f4up
Wiadomości z tagiem Dzienniki  RSS
Protesty w sprawie cen paliw we Francji, są ofiary

17.11.2018 21:06


Jedna osoba zginęła, dwie są w stanie krytycznym, kilkadziesiąt jest rannych. To bilans protestów, przeciwko wysokim cenom paliw, które trwają w całej Francji. Manifestanci zablokowali blisko 1500 miejsc w całym kraju: ulice, skrzyżowania, ronda i stacje benzynowe. Według dziennika Le Figaro w akcji protestu udział bierze ponad 120 tysięcy osób. W jednym z miasteczek Owernii protestujący […]

Źródło: wiadomosci.com

FC Barcelona pożegna się z obrońcą. Belg na wylocie z klubu

17.11.2018 8:52

"Duma Katalonii nie zamierza proponować Thomasowi Vermaelenowi nowej umowy" - informuje dziennik "AS". Kontrakt Belga wygasa już 30 czerwca 2019 roku.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Toksyczna atmosfera w szatni klubu Polaka. Wszystko przez pensję jednego gracza

16.11.2018 22:07

Brytyjski dziennik "The Sun" dotarł do informacji, według których w szatni West Hamu United panuje "toksyczna" atmosfera. Jednym z zawodników klubu jest Łukasz Fabiański.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Sensacyjne doniesienia z Niemiec! Dziennik ujawnia "intrygę" Gianniego Infantino

16.11.2018 21:36

"Sueddeutsche Zeitung" opublikował informacje, które stawiają Gianniego Infantino w negatywnym świetle. Za 25 miliardów dolarów szef FIFA miał planować sprzedaż praw nie tylko do dwóch nowych turniejów. Także praw dotyczących przyszłych mundiali!

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Facebook oskarżony o manipulacje i czarny PR. "Agencja postępowała etycznie"

16.11.2018 21:00

Tolerowanie manipulowania amerykańską opinią publiczną przed wyborami prezydenckimi, mała aktywność w walce z fake newsami i stosowanie czarnego PR do dyskredytowania krytyków – to niektóre z zarzutów skierowanych przez dziennik „The New York Times” przeciwko Facebookowi. Serwis odpiera oskarżenia twierdząc, że dokłada wszelkich starań by zwalczać dezinformację, a wynajęta przez niego agencja postępowała etycznie.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Nowe rozporządzenie ws. badania sprawozdań OPP

16.11.2018 13:45

Regulacje dotyczące obowiązku badania sprawozdań finansowych organizacji pożytku publicznego (OPP) zostały dostosowane do zmian na poziomie ustawowym. Nowe rozporządzenie zostało już opublikowane w Dzienniku Ustaw i weszło w życie. Zmiany mogą mieć w praktyce wpływ na ok. 500 OPP.

Źródło: www.podatki.biz

Czy Azja może zastąpić Ukrainę w dostarczaniu pracowników na polski rynek?

16.11.2018 13:10

Niedobór kapitału ludzkiego to problem, z którym zmaga się polska gospodarka. Pracodawcom pomagają firmy zajmujące się outsourcingiem pracowników. Jedną z takich firm jest biznes prowadzony przez pana Pawła Kułagę - Foreign Personnel Service oraz Greygoose Outsourcing. O potencjał pracowników z Azji pyta Marek Tejchman z Dziennika Gazety Prawnej.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami