f4up
Wiadomości z tagiem Ameryka  RSS
MŚ w pływaniu. Radosław Kawęcki zdobył brąz. Wideo

17.12.2018 8:00


Radosław Kawęcki, z czasem 1.48,25, zdobył brązowy medal w wyścigu na 200 m stylem grzbietowym pływackich mistrzostw świata na krótkim basenie w chińskim Hangzhou. Triumfował Rosjanin Jewgienij Ryłow - 1.47,02. Drugie miejsce zajął Amerykanin Ryan Murphy - 1.47,34, a trzecie ex aequo z Kawęckim Australijczyk Mitchell Larkin. To jedyny medal zdobyty przez reprezentanta Polski w zakończonych w niedzielę zmaganiach. Ostatniego dnia MŚ dominowali Amerykanie, którzy wygrali sześć z 10 finałów.

Źródło: sport.interia.pl

Cele globalnej polityki USA i jej polskie reperkusje

17.12.2018 7:22

Stereotyp polityczny współczesnych obywateli III RP, oraz ich agenturalnych i/lub nierozumnych elit opiera się na koncepcji „dwu wrogów” (Rosji i Niemiec) wzbogaconej o elementy odwiecznej miłości krajowych patriotów do Ameryki i wszystkiego co z sobą ona niesie. O ironio ta ponad stu letnia koncepcja jest na trwałe zakodowana w mentalności mieszkańców, pomimo że w błyskawicznie...

Źródło: wolna-polska.pl

​Arabia Saudyjska potępiła Senat USA

17.12.2018 7:11


Arabia Saudyjska potępiła w niedzielę stanowisko amerykańskiego Senatu, który kilka dni temu przyjął rezolucję, w której uznał saudyjskiego księcia Muhammada ibn Salmana odpowiedzialnym za zabójstwo dziennikarza Dżamala Chaszodżdżiego.

Źródło: fakty.interia.pl

LP – “Heart To Mouth” [PŁYTA TYGODNIA]

17.12.2018 6:30


Piąty album w dorobku amerykańskiej wokalistki LP od dzisiaj dostępny w sklepach i serwisach cyfrowych. „Heart To Mouth” to, zgodnie z zapowiedzią artystki, najbardziej osobisty album w dotychczasowej karierze. Jak przyznaje sama LP: – Kiedy staję przed mikrofonem i zaczynam myśleć o melodiach, czuję bezpośrednie połączenie z mojego serca do strun głosowych. W przeszłości musiało … ochodzi z serwisu . Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Źródło: www.wzielonej.pl

Cloud computingu - wydatki na śwciecie sięgną 411 mld, a w Polsce 300 mln dolarów

17.12.2018 6:13

Według raportu amerykańskiego banku Goldman Sachs, globalne wydatki firm na technologie cloud computing mają się do 2021 r. podwoić w stosunku do wartości sprzed roku. Za trzy lata będą one stanowiły już 15 proc. budżetów IT.

Tagi: Banki, Ameryka
Źródło: feedproxy.google.com

"Bezpodstawne". Arabia Saudyjska reaguje na zarzuty ws. Chaszukdżiego

17.12.2018 6:06


Arabia Saudyjska potępiła w niedzielę stanowisko amerykańskiego Senatu, który kilka dni temu przyjął rezolucję, w której uznał saudyjskiego księcia Muhammada ibn Salmana za odpowiedzialnego za zabójstwo dziennikarza Dżamala Chaszodżdżiego.

Źródło: www.rmf24.pl

Senat USA obwinia księcia Arabii Saudyjskiej za śmierć Chaszukdżiego. "Bezpodstawne zarzuty"

17.12.2018 5:27


Arabia Saudyjska potępiła w niedzielę stanowisko amerykańskiego Senatu, który kilka dni temu przyjął rezolucję, w której uznał saudyjskiego księcia Muhammada ibn Salmana za odpowiedzialnego za zabójstwo dziennikarza Dżamala Chaszodżdżiego.

Źródło: www.rmf24.pl

Śr, 26 gru 20:45 (Polsat 2) - Trudne sprawy

17.12.2018 0:13


Paulina czuje się nieszanowana przez męża i syna. Na portalu randkowym poznaje Amerykanina polskiego pochodzenia. Traci dla niego głowę. Przelewa na...

Źródło: teletydzien.interia.pl

PŚ w saneczkarstwie. 11. miejsce polskiej dwójki w sprincie w Lake Placid

16.12.2018 22:14


Saneczkarze Wojciech Chmielewski i Jakub Kowalewski zajęli w amerykańskim Lake Placid 11. miejsce w sprincie dwójek Pucharu Świata. W sobotę w rywalizacji składającej się z dwóch ślizgów uplasowali się na wysokiej, siódmej pozycji.

Tagi: Ameryka
Źródło: sport.interia.pl

USA podziękowały Polsce za znakomitą organizację konferencji klimatycznej w Katowicach

16.12.2018 21:49


Stany Zjednoczone podziękowały Polsce za znakomitą organizację konferencji klimatycznej w Katowicach. Chwaląc porozumienie zawarte podczas COP 24 amerykański Departament Stanu podkreślił jednak, że decyzja prezydenta Donalda Trumpa o wycofaniu się przez Stany Zjednoczone z porozumienia klimatycznego z Paryża pozostaje niezmieniona. „Stany Zjednoczone wyrażają wdzięczność Polsce za gościnność, znakomite przygotowanie i przywództwo podczas zakończonej w Katowicach […]

Źródło: wiadomosci.com

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami