Prointegra
Wiadomości z tagiem Dzienniki  RSS
Leo Express chce jeździć przez Kraków na Ukrainę. Nawet 4 razy dziennie!

22.01.2019 17:31

Nowe połączenie kolejowe miałoby wystartować już w grudniu tego roku - czytamy w “Rynku Kolejowym”. To świetne wieści dla pasażerów z Krakowa, bo dzięki temu znacząco wzrośnie też liczba pociągów do Pragi. A to nie koniec dobrych wieści, bo Leo Express planuje jeszcze jedną trasę z Polski.

Źródło: www.fly4free.pl

Nietypowe słowa PIOTRA ŻYŁY na temat problemów z żoną: „KUR…

22.01.2019 11:25


Piotr Żyła na jakiś czas odciął się od mediów i zaprzestał udzielania wywiadów. Jednak ostatnio znowu mogliśmy zobaczyć naszego skoczka w rozmowie z dziennikarzami. Żyła chętnie odpowiada na tematy związane ze sportem, jednak jest mniej wylewny jeśli chodzi o sprawy rodzinne. W ostatniej rozmowie po zawodach w Zakopanem dziennikarz „Super Expressu” spróbował jednak zapytać sportowca, […]

Źródło: www.portalniezalezny.pl

"Wiedomosti": Proces dyplomatyczny ws. Kuryli wyszedł na ostatnią prostą

22.01.2019 11:08


Rosyjsko-japoński proces dyplomatyczny w sprawie spornych Wysp Kurylskich wyszedł na ostatnią prostą; jeśli dojdzie do zgody w kwestiach terytorialnych i podpisania traktatu pokojowego, to nastąpi to w bieżącym roku - uważa dziennik "Wiedomosti".

Tagi: Dzienniki
Źródło: fakty.interia.pl

"DGP": Partie ustalają strategie wyborcze

22.01.2019 8:29


PiS planuje wyciszenie, kolejną "piątkę Morawieckiego" i straszenie powrotem PO. Opozycja, nad którą pojawia się cień w postaci Ruchu Biedronia, rozważa przyspieszenie rozmów na temat szerokiej koalicji. O strategiach na nadchodzące kampanie wyborcze pisze we wtorek "Dziennik Gazeta Prawna".

Źródło: fakty.interia.pl

Włoski dziennikarz oburzony transferem Krzysztofa Piątka. "Duma nie zastąpi etyki"

21.01.2019 20:12

Wszystko wskazuje na to, że Krzysztof Piątek w tym tygodniu zostanie zawodnikiem AC Milan. Transakcja w środku sezonu nie spodobała się włoskiemu dziennikarzowi, Mario Sconcertiemu. Ekspert skrytykował decyzję działaczy Genoa CFC.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

„Wiedomosti": Słabną notowania Putina

21.01.2019 13:07

Pierwszy w tym roku sondaż opinii publicznej w Rosji zbliżonego do władz ośrodka WCIOM wskazuje, że notowania prezydenta Putina nadal słabną; szef państwa zaczyna być obciążany odpowiedzialnością za problemy - zauważa w poniedziałek dziennik "Wiedomosti".

Źródło: www.gazetaprawna.pl

"Wiedomosti": Notowania Putina słabną

21.01.2019 12:06


Pierwszy w tym roku sondaż opinii publicznej w Rosji zbliżonego do władz ośrodka WCIOM wskazuje, że notowania prezydenta Putina nadal słabną. Szef państwa zaczyna być obciążany odpowiedzialnością za problemy - zauważa w poniedziałek dziennik "Wiedomosti".

Źródło: fakty.interia.pl

Dziennikarz niemieckiej gazety "Bild": Jeśli Schuster nie przedłuży kontraktu, przyjdzie Horngacher

21.01.2019 11:13

Niepokojące prognozy dziennikarza niemieckiej gazety "Bild" w sprawie trenerskiego okienka transferowego: Sebastian Kayser jest pewien, że następcą Wernera Schustera będzie Stefan Horngacher.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami