Prointegra
Wiadomości z tagiem Donald Trump  RSS
​USA opuszczą NATO? Prezydent Duda komentuje

22.01.2019 20:07


Jak pisał niedawno amerykański dziennik "New York Times", Donald Trump w zeszłym roku wielokrotnie rozważał możliwość opuszczenia NATO przez USA. W Davos podczas konferencji prasowej z polskimi dziennikarzami prezydent Andrzej Duda odniósł się do tej informacji.

Źródło: fakty.interia.pl

Ogłoszono nominacje do Złotych Malin 2019 - który film okaże się NAJGORSZY?

22.01.2019 14:18

Wśród nominowanych aktorów znalazł się m.in. Johny Depp i Donald Trump.

Źródło: www.kozaczek.pl

Złote Maliny 2019: Znamy nominacje. Donald Trump i Johnny Depp "kandydatami" na najgorszego aktora

22.01.2019 12:27

Fundacja Nagrody 'Złota Malina' (GRAF) przedstawiła listę nominowanych do Złotych Malin 2019. Na liście znaleźli się m.in. Donald Trump, Melania...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Zimna wojna i Kulig mogą nie dostać Oscara przez... politykę Donalda Trumpa?

21.01.2019 11:54

Eksperci przewidują, że zadecydują sympatie polityczne jurorów.

Źródło: www.kozaczek.pl

Bój o Europę. Brytania z Ameryką. [Felietonik Marcina Masnego]

21.01.2019 8:51

Ekonomiczne związanie Wielkiej Brytanii z USA zamiast z UE jest tematem od wielu lat. W 2017 roku Donald Trump mówił o tym z entuzjazmem, a potem zamilkł. Tydzień temu na stronie Fox News swoje uwagi zamieścił Nile Gardiner, brytyjsko-amerykański konserwatysta. Gardiner zachwyca się twardym Brexitem jako powrotem Brytanii do pełnej suwerenności i podkreśla, że będzie to szansa na swobodne zawieranie nowych umów o wolnym handlu, np. "wzmożenia specjalnych stosunków między pierwszą i piątą gospodarką świata".

Źródło: feedproxy.google.com

Trump i Erdogan rozmawiali o sytuacji w Syrii

21.01.2019 7:38


Prezydent USA Donald Trump rozmawiał telefonicznie z prezydentem Turcji Recepem Tayyipem Erdoganem o sytuacji w Syrii. Trump podkreślił, jak ważne jest pokonanie pozostałych w Syrii "terrorystycznych elementów" - poinformował Biały Dom. To druga rozmowa telefoniczna obu przywódców w ciągu tygodnia.

Źródło: www.rmf24.pl

Trump po rozmowie z Erdoganem o sytuacji w Syrii

21.01.2019 6:47


Prezydent USA Donald Trump rozmawiał w niedzielę telefonicznie z prezydentem Turcji Recepem Tayyipem Erdoganem o sytuacji w Syrii. Trump podkreślił, jak ważne jest pokonanie pozostałych w Syrii "terrorystycznych elementów" - poinformował Biały Dom.

Źródło: fakty.interia.pl

Pogrzeb Pawła Adamowicza. Powrót Jerzego Owsiaka do kierowania WOŚP [PODSUMOWANIE WEEKENDU]

20.01.2019 20:30


Pogrzeb Pawła Adamowicza był wydarzeniem, któremu polskie media poświęciły najwięcej uwagi w trakcie weekendu. Samorządowca żegnali najważniejsi politycy w kraju i tysiące zwykłych ludzi. Tuż po pogrzebie prezydenta Gdańska Jerzy Owsiak poinformował, że wraca do kierowania Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W Stanach Zjednoczonych Donald Trump ogłosił swój pomysł na zakończenie częściowego zawieszenia rządu federalnego, w Meksyku doszło do tragicznego wybuchu rurociągu, z kolei w Irlandii Północnej eksplodował samochód pułapka. Fani sportu...

Źródło: www.rmf24.pl

Trump zaproponował 3-letnią ochronę "marzycieli" w zamian za środki na mur

20.01.2019 11:06


Prezydent Donald Trump zaproponował w sobotę objęcie "marzycieli", którzy wjechali na terytorium USA nielegalnie , ale jeszcze przed osiągnięciem pełnoletności, 3-letnim okresem ochrony w zamian za zgodę Demokratów na finansowanie muru na granicy z Meksykiem.

Źródło: fakty.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami