f4up
Wiadomości z tagiem Andrzej Duda  RSS
P.Mucha o udziale prezydenta w pogrzebie Pawła Adamowicza: Zdecyduje wola rodziny

15.01.2019 22:58


Udział prezydenta Andrzeja Dudy w pogrzebie zamordowanego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza będzie zależał od woli rodziny - zapowiedział we wtorek wiceszef Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha.

Źródło: fakty.interia.pl

PŚ w Zakopanem: Konkurs drużynowy bez zabawy na trybunach

15.01.2019 22:08


Trener polskich skoczków narciarskich Stefan Horngacher ogłosił 12-osobową kadrę na weekendowe konkursy Pucharu Świata w Zakopanem. Nie zabrakło w niej oczywiście naszych etatowych reprezentantów: Kamila Stocha, Piotra Żyły, Dawida Kubackiego, Macieja Kota, Stefana Huli i Jakuba Wolnego. Co istotne, sobotnie zawody drużynowe przeprowadzone zostaną bez oprawy muzycznej: tego dnia odbędzie się bowiem pogrzeb zamordowanego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza i zgodnie z decyzją prezydenta Andrzeja Dudy ogłoszona zostanie żałoba narodowa.

Źródło: rmf24.pl

Prezydent Duda weźmie udział w pogrzebie P. Adamowicza? "Zdecyduje wola rodziny"

15.01.2019 21:20


Udział prezydenta Andrzeja Dudy w pogrzebie zamordowanego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza będzie zależał od woli rodziny - zapowiedział we wtorek wiceszef Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha.

Źródło: rmf24.pl

Duda na pogrzebie Adamowicza "zależnie od woli rodziny"

15.01.2019 19:16

Wiceszef Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha powiedział, że udział Andrzeja Dudy w pogrzebie zamordowanego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza będzie zależał od woli rodziny.

Źródło: www.rp.pl

Spotkanie u prezydenta. Katarzyna Lubnauer zdradza szczegóły

15.01.2019 13:55

Andrzej Duda odwołał zaplanowany na wtorek marszu przeciw przemocy w Gdańsku. W poniedziałek w Pałacu Prezydenckim odbyło się w tej sprawie...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Nie można wykorzystywać tej śmierci do celów politycznych i ideologicznych

15.01.2019 12:43


Krzysztof Szczerski z Kancelarii Prezydenta zaapelował, by nie wykorzystywać śmierci prezydenta Gdańska do celów politycznych. Prezydencki minister był gościem “Salonu politycznego Trójki”. “Andrzej Duda będzie konsekwentnie respektował prośbę rodziny tragicznie zmarłego Pawła Adamowicza, żeby nie włączać do tego polityki i ideologii” – mówił Krzysztof Szczerski. “Tak powiedziała wczoraj rodzina, to są bardzo ważne słowa – […]

Źródło: wiadomosci.com

Będzie żałoba narodowa w dniu pogrzebu Pawła Adamowicza

15.01.2019 11:14


Dzień pogrzebu prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza będzie dniem żałoby narodowej – poinformował Prezydent Andrzej Duda. Prezydent Duda poinformował, że w trakcie spotkania z przedstawicielami partii politycznych poruszona została kwestia ogłoszenia żałoby narodowej po tragicznej śmierci prezydenta Gdańska. Podkreślił, że chciał, żeby data żałoby narodowej była wspólną decyzją polityków różnych partii. Po spotkaniu prezydent Andrzej Duda […]

Źródło: spottedlublin.pl

Konferencja nt. Bliskiego Wschodu w Warszawie. Spychalski o udziale prezydenta

15.01.2019 10:08


Prezydent Andrzej Duda zaangażuje się w warszawską konferencję ministerialną ws. budowania pokoju i bezpieczeństwa na Bliskim Wschodzie "odpowiednio do tego, jaka będzie potrzeba" - poinformował we wtorek Błażej Spychalski, rzecznik prezydenta Andrzeja Dudy.

Źródło: fakty.interia.pl

Nie żyje prezydent Gdańska Paweł Adamowicz [Okoliczności, wspomnienia, kondolencje, relacja]

15.01.2019 6:09


Data pogrzebu prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza będzie dniem żałoby narodowej - zapowiedział prezydent Andrzej Duda. 53-letni Paweł Adamowicz zmarł w poniedziałek 14 stycznia po południu w szpitalu. Trafił tam po ataku 27-letniego Stefana W., który podczas finału WOŚP w Gdańsku ranił go nożem. Mimo starań Adamowicza nie udało się uratować. Data pogrzebu jeszcze nie jest znana.

Źródło: fakty.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami