Hopaj
Wiadomości z tagiem Embargo  RSS
Embargo na broń dla Arabii Saudyjskiej nie przejdzie

08.11.2018 8:07

Po zabójstwie Dżamala Chasodżdżiego Parlament Europejski domaga się zakazu sprzedaży broni Rijadowi . Ale dla wielu krajów jest to zbyt intratny biznes, by się na to zgodziły.

Źródło: www.gazetaprawna.pl

Amerykanie odwołują zakaz importu polskiej wieprzowiny

25.10.2018 19:06


Stany Zjednoczone odwołują zakaz importu polskiej wieprzowiny - poinformował Departament Rolnictwa USA. Tym samym potwierdziły się nieoficjalnie informacje reportera RMF FM Krzysztofa Zasady. Tymczasowe embargo Amerykanie wprowadzili tydzień temu.

Źródło: www.rmf24.pl

Embargo i po embargu. USA znów chcą polskiego mięsa

25.10.2018 18:59

Departament Rolnictwa USA zniósł ograniczenia dla importu wieprzowiny z Polski – poinformowało Ministerstwo Spraw Zagranicznych na Twitterze. Sankcje na Polskę zostały nałożone w ramach walki z epidemią Afrykańskiego Pomoru Świń.

Źródło: www.money.pl

Amerykanie do jutra odwołają zakaz importu polskiej wieprzowiny

25.10.2018 16:55


Najpóźniej do jutra Stany Zjednoczone mają odwołać zakaz importu polskiej wieprzowiny - dowiedział się nieoficjalnie reporter RMF FM Krzysztof Zasada. Tymczasowe embargo Amerykanie wprowadzili tydzień temu.

Źródło: www.rmf24.pl

Embargo przez pomyłkę. To nie o polską wieprzowinę chodziło Amerykanom

22.10.2018 18:06

Według Głównego Inspektora Weterynarii doszło do pomyłki związanej z określeniem statusu miejsc, z których pochodziło mięso eksportowane do USA. Innymi słowy dostaliśmy embargo od Waszyngtony przez pomyłkę.

Źródło: www.money.pl

USA wprowadza embargo na polskie mięso

19.10.2018 9:44

Waszyngton zawiesił import wieprzowiny z Polski. Wszystko przez wirus afrykańskiego pomoru świń.

Źródło: www.money.pl

Assassin’s Creed Odyssey mniej wymagające technicznie niż Origins?

02.10.2018 15:36

Doniesienia o lepszej optymalizacji. Podczas gdy Assassin's Creed Odyssey zadebiutuje już za kilka dni, to embargo na recenzje i informacje zostało właśnie zniesione. W związku z tym portal DSOgaming dzieli się pierwszymi wrażeniami dotyczącymi wydajności w grze. Choć pełna analiza zostanie udostępniona dopiero na dniach, to już teraz wydaje się, że Odyseja będzie mniej zasobożerna jak poprzedniczka.

Źródło: pclab.pl

Battlefield V – w sieci zaroiło się od filmów rozgrywki, w tym także z GeForce RTX

30.08.2018 0:54

Podczas targów Gamescom 2018 dziennikarze mieli możliwość nagrywania swoich sieciowych potyczek w Battlefield 5, i to zarówno podczas zamkniętych pokazów gry na samych targach, jak i wcześniej, na premierze kart GeForce RTX. Embargo na te materiały właśnie spadło...

Źródło: www.benchmark.pl

Polacy poradzili sobie z rosyjskim embargiem. Mamy nowe rynki zbytu, a Putin traci

14.08.2018 22:08

Szykuje się wyjątkowo dobry rok dla polskich sadowników. Eksperci przewidują obfite zbiory jabłek - nawet 5 mln ton. Ponadto sytuacja na światowych rynkach sprzyja rodzimym producentom, którzy powoli mogą zapominać o eksporcie do Rosji i wciąż obowiązującym embargo.

Źródło: www.money.pl

Rosyjskie embargo przynajmniej do końca przyszłego roku. Putin podpisał decyzję

12.07.2018 19:01

Rosjanie przez kolejny rok będą musieli radzić sobie bez europejskiej żywności. Prezydent Władimir Putin podpisał dekret, który przedłuża rosyjskie embargo na import żywności do końca przyszłego roku.

Źródło: www.money.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami