Prointegra
Wiadomości z tagiem Alkohol  RSS
Jechała pod prąd i natrafiła na radiowóz. Próbowała uciekać, bo była nietrzeźwa

16.11.2018 14:30


2 promile alkoholu w organizmie miała 58-letnia kobieta, która została zatrzymana przez brzeskich policjantów. Kierująca chryslerem na ulicy Trzech Kotwic jechała pod prąd. Pech chciał, że z naprzeciwka nadjechał radiowóz, który patrolował miasto. Kobieta próbowała uciekać, najpierw pieszo, a później autem.- Policjanci uniemożliwili jej dalszą podróż, a badanie alkomatem wykazało, że 58-latka jest pijana - relacjonuje Patrycja Kaszuba, rzecznik brzeskiej komendy. - Kiedy siedząca za kierownicą kobieta spostrzegła radiowóz, to zjechała na parking i wysiadła z samochodu. Gdy zobaczyła, że funkcjonariusze idą w jej kierunku, ta ponownie wsiadła do swojego chryslera i próbowała odjechać. Mundurowi uniemożliwili jej taki manewr. 58-latka miała dwa promile w organizmie. Kobieta straciła już prawo jazdy. Teraz grozi jej kara do dwóch lat więzienia, wysoka grzywna i sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Źródło: radio.opole.pl

Policja ostrzega. Radzyń Podl.: Doprowadził do wypadku, w którym zginęły dwie osoby

16.11.2018 13:37

Do tragicznego w skutkach wypadku, w którym zginęły dwie osoby doszło wczoraj w miejscowości Niewęgłosz gm. Czemierniki. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że spowodował go 37-latek kierujący oplem zafirą, który posiadał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Wstępne badania laboratoryjne wskazały, że kierujący był nietrzeźwy. Została od niego pobrana krew do badań na zawartość alkoholu.

Źródło: www.lubelska.tv

Lewy tytoń, papierosy i alkohol w centrum Częstochowy

16.11.2018 13:21

Częstochowscy policjanci ujawnili w jednym z mieszkań w centrum miasta duże ilości lewego tytoniu, papierosów i alkoholu.

Źródło: www.wczestochowie.pl

Haszysz i marihuana popularne wśród młodych

16.11.2018 12:06

Miękkie narkotyki najpopularniejsze wśród młodych Polaków, ale najczęściej wybieraną używką wciąż jest alkohol.

Źródło: www.rp.pl

Łódzkie: Dali wódkę dwulatkowi. To przez nich maluch trafił do bełchatowskiego szpitala

16.11.2018 12:03


Nietrzeźwy dwulatek do bełchatowskiego szpitala trafił wieczorem, 13 listopada. Przywiozła go matka, a policjanci z komisariatu w Kamieńsku (bo tam mieszkała rodzina) rozmawiali o tym zdarzeniu z wieloma osobami. Dzięki ich dociekliwości prawda wyszła na jaw. Okazało się, alkohol dziecku podali dwaj mężczyźni. Obaj trafili do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszą zarzuty rozpijania małoletniego oraz narażenia […]

Źródło: wiadomosci.com

Demoluje zaparkowane pojazdy. Policjanci z Brzegu już kilkukrotnie zatrzymywali 36-latkę

16.11.2018 11:43


Kilkanaście zniszczonych pojazdów w niecały tydzień. To efekt działalności 36-letniej mieszkanki Lubszy, która będąc pod wpływem alkoholu demoluje zaparkowane pojazdy. Wszystkie zdarzenia wyglądały niemal identycznie, kobieta z kamieniem w ręku spacerowała po Brzegu i wybijała szyby w samochodach.Jak ustaliło nieoficjalnie Radio Opole, 36-latka była już co najmniej pięć razy zatrzymana w ostatnim tygodniu.- Rzeczywiście, kilka razy zatrzymywaliśmy tę kobietę. Były to interwencje dotyczące wytrzeźwienia i zniszczenia mienia - mówi Radiu Opole Patrycja Kaszuba, rzecznik brzeskiej policji. - W związku ze sprawą do naszej komendy zgłosiło się kilkunastu poszkodowanych. Wszystkim zniszczono samochody. Z informacji, które posiadamy na dzisiaj - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubszy wystąpił już z wnioskiem o umieszczenie kobiety w szpitalu psychiatrycznym, w celu podjęcia leczenia. Nieoficjalnie kobieta trafiła już do placówki. Pod koniec listopada brzeski sąd ma zdecydować o dalszym losie 36-latki.

Źródło: radio.opole.pl

Łódzkie: Będą zarzuty dla mężczyzn, którzy upili dwulatka

16.11.2018 11:06


Zarzuty rozpijania małoletniego oraz narażenia dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia ma usłyszeć dwóch mężczyzn, którzy upili dwuletnie dziecko. Nietrzeźwy chłopiec trafił do szpitala, miał 1,8 promila alkoholu w organizmie. Mężczyznom grozi kara do 3 lat więzienia.

Źródło: fakty.interia.pl

2-latek upojony alkoholem. Ktoś podał mu wódkę… dla żartu

16.11.2018 10:23


2-letni chłopiec z gminy Kamieńsk koło Radomska w Łódzkiem upojony alkoholem. Dziecko miało prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

Tagi: Alkohol, Gminy
Źródło: www.rmf24.pl

Łódzkie: Będą zarzuty dla mężczyzn, którzy upili dwulatka

16.11.2018 10:22


Zarzuty rozpijania małoletniego oraz narażenia dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia ma usłyszeć dwóch mężczyzn, którzy upili dwuletnie dziecko. Nietrzeźwy chłopiec trafił do szpitala, miał 1,8 promila alkoholu w organizmie. Mężczyznom grozi kara do 3 lat więzienia.

Źródło: fakty.interia.pl

Kolejny "skoczek" na rondzie w Cedzynie

16.11.2018 8:32

33-letni mężczyzna wjechał dziś w nocy na rondo w podkieleckiej Cedzynie. To już drugi taki przypadek w ciągu dwóch dni. Z środy na czwartek do podobnego zdarzenia doprowadził 22-letni mieszkaniec powiatu zamojskiego, który miał 3 promile alkoholu w organizmie.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami