f4up
Wiadomości z tagiem Żandarmeria Wojskowa  RSS
Żandarmeria wojskowa wesprze policję podczas niedzielnego marszu

09.11.2018 18:46


W niedzielę przed marszem państwowym wojsko zacznie formować kolumnę o godz. 12 - poinformowało PAP Centrum Operacyjne MON. Wtedy rozstawione mają zostać pojazdy wojskowe w okolicy ronda Dmowskiego w Warszawie; Żandarmeria Wojskowa podczas marszu wesprze policję w zakresie ochrony bezpieczeństwa.

Źródło: fakty.interia.pl

Porozumienie policji i żandarmerii. Wspólnie będą zabezpieczać uroczystości 11 listopada

09.11.2018 11:28

Policja i Żandarmeria Wojskowa wspólnie zabezpieczą uroczystości państwowe w Święto Niepodległości – wynika z informacji rzecznika prasowego Komendanta Stołecznego Policji kom. Sylwestra Marczaka.

Źródło: warszawa.onet.pl

Marsz 11 listopada. Porozumienie policji i żandarmerii

09.11.2018 11:14


Policja i Żandarmeria Wojskowa będą wspólnie zabezpieczać uroczystości państwowe w Święto Niepodległości – poinformował rzecznik prasowy Komendanta Stołecznego Policji kom. Sylwester Marczak.

Źródło: fakty.interia.pl

Żandarmeria Wojskowa wspomoże policję podczas obchodów Narodowego Święta Niepodległości w Warszawie

08.11.2018 17:27

Mateusz Morawiecki podpisał dziś rozporządzenie ws. użycia żołnierzy Żandarmerii Wojskowej do udzielenia pomocy policji na czas trwania obchodów Narodowego Święta Niepodległości.

Źródło: warszawa.onet.pl

Żandarmeria wojskowa wspiera łomżyńskich policjantówŻandarmeria wojskowa wspiera łomżyńskich policjantów

08.11.2018 15:08


Jak mówi Ewelina Szlesińska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży, wspólne patrole z żandarmerią pomagają zachować ciągłość służby.
- Sytuacja jest trudna. Patroli na ulicach jest zdecydowanie mniej. Jednak staramy się, aby zapewniona była ciągłość służby...

Źródło: www.radio.bialystok.pl

Sąd: Zatrzymanie byłego szefa SKW było bezzasadne

10.10.2018 16:06


Sąd rejonowy w Warszawie uznał, że zatrzymanie byłego szefa Służby Kontrwywiadu Wojskowego gen. Piotra Pytla w grudniu 2017 roku było bezzasadne. Żandarmeria Wojskowa na zlecenie prokuratury zatrzymała go w związku z jego kontaktami służbowymi z Federalną Służbą Bezpieczeństwa Rosji.

Źródło: www.rmf24.pl

Elbląg. Żołnierze handlowali amfetaminą, jest śledztwo

09.10.2018 15:20

W Elblągu zatrzymano dwóch żołnierzy podejrzanych o posiadanie, udzielanie i handel narkotykami - podała Żandarmeria Wojskowa. Trwa śledztwo w tej...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Elbląg: Żołnierze, którzy handlowali amfetaminą, zatrzymani

09.10.2018 12:55


Dwaj żołnierze z elbląskiej jednostki wojskowej zostali zatrzymani pod zarzutem posiadania i handlu narkotykami - podała Żandarmeria Wojskowa. Śledztwo w tej sprawie prowadzi oddział Żandarmerii Wojskowej w Elblągu.

Źródło: www.rmf24.pl

Dwaj żołnierze podejrzani o handel narkotykami zatrzymani w Elblągu

09.10.2018 12:54


Dwaj żołnierze z elbląskiej jednostki wojskowej zostali zatrzymani pod zarzutem posiadania i handlu narkotykami - podała PAP we wtorek Żandarmeria Wojskowa. Śledztwo w tej sprawie prowadzi oddział Żandarmerii Wojskowej w Elblągu.

Źródło: fakty.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami