Prointegra
Wiadomości z tagiem Ambasadorzy  RSS
Ambasadorowie UE zatwierdzili porozumienie ws. zakazu plastikowych sztućców i słomek

19.01.2019 0:06

Ambasadorowie krajów UE zatwierdzili w piątek porozumienie PE i państw unijnych w sprawie nowych przepisów, które mają ograniczyć ilość plastikowych śmieci trafiających do mórz. W UE zakazane będą m.in. plastikowe talerze, słomki czy patyczki higieniczne.

Źródło: www.deon.pl

Koniec z plastikowymi sztućcami i słomkami. Ambasadorowie UE zatwierdzili porozumienie

18.01.2019 21:35


Ambasadorowie krajów Unii Europejskiej zatwierdzili porozumienie PE i państw unijnych w sprawie nowych przepisów, które mają ograniczyć ilość plastikowych śmieci trafiających do mórz. W UE zakazane będą m.in. plastikowe talerze, słomki czy patyczki higieniczne.

Źródło: www.rmf24.pl

Damiano Cunego ambasadorem Gran Fondo

18.01.2019 14:28

Odejście Damiano Cunego z zawodowego peletonu odbyło się w cieniu różnych innych kolarskich wydarzeń. Teraz Włoch postanowił nieco bardziej zaangażować się w kolarstwo amatorskie. Świadczy o tym m.in. pozycja ambasadora jednego z wyścigów Gran Fondo.

Źródło: naszosie.pl

"Polska niszczy 500 lat przyjaźni". Ambasador Iranu ostrzega

17.01.2019 11:13

Konferencja o Bliskim Wschodzie, która ma odbyć się w połowie lutego w Warszawie, jest w Teheranie uznawana za antyirańską. Ambasador tego kraju...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

​Ambasador Iranu dla "Rz": Polska podjęła ryzyko zniszczenia naszych relacji

17.01.2019 6:57


Współorganizując konferencję bliskowschodnią, Polska podjęła ryzyko zniszczenia naszych relacji, były one przyjazne od wielu wieków; Iran zrobi wszystko, aby spotkanie zakończyło się niepowodzeniem - powiedział w "Rzeczpospolitej" ambasador Iranu w Polsce Masud Edrisi Kermanszahi.

Źródło: fakty.interia.pl

Ambasador Iranu o konferencji ws. Bliskiego Wschodu: Nikt się tego po Polsce nie spodziewał

17.01.2019 6:50


"O polsko-amerykańskiej konferencji w sprawie Bliskiego Wschodu dowiedziałem się 28 grudnia w trakcie spotkania z wiceministrem Maciej Langiem" - mówi RMF FM ambasador tego kraju Masoud Edrisi Kermanshahi. Dodaje, że Iran nie został zaproszony na szczyt. "Oświadczyłem panu ministrowi, że konferencję traktujemy jako zagrożenie dla naszego bezpieczeństwa narodowego i jako krok wrogi. (...) Poprosiłem stronę polską w osobie pana wiceministra o odwołanie tej konferencji. A jeżeli już musi się odbyć, to o taki dobór tematyki, żeby nie miała...

Źródło: rmf24.pl

Employer Branding Representative - Program Ambasadorski Capgemini

14.01.2019 8:46

Capgemini Polska Sp. z o.o.
Szukamy Ciebie jeśli: Jesteś studentem, którego interesuje marketing, content marketing, employer branding lub PR
Lokalizacja: małopolskie, Krakow
Obszar zawodowy: Marketing / Reklama / PR

Źródło: www.praca.pl

Gazociąg Nord Stream 2. Ambasador USA grozi sankcjami

13.01.2019 17:06


Rzecznik ambasady USA w Berlinie potwierdził w niedzielę, że ambasador Richard Grenell wysłał do realizujących projekt gazociągu Nord Stream 2 zachodnich koncernów list z zapowiedzią objęcia ich amerykańskimi sankcjami, jeśli nie wycofają się z tego przedsięwzięcia.

Źródło: fakty.interia.pl

USA grozi firmom, które uczestniczą w budowie Nord Stream 2

13.01.2019 16:36


Rzecznik ambasady USA w Berlinie potwierdził w niedzielę, że ambasador Richard Grenell wysłał do realizujących projekt gazociągu Nord Stream 2 zachodnich koncernów list z zapowiedzią objęcia ich amerykańskimi sankcjami, jeśli nie wycofają się z tego przedsięwzięcia.

Źródło: rmf24.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami