f4up
Wiadomości z tagiem Internet  RSS
Bez pomysłu, ładu i składu. Falubaz z niczym wyjeżdża z Grudziądza

19.08.2018 22:18


To był jeden z dwóch najważniejszych meczów sezonu dla Falubazu, a być może w ostatnich latach. Widmo spadku już dawno nie zaglądało w oczy w Zielonej Górze. Podopieczni Adama Skórnickiego polegli jednak w fatalnym stylu w Grudziądzu z MRGarden GKM-em 35:55. Trzy punkty i utrzymanie zostaje w Grudziądzu. Właśnie punkt bonusowy był języczkiem u wagi … ochodzi z serwisu . Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Źródło: www.wzielonej.pl

Wybory 2018: trwają rejestracje komitetów wyborczych

19.08.2018 18:49


Przygotowania do wyborów samorządowych ruszają. Od czasu, gdy oficjalnie poznaliśmy datę głosowania – jest nią 21 października – mogą się rejestrować komitety wyborcze. Zawiadomienia o ich utworzeniu powinny wpłynąć do 27 sierpnia. Przyjmują je delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Zielonej Górze oraz Gorzowie Wielkopolskim. Potem rozpocznie się rejestracja kandydatów na radnych oraz wójtów, burmistrzów i … ochodzi z serwisu . Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Źródło: www.wzielonej.pl

Premier: Negocjowałem przystąpienie do UE. Miller zaprzecza

19.08.2018 17:45

- Szanowni państwo, ja sam negocjowałem przystąpienie (Polski) do Unii Europejskiej 20 lat temu i doskonale wiem, jak w UE negocjuje się najlepsze transakcje - powiedział w czasie spotkania wyborczego PiS w Sandomierzu premier Mateusz Morawiecki. I wywołał burzę w internecie.

Źródło: www.rp.pl

Projekt Lewej hejtowany: zrób wywiad z kobietami, które nie maja milionów!

19.08.2018 14:27

Internauci mają rację?

Źródło: www.kozaczek.pl

Egipt zaostrza kontrolę nad internetem. Zablokowano dostęp do ponad 500 stron internetowych

19.08.2018 14:17

Prezydent Egiptu Abd el-Fatah es-Sisi podpisał nowe prawo, które zaostrza kontrolę nad siecią - podał w niedzielę serwis BBC. Nowe "przepisy o cyberbezpieczeństwie" umożliwiają blokadę przez egipskie władze stron internetowych, które zostaną uznane za zagrożenie dla gospodarki czy bezpieczeństwa narodowego.

Źródło: www.gazetaprawna.pl

Egipt zaostrza kontrolę nad internetem

19.08.2018 12:15


Prezydent Egiptu Abd el-Fatah es-Sisi podpisał nowe prawo, które zaostrza kontrolę nad siecią - podał w niedzielę serwis BBC. Nowe "przepisy o cyberbezpieczeństwie" umożliwiają blokadę przez egipskie władze stron internetowych, które zostaną uznane za zagrożenie dla gospodarki czy bezpieczeństwa narodowego.

Źródło: fakty.interia.pl

Polski już coraz mniej obcy. UZ kontynuuje kursy dla cudzoziemców

19.08.2018 11:21


Od wielu lat Uniwersytet Zielonogórski, a dokładnie Instytut Filologii Polskiej naszej uczelni prowadzi kursy języka polskiego dla obcokrajowców. Coraz częściej liczba chętnych do nauki przerasta najśmielsze oczekiwania. Nie inaczej jest i teraz. Naturalne było więc, że uniwersytet wprowadzi kilka organizacyjnych zmian. Kolejna edycja zajęć zostanie uruchomiona na prośbę kursantów. Obejmie miesiąc intensywnej nauki – od … ochodzi z serwisu . Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Tagi: Internet
Źródło: www.wzielonej.pl

Ale cyrk! Połykacze ognia, żonglerzy i magicy na ulicach miasta!

19.08.2018 7:41


Wielkimi krokami do Zielonej Góry zbliża się Międzynarodowy Festiwal Sztuki Ulicznej BuskerBus. Już od wtorku będziemy mogli podziwiać w Zielonej Górze występy artystów z różnych zakątków świata: między innymi Argentyny, Włoch, Australii oraz Węgier. W tym roku nowość – przed rozpoczęciem festiwalu odbędą się prezentacje występujących. Będą to np. artyści cyrkowi, iluzjoniści oraz tancerze. Oprócz … ochodzi z serwisu . Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Tagi: Internet
Źródło: www.wzielonej.pl

dziś, 19 sie 20:00 (Discovery Channel) - Prawda czy fejk?

19.08.2018 5:23


W każdej chwili w internecie pojawiają się tysiące nowych filmów. Autorzy poddają je szczegółowej analizie, aby dowiedzieć się, które zostały...

Źródło: teletydzien.interia.pl

Falubaz nadal niepokonany!

18.08.2018 20:45


Nie było niespodzianki w meczu 3. kolejki lubuskiej IV ligi. Po raz trzeci komplet punktów w tym sezonie zapisał na swoim koncie Falubaz Gran-Bud. Zielonogórzanie pokonali Arkę Nowa Sól 2:1 (1:0). Był to pierwszy mecz podopiecznych Andrzeja Sawickiego przed własną publicznością w tym sezonie. Zielonogórzanie zaczęli wybornie, a dokładniej Jan Izdebski. Młody zawodnik Falubazu w … ochodzi z serwisu . Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Tagi: Internet
Źródło: www.wzielonej.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami