Wiocha
Wiadomości z tagiem Żandarmeria Wojskowa  RSS
Żandarmeria Wojskowa zatrzymała żołnierzy. Ukradli ponad 15 tys. litrów paliwa

26.12.2018 10:37


Żandarmeria Wojskowa zatrzymała 18 żołnierzy podejrzanych o kradzież wojskowego paliwa. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 15 tys. litrów skradzionego paliwa. Zatrzymani to żołnierze 2 Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej z Mińska Mazowieckiego. Żandarmeria zatrzymała ich na podstawie art. 308 Kodeksu postępowania karnego, który pozwala na prowadzenie czynności procesowych, przeszukania lub oględzin przed wydaniem postanowienia o wszczęciu śledztwa. „Materiał dowodowy, w […]

Źródło: spottedlublin.pl

Afera w wojsku. 18 zatrzymanych za kradzież paliwa

24.12.2018 15:06

Żandarmeria Wojskowa zatrzymała osiemnastu żołnierzy z jednostki w Mińsku Mazowieckim. Są oni podejrzani o kradzież paliwa wojskowego na masową...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Korupcja w wojskowej instytucji. Alkohol i wyjazdy w Alpy jako łapówki

23.11.2018 8:01

Żandarmeria Wojskowa zatrzymała sześć osób ws. ustawiania przetargów budowlanych na terenach wojskowych. W zamian za korzystne decyzje oferowali...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Warszawa: Korupcja w instytucji wojskowej, 6 osób z zarzutami

23.11.2018 7:06


Żandarmeria Wojskowa zatrzymała czterech przedsiębiorców i dwoje pracowników Stołecznego Zarządu Infrastruktury. Są podejrzani o zlecanie prac remontowych konkretnym firmom za łapówki, w tym za alkohol i zagraniczne wjazdy. Usłyszeli zarzuty.

Źródło: fakty.interia.pl

Zatrzymania w Zarządzie Infrastruktury. Alkohol i wyjazdy jako łapówki

23.11.2018 6:29


Żandarmeria Wojskowa zatrzymała czterech przedsiębiorców i dwoje pracowników Stołecznego Zarządu Infrastruktury. Są podejrzani o zlecanie prac remontowych za łapówki, w tym za alkohol i zagraniczne wjazdy. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Wydział Wojskowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie i Mazowiecki Oddział Żandarmerii Wojskowej. Dotyczy udzielania i przyjmowania w latach 2016-2017 łapówek w zamian za zlecanie prac remontowych i budowlanych konkretnym przedsiębiorcom.

Źródło: www.rmf24.pl

Korupcja w instytucji wojskowej, sześć osób z zarzutami

23.11.2018 6:24

Żandarmeria Wojskowa zatrzymała czterech przedsiębiorców i dwoje pracowników Stołecznego Zarządu Infrastruktury. Są podejrzani o zlecanie prac remontowych konkretnym firmom za łapówki, w tym za alkohol i zagraniczne wjazdy. Usłyszeli zarzuty.

Źródło: warszawa.onet.pl

Żandarmeria wojskowa wesprze policję podczas niedzielnego marszu

09.11.2018 19:06


W niedzielę przed marszem państwowym wojsko zacznie formować kolumnę o godz. 12 - poinformowało PAP Centrum Operacyjne MON. Wtedy rozstawione mają zostać pojazdy wojskowe w okolicy ronda Dmowskiego w Warszawie; Żandarmeria Wojskowa podczas marszu wesprze policję w zakresie ochrony bezpieczeństwa.

Źródło: fakty.interia.pl

Porozumienie policji i żandarmerii. Wspólnie będą zabezpieczać uroczystości 11 listopada

09.11.2018 11:28

Policja i Żandarmeria Wojskowa wspólnie zabezpieczą uroczystości państwowe w Święto Niepodległości – wynika z informacji rzecznika prasowego Komendanta Stołecznego Policji kom. Sylwestra Marczaka.

Źródło: warszawa.onet.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami