Prointegra
Wiadomości z tagiem Arabia Saudyjska  RSS
MŚ 2019: Rosjanie ograli Macedonię, Katar rozbił Chile

19.01.2019 22:09

W sobotniej rywalizacji o miejsca 13-24 podczas mistrzostw świata piłkarzy ręcznych zwycięstwa odniosły Rosja, Katar, Serbia, Argentyna, Korea oraz Arabia Saudyjska.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Raport Human Rights Watch: Silne społeczeństwo obywatelskie

18.01.2019 7:45


Najnowszy raport Human Rights Watch nie zostawia suchej nitki na Chinach i Arabii Saudyjskiej. Krytyka dotyczy także krajów europejskich, w tym Polski i Węgier.

Źródło: fakty.interia.pl

Superpuchar Włoch. Juventus i Milan grają w… Arabii. Ile kobiet będzie na trybunach?

16.01.2019 8:54


W czasie, gdy coraz bardziej prawdopodobny jest transfer Krzysztofa Piątka z Genoi do Milanu, mediolański klub przygotowuje się do pierwszego w tym sezonie poważnego meczu, którego stawką jest trofeum – Superpuchar Włoch. Podopieczni Gennaro Gattuso zagrają dzisiaj z Juventusem w… Arabii Saudyjskiej. Ogromne emocje wzbudza obecność kobiet na trybunach, w specjalnie wydzielonym sektorze.

Źródło: sport.interia.pl

18-letnia Saudyjka z azylem w Kanadzie. Spór z Arabią Saudyjską

16.01.2019 8:06


18-letnia Saudyjka, która uciekła od rodziny do Tajlandii, a potem Kanady, zmieniła nazwisko i będzie korzystać z całodobowej ochrony ze względu na groźby pod jej adresem. Kanadyjskie media rozważają konsekwencje dalszego ciągu sporu Kanada-Arabia Saudyjska.

Źródło: fakty.interia.pl

Aleksandar Prijović o zarobkach w Arabii Saudyjskiej. "Tego się nie da porównać do Legii"

16.01.2019 7:57

Transfer Aleksandra Prijovicia do Al-Ittihad wywołał wiele emocji. Serb zdecydował się na taki ruch, bo dzięki niemu dorobi się fortuny. - Wiem, że wielu fanów reaguje emocjonalnie, gdy odchodzę, traktują to jako zdradę - komentuje.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Aleksandar Prijović o zarobkach w Arabii Saudyjskiej. "Tego się nie da porównać do Legii"

16.01.2019 7:57

Transfer Aleksandara Prijovicia do Al-Ittihad wywołał wiele emocji. Serb zdecydował się na taki ruch, bo dzięki niemu dorobi się fortuny. - Wiem, że wielu fanów reaguje emocjonalnie, gdy odchodzę, traktują to jako zdradę - komentuje.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

18-letnia Rahaf Mohammed w Kanadzie. Spór z Arabią Saudyjską

16.01.2019 7:25


​18-letnia Saudyjka, która uciekła od rodziny do Tajlandii, a potem Kanady, zmieniła nazwisko i będzie korzystać z całodobowej ochrony ze względu na groźby pod jej adresem. Kanadyjskie media rozważają konsekwencje dalszego ciągu sporu Kanada-Arabia Saudyjska.

Źródło: www.rmf24.pl

Po ucieczce Saudyjki do Kanady: Arabia Saudyjska powinna zakończyć reformy i zagwarantować kobietom pełnię praw

13.01.2019 10:36


Arabia Saudyjska powinna zakończyć reformy i zagwarantować kobietom pełnię praw – piszą publicyści w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Nawiązują do sprawy osiemnastoletniej Saudyjki, która w ubiegłym tygodniu uciekła od rodziny i znalazła azyl w Kanadzie. Nadszedł czas, by kobiety w Arabii Saudyjskiej nie musiały podlegać obowiązkowej kontroli męskiego członka rodziny – pisze w komentarzu dla emirackiego […]

Źródło: wiadomosci.com

Aleksandar Prijović zmienia klub! Legia na tym sporo zyska

10.01.2019 18:10


​Po dwuletniej przygodzie w PAOK-u Saloniki Aleksandar Prijović podjął decyzję o zmianie barw klubowych. Jego nowym pracodawcą będzie zespół z Arabii Saudyjskiej Al-Ittihad, podał "Super Express".

Źródło: sport.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami