f4up
Wiadomości z tagiem Ameryka  RSS
Ameryka niewzruszona problemami EUropy

15.01.2019 23:08


Historyczna porażka brytyjskiego rządu w Izbie Gmin nie wstrząsnęła inwestorami z Wall Street. Ci zachwali iście angielską flegmę solidnie podnosząc giełdowe indeksy.

Źródło: www.bankier.pl

Rajd Dakar. Maciej Giemza wycofał się z rywalizacji

15.01.2019 20:01


Z powodu awarii motocykla (KTM) Maciej Giemza wycofał się z Rajdu Dakar na ósmym etapie z San Juan de Marcona do Pisco w Peru. We wtorek pecha miał też dotychczasowy lider Amerykanin Ricky Brabec (Honda), który również pożegnał się z imprezą.

Źródło: sport.interia.pl

Volkswagen Passat po face liftingu

15.01.2019 19:53

Volkswagen Passat przeszedł solidny face lifting. Chodzi jednak - póki co - o jego amerykańską wersję.

Źródło: www.auto-motor-i-sport.pl

Amerykańska prasa: W podzielonej Polsce zawrzało

15.01.2019 15:43


Śmierć prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza podczas finału wielkiej akcji charytatywnej sprawiła, że zawrzało w kraju podzielonym przez spór między konserwatywnym rządem a centrową opozycją - piszą amerykańskie gazety.

Źródło: fakty.interia.pl

Alpejski PŚ: Shiffrin dogoniła Schlierenzauera i blisko Maiera

15.01.2019 15:35


Mikaela Shiffrin wygrała wtorkowy slalom gigant Pucharu Świata w Plan de Corones. Było to jej 53. zwycięstwo w zawodach tego cyklu. W alpejskiej klasyfikacji wszech czasów Amerykanka plasuje się na siódmym miejscu. Brakuje jej tylko jednego triumfu do szóstego w tym zestawieniu Austriaka Hermanna Maiera.

Źródło: sport.interia.pl

Cz, 17 sty 21:00 (Eurosport 2) - Lindsey Vonn - Zmierz się z legendą

15.01.2019 14:29


Program poświęcony utytułowanej narciarce alpejskiej, Lindsey Vonn. Ekipa filmowa towarzyszy Amerykance w jej codziennych przygotowaniach do Zimowych...

Źródło: teletydzien.interia.pl

Alpejski PŚ: pierwsza wygrana Mikaeli Shiffrin w Kronplatz. Słaby występ Polek

15.01.2019 14:23

Mikaela Shiffrin odniosła zdecydowane zwycięstwo w slalomie gigancie alpejskiego PŚ, który odbył się we włoskim Kronplatz. Dla Amerykanki to już dziesiąty triumf obecnej zimy.

Tagi: Ameryka
Źródło: sportowefakty.wp.pl

rajdy terenowe / Brabeca zawiódł silnik

15.01.2019 14:19

Kandydat na pierwszego amerykańskiego zwycięzcę Dakaru, Ricky Brabec odpadł na dwa dni przed metą w Limie. Po awarii silnika Kalifornijczyk zatrzymał Hondę na 56 kilometrze odcinka specjalnego w drodze do ...

Źródło: terenowe.autoklub.pl

Niemcy: Amerykański ambasador podtrzymuje groźbę sankcji wobec niemieckich firm

15.01.2019 12:49


Ambasador Stanów Zjednoczonych w Niemczech Richard Grenell podtrzymuje ostrzeżenia wobec spółek budujących gazociąg “Nord Stream 2” nałożenia na nich amerykańskich sankcji. Potwierdził to w dzisiejszym wywiadzie dla “Rheinische Post”, mówiąc, że główną rolą dyplomaty jest ochrona interesów własnej ojczyzny. Richard Grenell udzielając wywiadu powiedział, że jako ambasador Stanów Zjednoczonych ma za zadanie reprezentować interesy własnego […]

Źródło: wiadomosci.com

Krótka przygoda Griffina w Stelmecie. Amerykanin poza zespołem

15.01.2019 12:17

Krótko trwała przygoda Erica Griffina w Stelmecie Enei BC Zielona Góra. Klub zdecydował się na rozwiązanie kontraktu z Amerykaninem, który rozegrał cztery mecze w biało-zielonych barwach.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami