Hopaj
Wiadomości z tagiem Grzegorz Schetyna  RSS
​Schetyna wystąpi podczas sesji Rady Najwyższej Ukrainy

18.02.2019 18:41


Szef PO Grzegorz Schetyna poinformował, że we wtorek w Kijowie wystąpi podczas sesji Rady Najwyższej Ukrainy, która zbiera się z okazji pięciolecia Majdanu. - Powiem tak, jak pięć lat temu na Majdanie: Polska i Ukraina musza być solidarne - zapowiedział Schetyna.

Źródło: fakty.interia.pl

Schetyna: Na razie brak decyzji o listach kandydatów do PE

18.02.2019 12:34


Szef PO Grzegorz Schetyna podkreślił, że w ramach zawiązanej Koalicji Europejskiej, która wystawi wspólne listy w majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego, nie ma jeszcze rozmów na temat konkretnych nazwisk polityków. Nie ma decyzji, kto będzie liderem list.

Źródło: fakty.interia.pl

Grzegorz Schetyna o wypowiedziach polityków z Izraela: "To słowa antypolskie i rasistowskie. Żądamy oficjalnych przeprosin"

18.02.2019 12:13

Grzegorz Schetyna spotkał się z dziennikarzami we Wrocławiu i wypowiedział się na temat słów izraelskich polityków. Stwierdził, że słowa szefa...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

​Schetyna: PiS pokazuje standardy Ukrainy Janukowycza

18.02.2019 12:04


Szef PO Grzegorz Schetyna ocenił, że polityka PiS "pokazuje standardy Ukrainy Janukowycza, standardy kraju, który jest niepraworządny i niedemokratyczny". Widzimy w bardzo wyraźny sposób patologiczną politykę PiS - powiedział Schetyna we Wrocławiu.

Źródło: fakty.interia.pl

Schetyna: Żądamy i oczekujemy oficjalnych przeprosin od izraelskiego rządu

18.02.2019 10:08


- Żądamy i oczekujemy oficjalnych przeprosin od izraelskiego rządu, od premiera Benjamina Netanjahu, od p.o. ministra spraw zagranicznych Israela Katza - powiedział w poniedziałek lider PO Grzegorz Schetyna.

Źródło: fakty.interia.pl

"Szef MSZ Izraela, Kaczyński i Morawiecki muszą przeprosić"

18.02.2019 7:44

Szef Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna uważa, że szef MSZ Izraela powinien przeprosić Polaków za swoje słowa. Przeprosin oczekuje również od prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego i premiera Mateusza Morawieckiego.

Źródło: www.rp.pl

Paweł Kukiz o Donaldzie Tusku. "Jest słabiutki i malutki"

17.02.2019 21:48

Lider Kukiz'15 nie czeka na powrót przewodniczącego RE do polskiej polityki. Według Pawła Kukiza Grzegorz Schetyna "jest bardzo wzmocniony i...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

​Schetyna: Słowa Netanjahu obrażają pamięć tysięcy Polaków

15.02.2019 16:26


Polacy ani nie "kolaborowali", ani nie "współpracowali z Niemcami, by zabijać Żydów" - oświadczył w piątek szef PO Grzegorz Schetyna. Polityk zwrócił się też z pytaniem do premiera Mateusza Morawieckiego, kiedy premier Izraela przeprosi za swoje słowa.

Źródło: fakty.interia.pl

Schetyna: Premierze, kiedy Netanjahu przeprosi?

15.02.2019 15:47

Polacy ani nie "kolaborowali", ani nie "współpracowali z Niemcami, by zabijać Żydów" - stwierdził Grzegorz Schetyna, przewodniczący Platformy Obywatelskiej.

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami