpływu na wybory - uważa prof. Jadwiga Staniszkis. Jak powiedziała w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej", podziały będziemy zasypywać przez kolejne pokolenia. Profesor wskazała też, jak - jej zdaniem - osobista trauma prezesa Prawa i Sprawiedliwości przekłada się na społeczne nastroje.

Prof. Staniszkis: Kaczyński powinien odejść

22.01.2019 7:06

Śmierć Pawła Adamowicza nie będzie miała wpływu na wybory. W Polsce takie emocje szybko się pojawiają i szybko znikają uważa prof. Jadwiga Staniszkis.

Źródło: www.rp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami