Hopaj
Wiadomości z tagiem Grzegorz Schetyna  RSS
Schetyna: Jestem zbyt twardy

15.12.2018 16:12

Wybory samorządowe nie były naszą porażką. Mogliśmy wygrać więcej sejmików, ale daliśmy ludziom nadzieję. PiS ma kłopoty - mówi Grzegorz Schetyna, przewodniczący Platformy Obywatelskiej.

Źródło: www.rp.pl

Sejm nie poparł wniosku PO o konstruktywne wotum nieufności wobec rządu Morawieckiego

15.12.2018 11:06

Sejm w piątek wieczorem nie poparł wniosku PO o konstruktywne wotum nieufności wobec rządu Mateusza Morawieckiego, w którym kandydatem na premiera był Grzegorz Schetyna.

Źródło: www.deon.pl

Sejm nie poparł wniosku PO o konstruktywne wotum nieufności wobec rządu Morawieckiego

15.12.2018 7:07


Sejm w piątek późnym wieczorem nie poparł wniosku PO o konstruktywne wotum nieufności wobec rządu Mateusza Morawieckiego. - Premier Mateusz Morawiecki potrafi kłamać, ale nie potrafi rządzić - mówił w trakcie debaty poprzedzającej głosowanie lider PO Grzegorz Schetyna, który był kandydatem na premiera. Rządzącym zarzucał "pełzający polexit", "aferę KNF" oraz szereg kłamstw dotutyczących m.in. podatków czy modernizacji wojska.

Wniosek o wotum nieufności dla rządu Morawieckiego odrzucony

15.12.2018 7:06


Po godz. 21 Sejm rozpoczął rozpatrywanie wniosku Platformy Obywatelskiej o wotum nieufności dla rządu Mateusza Morawieckiego. Zgłoszonym przez Platformę Obywatelską kandydatem na premiera był lider tej partii, Grzegorz Schetyna. Ostatecznie przed godz. 23 wniosek przepadł w głosowaniu. Za wnioskiem głosowało 163 posłów, przeciw było 233, 20 wstrzymało się od głosu.

Wniosek o wotum nieufności wobec rządu. Sejm zadecydował [NA ŻYWO]

15.12.2018 1:06


Sejm nie poparł wniosku PO o konstruktywne wotum nieufności wobec rządu Mateusza Morawieckiego, w którym kandydatem na premiera był Grzegorz Schetyna.

Źródło: fakty.interia.pl

Sejm odrzucił wniosek o wotum nieufności dla rządu Morawieckiego

15.12.2018 1:06

Sejm odrzucił wniosek o konstruktywne wotum nieufności dla rządu Mateusza Morawieckiego złożony przez Platformę Obywatelską. Kandydatem na premiera wskazanym we wniosku był przewodniczący PO, Grzegorz Schetyna.

Sejm debatuje nad wotum nieufności dla rządu Morawieckiego

15.12.2018 1:06

Od 21 do 22:25 trwała w Sejmie debata nad wnioskiem PO o wotum nieufności dla rządu Mateusza Morawieckiego. Wniosek o głosowanie ws. wotum nieufności dla rządu złożyła w Sejmie Platforma Obywatelska. Jako kandydat na premiera we wniosku wskazany był przewodniczący PO, Grzegorz Schetyna. W głosowaniu z godziny 22:45 Sejm wniosek odrzucił.

Sejm: Trwa rozpatrywanie wniosku o wotum nieufności wobec rządu Mateusza Morawieckiego

14.12.2018 22:06


- Musi pan zamilknąć i odejść - powiedział szef PSL do Mateusza Morawieckiego w Sejmie podczas rozpatrywania wniosku PO o wotum nieufności dla rządu. Zgłoszonym przez Platformę Obywatelską kandydatem na premiera jest jej lider Grzegorz Schetyna.

Źródło: fakty.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami