Hopaj
Wiadomości z tagiem Donald Trump  RSS
Szef kampanii prezydenckiej Trumpa chce współpracować z Orbanem

17.11.2018 21:52


Były strateg i szef kampanii prezydenckiej Donalda Trumpa, Steve Bannon, oświadczył, że zamierza współpracować z premierem Węgier Viktorem Orbanem przed wiosennymi wyborami do Parlamentu Europejskiego. Mówił o tym w wywiadzie dla telewizji RTL.

Źródło: www.rmf24.pl

Erdogan rozmawiał z Trumpem o śmierci Chaszukdżiego. "Sprawy nie można zatuszować"

16.11.2018 23:54


Prezydenci USA i Turcji Donald Trump i Recep Tayyip Erdogan poruszyli w rozmowie telefonicznej temat śmierci saudyjskiego dziennikarza Dżamala Chaszukdżiego. Politycy zgodzili się co do tego, że sprawa nie może zostać zatuszowana - poinformował gabinet tureckiego prezydenta.

Źródło: www.rmf24.pl

Trump i Erdogan rozmawiali o śmierci Chaszodżdżiego

16.11.2018 23:06


Prezydenci USA i Turcji Donald Trump i Recep Tayyip Erdogan uzgodnili w piątek w rozmowie telefonicznej, że sprawa śmierci saudyjskiego dziennikarza Dżamala Chaszodżdżiego nie może zostać zatuszowana - poinformował gabinet tureckiego prezydenta.

Źródło: fakty.interia.pl

Trump łagodnieje, ale giełdy nie chcą rosnąć

16.11.2018 22:42


Prezydent Donald Trump nieco złagodził retorykę w stosunku do Chin, ale nie przełożyło się to na istotną zwyżkę nowojorskich indeksów. Po presją sprzedających pozostały spółki technologiczne.

Źródło: www.bankier.pl

Donald Trump ogłosił projektantkę torebek ambasadorką RPA

16.11.2018 14:57

Donald Trump nominował projektantkę ekskluzywnych torebek, Lanę Marks ambasadorka RPA. Zdaniem ekspertów Lana nie ma żadnego doświadczenia w...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Pożary w Kalifornii. Prezydent Donald Trump z wizytą

15.11.2018 23:06


Prezydent Donald Trump przyjedzie w sobotę do Kalifornii i spotka się z osobami poszkodowanymi w pożarach lasów. W ogniu zginęło co najmniej 59 osób, a ponad 250 tysięcy ludzi musiało opuścić swoje domy. Tysiące z nich straciły dorobek swojego życia.

Źródło: fakty.interia.pl

Emmanuel Macron twierdzi, że Donald Trump „bawi się polityką”

15.11.2018 13:07

Emmanuel Macron nawiązuje do tweetów Donalda Trumpa – „Pozwólmy mu bawić się polityką”. Jednocześnie podkreśla, że Francja i USA powinny traktować...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

USA: Donald Trump zwolnił Mirę Ricardel. Powodem konflikt z Melanią

15.11.2018 13:07

Donald Trump zwolnił Mirę Ricardel. Presję na prezydencie USA wywarła jego żona Melania Trump, która domagała się zwolnienia zastępczyni doradcy...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Odchodzi kolejny "człowiek" Trumpa: Dymisji domagała się żona prezydenta

15.11.2018 6:07


Prezydent Donald Trump odwołał zastępczynię doradcy ds. bezpieczeństwa narodowego Mirę Ricardel - poinformował Biały Dom. Odwołania Ricardel domagała się pierwsza dama Melania Trump. Jak powiedziała rzeczniczka prezydenta Sarah Sanders, Ricardel opuści Biały Dom i przejmie nowe zadania w administracji waszyngtońskiej.

Źródło: www.rmf24.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami