f4up
Wiadomości z tagiem Biało-czerwona flaga  RSS
Patriotyczny mural powstał w Pińczowie

14.11.2018 13:47

W Pińczowie przy ulicy 7 Źródeł powstał biało-czerwony mural upamiętniający setną rocznicę odzyskania przez nasz kraj niepodległości. 25-metrowe, patriotyczne malowidło ozdobiło jeden z garaży na osiedlu Grodzisko. Obraz wypełnił napis „niepodległość” i biało-czerwone flagi z dwoma datami: 1918 i 2018.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Świętowanie przy ryku motocykli. ORLEN Grand Prix Ku Niepodległości w Lidzbarku Warmińskim

13.11.2018 21:58

Pełne emocji wyścigi, biało-czerwona flaga na niebie, możliwość spotkania gwiazd motorsportu i podziwiania występu grupy rekonstrukcyjnej - tak świętowali 11 listopada uczestnicy ORLEN Grand Prix Motocross Ku Niepodległości w Lidzbarku Warmińskim.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Brudziński: Marsz nie był ani PiS-u, ani narodowców

13.11.2018 21:45


Biało-Czerwony Marsz "Dla Ciebie Polsko" nie był ani marszem PiS-u, ani narodowców, był marszem Polaków pod biało-czerwoną flagą – powiedział w TVP minister spraw wewnętrznych i administracji Joachim Brudziński. Podtrzymał ocenę, że przebiegł on spokojnie.

Źródło: www.rmf24.pl

Biało-Czerwony Marsz "Dla Ciebie Polsko” z udziałem prezydenta i premieraBiało-Czerwony Marsz "Dla Ciebie Polsko” z udziałem prezydenta i premiera

12.11.2018 9:08


Marsz o 15:00 rozpoczęło wystąpienie prezydenta i odśpiewanie hymnu narodowego.
Dziękuję, że przybyliście tutaj dla Polski, że przywieźliście biało-czerwone flagi, że jesteśmy tu i stoimy właśnie pod nimi, pod tymi barwami, za które krew...

Źródło: www.radio.bialystok.pl

Biało-czerwona flaga na latarni morskiej

11.11.2018 20:09

Z okazji Święta Niepodległości na szczyt latarni morskiej w Świnoujściu została wciągnięta olbrzymia, polska flaga. - To był piękny i wzruszający widok - mówili obserwujący wydarzenie mieszkańcy. Biało-czerwoną można było podziwiać z obydwu brzegów Świny......

Źródło: www.24kurier.pl

Tysiące biało-czerwonych flag na marszu "Dla Ciebie Polsko"

11.11.2018 19:06

Tysiące biało-czerwonych flag powiewają nad uczestnikami Biało-Czerwonego Marszu "Dla Ciebie Polsko" z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości, który idzie w niedzielę ulicami stolicy.

Źródło: www.deon.pl

Specjalne orędzie premiera. Apel do Polaków

09.11.2018 21:06


Wolna Polska to zobowiązanie, żeby wyznaczyć ambitne cele, dzięki którym Polskę uczynimy silniejszą, a życie w niej szczęśliwszym - powiedział premier Mateusz Morawiecki. Podkreślił, że podstawowym zadaniem państwa polskiego musi być konsekwentne podnoszenie jakości życia polskich rodzin. Zaapelował także o współpracę ponad podziałami partyjnymi i wspólne świętowanie. "Dla wszystkich starczy miejsca pod biało-czerwoną flagą" - powiedział premier.

Źródło: fakty.interia.pl

Morawiecki: Dla wszystkich starczy miejsca pod biało-czerwoną flagą

09.11.2018 21:06


Dla wszystkich starczy miejsca pod biało-czerwoną flagą - mówił premier Mateusz Morawiecki, zapraszając Polaków i stronnictwa polityczne do wspólnej pracy na rzecz bezpieczeństwa i rozwoju gospodarczego. Podkreślił, że wzmacnianie UE jest i pozostanie fundamentem polskiej polityki zagranicznej.

Źródło: www.rmf24.pl

Wystąpienie premiera Mateusza Morawieckiego. "Dla wszystkich starczy miejsca pod biało-czerwoną flagą"

09.11.2018 20:11

- Rocznica odzyskania niepodległości to data, która powinna przypominać nam o wielkim zobowiązaniu wobec przyszłości Polski - stwierdził premier...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami