Prointegra
Wiadomości z tagiem Ciąża  RSS
dziś, 17 gru 19:20 (teleTOON+) - Siostry

17.12.2018 9:26


Nastoletnia Wendy i jej młodsza siostra Marine to typowe rodzeństwo. Mimo że ciągle sobie dokuczają, darzą się też miłością. Uczucie ujawnia się...

Źródło: teletydzien.interia.pl

I wtedy wchodzi ona, cała na biało. Małgorzata Rozenek-Majdan na gali. Są ciążowe krągłości?

17.12.2018 9:15


Małgorzata Rozenek-Majdan (40 l.?) po raz trzeci zostanie mamą? Być może, choć ciąża na tę chwilę chyba nadal pozostaje w sferze planów. Celebrytka zaprezentowała się ostatnio w obcisłej sukni i raczej trudno dopatrywać się u niej krągłości.

Źródło: www.pomponik.pl

W Egipcie odkryto nienaruszony grobowiec sprzed 4400 lat

17.12.2018 8:12

W starożytnej nekropolii w egipskiej Sakkarze odkryto grobowiec liczący 4400 lat. Był nietknięty i nieograbiony. Grobowiec może skrywać kilka tajemnic, które badacze mają zamiar odkryć w ciągu kilku miesięcy.

Tagi: Ciąża
Źródło: podroze.onet.pl

Szymon Kołecki: Ja już mam prawie 150 lat, nie mogę ciągle nabierać doświadczenia

16.12.2018 12:23

Szymon Kołecki zadebiutuje w KSW walką z Mariuszem Pudzianowskim. Pojawiały się głosy, że być może jest za wcześnie na taki pojedynek. Okazuje się, że to była jedyna propozycja dla mistrza olimpijskiego.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

dziś, 16 gru 20:00 (TLC) - Ciąża z zaskoczenia

16.12.2018 5:07


Uczennica szkoły średniej tłumaczy swoje zmęczenie i tycie przepracowaniem i złą dietą. Gdy pewnego dnia mdleje, lekarze odkrywają, że jest w ciąży.

Źródło: teletydzien.interia.pl

Jest ostrzeżenie pogodowe. Będzie bardzo ślisko!

15.12.2018 20:46

To nie będzie spokojna noc nad Kujawami i Pomorzem. Wydano pierwszy stopień ostrzeżenia pogodowego przed oblodzeniem. Oblodzenie ma wystąpić na terenie niemal całego województwa. Jak czytamy w komunikacie, jaki wystosowało Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego, według prognoz w ciągu najbliższych godzin […]

Źródło: metropoliabydgoska.pl

Pokonała raka, urodziła synka. To drugi taki przypadek w Polsce

15.12.2018 17:35


To drugi taki przypadek w Polsce! W uniwersyteckim szpitalu Kliniczna przyszedł na świat zdrowy noworodek o imieniu Szymek. Nie byłoby w tym nic ekscytującego, gdyby nie fakt, że mama chłopczyka chorowała wcześniej na raka macicy. Po zakończeniu tzw. leczenia oszczędzającego kobieta zaszła w ciążę w sposób naturalny. To drugi taki przypadek w Polsce! Szymek urodził […]

Źródło: wiadomosci.com

Małżonkowie z Opola chcą umacniać swoje związki. Tłumy na 'Remoncie Małżeńskim 2018'

15.12.2018 11:10


'Obdarowani' to hasło tegorocznych adwentowych rekolekcji dla par w ramach 'Remontu Małżeńskiego', które rozpoczęły się w stolicy regionu. Do niedzieli małżonkowie z Opola wezmą udział kilku spotkaniach i konferencjach, by poznać swoje słabości i umocnić związek.Tegoroczne rekolekcje prowadzi ks. Eugeniusz Ploch, proboszcz parafii Ducha Świętego w Opolu-Winowie.- Będziemy przyglądali się temu, w jaki sposób każdy z nas jest obdarowany, czym jest obdarowany, w czym tkwi jego wartość. Wierzę, że te rekolekcje umocnią ludzi w tym, że będą mieli świadomość tego kim są, jakie jest ich dobro i piękno, co mają w sobie i co mogą dać też innym - dodaje Ploch.- Jesteśmy tutaj już szósty raz i ciągle wracamy, żeby trochę się poremontować. Już od 13 lat jesteśmy małżeństwem, wydaje się być, że niby wszystko jest poukładane, ale jednak co roku zyskujemy od fundamentów te właściwe mury małżeńskie i ramy - mówi Marta.Na spotkania przychodzą zarówno młode małżeństwa jak i te z długoletnim stażem.Rekolekcje dla małżonków rozpoczynają się w sobotę (15.12) o godzinie 18.00, a w niedzielę (16.12) o godzinie 10.00. Wszystkie spotkania będą miały miejsce w kościele akademicko-seminaryjnym w Opolu przy ulicy Drzymały.

Źródło: radio.opole.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan wyjeżdża na święta przez ciążę? Ponoć tak radzą lekarze

15.12.2018 9:10


Jak donosi "Rewia", jest pewien powód, dla którego Małgorzata Rozenek-Majdan (40 l.?) i Radosław Majdan (46 l.) zdecydowali się spędzić święta w Afryce. Ponoć lekarze nie pozostawili celebrytce złudzeń - dobrze jej zrobi zmiana klimatu, zwłaszcza w kontekście starań o dziecko.

Serie A. Derby Turynu w centrum uwagi w 16. kolejce

15.12.2018 7:20


Zaplanowane na sobotę derby Turynu pomiędzy Torino a Juventusem zapowiadają się najciekawiej w 16. kolejce włoskiej Serie A. Gospodarze pokonali lokalnego rywala tylko raz w ciągu ostatnich 23 lat. W bramce gości może zagrać Wojciech Szczęsny. Sampdoria zmierzy się z sąsiadem z tabeli - AC Parmą.

Źródło: sport.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami