Prointegra
Wiadomości z tagiem Embargo  RSS
Rosja wprowadziła nowe embargo na towary z Ukrainy

29.12.2018 17:06

Rosja wprowadza nowy zakaz importu towarów z Ukrainy w odpowiedzi na sankcje Kijowa – ogłosił w sobotę premier Dmitrij Miedwiediew. Chodzi o niektóre towary przemysłowe, a także rolnicze i żywność – podała agencja TASS, powołując się na biuro prasowe premiera.

Źródło: biznes.gazetaprawna.pl

Nowe BMW serii 3 – pierwsze wrażenia… ale nie z jazdy

03.12.2018 13:06

Ze względu na embargo nie możemy napisać słowa o wrażeniach z jazdy nowym BMW 3 (generacja G20). Szkoda, bo jest o czym. Obszerną relację przeczytacie więc w lutowym wydaniu auto motor i sport. Tu i teraz - m.in. o nowościach na pokładzie, wersjach i silnikach.

Źródło: www.auto-motor-i-sport.pl

Embargo na broń dla Arabii Saudyjskiej nie przejdzie

08.11.2018 8:07

Po zabójstwie Dżamala Chasodżdżiego Parlament Europejski domaga się zakazu sprzedaży broni Rijadowi . Ale dla wielu krajów jest to zbyt intratny biznes, by się na to zgodziły.

Źródło: www.gazetaprawna.pl

Amerykanie odwołują zakaz importu polskiej wieprzowiny

25.10.2018 19:06


Stany Zjednoczone odwołują zakaz importu polskiej wieprzowiny - poinformował Departament Rolnictwa USA. Tym samym potwierdziły się nieoficjalnie informacje reportera RMF FM Krzysztofa Zasady. Tymczasowe embargo Amerykanie wprowadzili tydzień temu.

Źródło: www.rmf24.pl

Embargo i po embargu. USA znów chcą polskiego mięsa

25.10.2018 18:59

Departament Rolnictwa USA zniósł ograniczenia dla importu wieprzowiny z Polski – poinformowało Ministerstwo Spraw Zagranicznych na Twitterze. Sankcje na Polskę zostały nałożone w ramach walki z epidemią Afrykańskiego Pomoru Świń.

Źródło: www.money.pl

Amerykanie do jutra odwołają zakaz importu polskiej wieprzowiny

25.10.2018 16:55


Najpóźniej do jutra Stany Zjednoczone mają odwołać zakaz importu polskiej wieprzowiny - dowiedział się nieoficjalnie reporter RMF FM Krzysztof Zasada. Tymczasowe embargo Amerykanie wprowadzili tydzień temu.

Źródło: www.rmf24.pl

Embargo przez pomyłkę. To nie o polską wieprzowinę chodziło Amerykanom

22.10.2018 18:06

Według Głównego Inspektora Weterynarii doszło do pomyłki związanej z określeniem statusu miejsc, z których pochodziło mięso eksportowane do USA. Innymi słowy dostaliśmy embargo od Waszyngtony przez pomyłkę.

Źródło: www.money.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami