Wiocha
Wiadomości z tagiem Francja  RSS
Wyleczeni z chłoniaka Hodgkina są bardziej narażeni na inne nowotwory

17.12.2018 10:41

Osoby, które w dzieciństwie zostały wyleczone z chłoniaka Hodgkina są narażone na zwiększone ryzyko pojawienia się kolejnych nowotworów. Międzynarodowy zespół naukowców ze Szwecji, USA, Wielkiej Brytanii, Holandii, Kanady, Włoch i Francji prześledził losy 1136 osób, u których przed osiągnięciem 17 roku życia zdiagnozowano chłoniaka Hodgkina

Źródło: kopalniawiedzy.pl

Czaputowicz: Francja jest chorym człowiekiem Europy

17.12.2018 10:17


Francja jest chorym człowiekiem Europy, ciągnie Europę w dół - uważa minister spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz. Według szefa polskiej dyplomacji, prezydent Emmanuel Macron za porażki wewnątrz kraju szuka odpowiedzialności gdzie indziej.

Źródło: fakty.interia.pl

Francja: Przyjaciele składają hołd Polakowi, ofierze islamskiego terrorysty

17.12.2018 9:09

W dziesiątkach wpisów w internecie znajomi i przyjaciele składają hołd Polakowi, który zmarł w niedzielę jako piąta ofiara zeszłotygodniowego ataku terrorystycznego w Strasburgu. Piszą o jego "wielkiej kulturze, otwartości i szczodrości".

Źródło: www.gazetaprawna.pl

NFL. Pięć punktów Sebastiana Janikowskiego, porażka Seahawks po dogrywce

17.12.2018 8:59


Sebastian Janikowski zdobył pięć punktów dla Seattle Seahawks w przegranym po dogrywce 23:26 wyjazdowym meczu z San Francisco 49ers w NFL. Spotkanie odbyło się w Santa Clara.

Źródło: sport.interia.pl

Zmodernizowane dystrybucyjne Renault Trucks model roku 2019 już w sprzedaży

17.12.2018 8:20

Francuski koncern prezentuje wersje 2019 aut pochodzących z dystrybucyjnej gamy D i D Wide. Pojazdy te charakteryzują się lepszą aerodynamiką i komfortem kierowcy oraz nowymi silnikami Euro 6 Step D. Kombinacja tego nowego wyposażenia i ulepszeń silnika zapewnia oszczędność paliwa nawet do 7% w porównaniu z poprzednią generacją.

Źródło: www.auto-motor-i-sport.pl

Nie ma odszkodowań za przewlekłość przed TSUE

17.12.2018 8:11

Początkiem tej sprawy były kary nałożone przez Komisję Europejską na pięć przedsiębiorstw uznanych za winne nielegalnego porozumienia na rynku producentów worków plastikowych. Kartel miał działać w Niemczech, Belgii, Niderlandach, Luksemburgu, Hiszpanii i we Francji. Każda ze spółek w 2006 r. odwołała się od tej decyzji do sądu UE. Postępowania ciągnęły się latami i zakończono je dopiero w 2013 r. TSUE utrzymał grzywny, ale jednocześnie przyznał, że ze względu na przewlekłość postępowania firmom należy się odszkodowanie.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

"Uniemożliwił dokonanie większej masakry". Media o Polaku, który zginął w Strasburgu

17.12.2018 7:14


Strasburg - i cała Francja - opłakują piątą ofiarę ataku islamskiego terrorysty - tak francuskie media komentują śmierć Bartosza Niedzielskiego - Polaka, który w bohaterski sposób uniemożliwił napastnikowi dokonanie dużo większej masakry. We wtorek 36-latek został ciężko ranny w głowę podczas ataku terrorystycznego w Strasburgu. Od czasu ataku znajdował się w szpitalu w stanie śpiączki. Wczoraj zmarł.

Tagi: Francja, Islam
Źródło: www.rmf24.pl

Nie żyje Polak ranny w zamachu we Francji. Przyjaciel wspomina Bartosza Niedzielskiego

17.12.2018 7:00

Zmarł 36-letni Bartosz Niedzielski. 11 grudnia nie dopuścił, by napastnik wszedł do klubu, gdzie odbywał się koncert. Polak jest piątą ofiarą...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami