Prointegra
Wiadomości z tagiem Donald Tusk  RSS
AP: Tusk i Duda na pogrzebie Adamowicza. Kaczyński nieobecny

20.01.2019 1:06

Associated Press odnotowuje, że w pogrzebie zamordowanego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza obecni byli m.in. przewodniczący RE Donald Tusk, prezydent Andrzej Duda, były prezydent Lech Wałęsa oraz premier Mateusz Morawiecki - natomiast nie było Jarosława Kaczyńskiego.

Tusk: Wielkie dzieło przed nami wszystkimi

19.01.2019 20:30

Paweł Adamowicz "na pewno będzie was oglądał i będzie jak zawsze bardzo szczerze mówił, czy jest zadowolony z tego, co robicie" - mówił po pogrzebie zamordowanego prezydenta Gdańska szef Rady Europejskiej Donald Tusk.

Źródło: www.rp.pl

Donald Tusk apeluje do polityków i samorządowców: byśmy byli warci Pawła życia i, niestety, śmierci

19.01.2019 19:34

Przyjaciele zmarłego Pawła Adamowicza, politycy i samorządowcy spotkali się po jego pogrzebie w Europejskim Centrum Solidarności. Był wśród nich...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

"Do Rzeczy": "Po tragedii to już pewne. Tusk wróci do polskiej polityki"

19.01.2019 16:07

Donald Tusk śmierć Pawła Adamowicza traktuje bardzo osobiście. Po tragedii to już pewne - były premier znów zaangażuje się w polską politykę -...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Brexit: Donald Tusk i Theresa May rozmawiali telefonicznie

18.01.2019 17:06


Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk poinformował w piątek na Twitterze, że w rozmowie telefonicznej z premier Wielkiej Brytanii Theresą May omówił "kolejne kroki po stronie brytyjskiej" w sprawie brexitu.

Źródło: fakty.interia.pl

Tusk pogratulował premierowi Szwecji. "Udanej kadencji"

18.01.2019 11:36


Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk pogratulował socjaldemokracie Stefanowi Loefvenowi pozostania na stanowisku premiera Szwecji po zatwierdzeniu go w piątek przez parlament w Sztokholmie na drugą kadencję.

Źródło: fakty.interia.pl

Donald Tusk pożegna Pawła Adamowicza. Przyleci na pogrzeb

16.01.2019 13:32

Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk przyleci na pogrzeb Pawła Adamowicza. Informację przekazał były rzecznik rządu Paweł Graś.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Donald Tusk weźmie udział w pogrzebie Pawła Adamowicza

16.01.2019 12:58


Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk weźmie udział w pogrzebie prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza - poinformował PAP w środę członek gabinetu szefa Rady Europejskiej, były rzecznik rządu Paweł Graś.

Źródło: fakty.interia.pl

"Mam nadzieję, że Tusk już nie będzie rozsiewał nienawiści"

16.01.2019 10:06

Mam nadzieję, że było to przyznanie się do błędów. Może Donald Tusk zapowiedział, że nie będzie rozsiewał już nienawiści - tak były szef MON Antoni Macierewicz skomentował słowa, którymi szef RE pożegnał prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

Źródło: www.rp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami