Wiocha
Wiadomości z tagiem Badania  RSS
Mrożonki wycofane z Biedronki. Mogą zawierać salmonellę

16.12.2018 7:57

Główny Inspektorat Sanitarny poinformował, ze partia produktu "Jagody Leśne Mroźna Kraina" została wycofana ze sprzedaży. W badanej próbce wykryto bakterie salmonelli.

Źródło: www.rp.pl

Święta w pracy czy praca w święta? Badanie Pracuj.pl

16.12.2018 6:00


Zespół analityków Pracuj.pl zapytał polskich specjalistów o to, jak w ich pracy wygląda okres przedświąteczny i czas między Wigilią a nowym rokiem. 7 na 10 firm, w których pracują ankietowani, organizuje świąteczne wydarzenia. Większość badanych pracowników oczekuje okolicznościowej premii od szefów, ale otrzyma ją tylko co trzeci.

Źródło: praca.interia.pl

dziś, 16 gru 21:45 (TVP 2) - Wilczy totem

16.12.2018 5:07


Chiński student Chen Zhen i jego kolega Yang Ke zostają wysłani w głąb Mongolii, by prowadzić badania nad życiem koczowniczych plemion. Postanawiają w...

Źródło: teletydzien.interia.pl

jutro, 16 gru 21:45 (TVP 2) - Wilczy totem

16.12.2018 0:09


Chiński student Chen Zhen i jego kolega Yang Ke zostają wysłani w głąb Mongolii, by prowadzić badania nad życiem koczowniczych plemion. Postanawiają w...

Źródło: teletydzien.interia.pl

Masson-Delmotte: Badania i dyskusje o klimacie? Tak, ale trzymajmy się faktów

15.12.2018 13:42


"Kluczem do ugruntowania wiedzy o zmianach klimatu są postępy technologiczne ostatnich lat" - mówi RMF FM Valerie Masson Delmott z Climate and Environment Sciences Laboratory, czołowa badaczka Międzyrządowego Zespołu do spraw Zmian Klimatu. Jej zdaniem, umożliwiają one zarówno dokładniejsze monitorowanie stanu wód i atmosfery, lepsze zrozumienie mechanizmów powstawania zmian, jak i jak i tworzenie dokładniejszych modeli na przyszłość. W rozmowie z Grzegorzem Jasińskim Masson-Delmotte opowiada się za jak największą otwartością badań i...

Źródło: www.rmf24.pl

Badaczka klimatu: Badania i dyskusje o klimacie? Tak, ale trzymajmy się faktów

15.12.2018 13:42


[wyroznij-prawo]

Tagi: Badania
Źródło: www.rmf24.pl

Kadra trenuje w Cetniewie. Niewiadome przed turniejem w Opolu

15.12.2018 13:09

Polscy szczypiorniści rozpoczęli drugą część grudniowego zgrupowania. Po sparingu z Niemcami do drużyny dołączyli kolejni gracze. Niektórzy przejdą jeszcze badania w Polsce i dopiero wtedy okaże się, czy zagrają podczas turnieju w Opolu.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Najbliższy wolny termin u internisty pojutrze. Lekarz może wystawić zwolnienie nawet 3 dni wstecz

15.12.2018 12:43

Najbliższy wolny termin badania - za dwa dni. Pacjent czuje się fatalnie i nie ma siły chodzić do pracy. Jeśli podejrzewa, że dostanie zwolnienie, może pozostać w domu, bo lekarz może wystawić dokument na 3 dni wstecz. Dzięki e-zwolnieniom chory nie będzie musiał fatygować się ze zwolnieniem do kadr, bo pracodawca dostanie je automatycznie.

Źródło: www.money.pl

IAA i SAR spotykają się z uczestnikami rynku ws. nowego badania mediów

14.12.2018 20:47

Trwa kolejny etap projektu powołania do życia Joint Industry Committee, porozumienia branżowego, które będzie odpowiadać za realizację i nadzór nad badaniem konsumpcji mediów. Branżowe organizacje komunikacji marketingowej - IAA i SAR - rozpoczęły spotkania z poszczególnymi podmiotami zaangażowanymi w projekt.

Tagi: Badania
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Czy klienci galerii handlowych wolą kupować prezenty online?

14.12.2018 19:40

Specjaliści w zakresie realizacji kampanii mobile marketingowych zbadali przedświąteczne zwyczaje zakupowe Polaków. W badaniu wykorzystano sprofilowane dane obejmujące 14 mln użytkowników urządzeń przenośnych w kraju. Analizie poddano użytkowników 4 aplikacji zakupowych oraz klientów 5 popularnych centrów handlowych. Na ich przykładach sprawdzono, jak w ostatnich miesiącach roku zmienia się natężenie ruchu w aplikacjach m-commerce i obiektach handlowych.

Tagi: Badania, WOŚP
Źródło: di.com.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami