Hopaj
Wiadomości z tagiem Internet  RSS
Marketing Assistant (Intership)

23.05.2018 15:34

Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.
pasja do analityki internetowej, bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie), silne umiejętności analityczne –
Lokalizacja: mazowieckie, Warszawa
Obszar zawodowy: Marketing / Reklama / PR

Źródło: www.praca.pl

Czy Polsce grozi wojna hybrydowa? Międzynarodowa konferencja w Ostrowcu

23.05.2018 15:24

Czym jest wojna hybrydowa i czy grozi Polsce? To główny temat międzynarodowej konferencji, zorganizowanej w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jej uczestnicy przyznają, że współczesna wojna różni się od tej, którą znaliśmy dotychczas. Obecnie działania przenoszą się do Internetu i mediów elektronicznych. Toczą się często w mediach społecznościowych, wykorzystują socjotechniki, psychologię tłumu i manipulowanie informacją.

Tagi: Internet, Psy
Źródło: www.radio.kielce.pl

Kilka tygodni wystarczyło, by fikcyjnego eksperta wykreować na uznanego specjalistę

23.05.2018 15:06


Czy nieistniejący ekspert może mieć wpływ na rząd, opozycję i media? Prowokacja dziennikarska, polegająca na stworzeniu w internecie osoby, która w kilka tygodni może wykreować się na uznanego i wiarygodnego specjalistę w jakiejś dziedzinie dowodzi, że to jak najbardziej możliwe.

Źródło: www.rmf24.pl

Naleśniki, ciasta i tańce, czyli Ogród Victorii [Nieznana Zielona Góra]

23.05.2018 14:20


Przy dawnej Lessenerstrasse 32 (dziś al. Wojska Polskiego 96) znajduje się jeden z najstarszych zachowanych budynków w mieście. Został wybudowany w 1819 roku! To właśnie w nim znajdowała się popularna przedwojenna restauracja. Ogród Victorii – najdalej wysunięta na zachód przedwojenna restauracja Grünbergu. Budynek od samego początku miał być wybudowany z założeniami restauracyjnymi, a pierwsza restauracja … ochodzi z serwisu . Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Źródło: www.wzielonej.pl

Ogłoszenia sądowe i komornicze - MS szykuje zmiany ws. zasad publikacji

23.05.2018 14:19

Ogłoszenia sądowe i komornicze będą publikowane w Monitorze Sądowym i Gospodarczym, a także na stronach internetowych Ministerstwa Sprawiedliwości i poszczególnych sądów - wynika z projektu nowelizacji, który przedstawił resort sprawiedliwości. W efekcie ogłoszenia nie będą już publikowane w prasie drukowanej.

Tagi: Internet
Źródło: www.podatki.biz

Dystans do przebiegnięcia, dystans do siebie – oto esencja Biegu o Puchar Rektora!

23.05.2018 14:08


Po rocznej przerwie przed rektorat Uniwersytetu Zielonogórskiego powrócił bieg o Puchar Rektora. Na starcie wyścigu pojawili się studenci uczelni, dla których to przede wszystkim dobra zabawa. Bieg jest jedną z wielu imprez sportowych organizowanych przez uczelniany AZS. Imprezę podsumowała Agnieszka Grad-Rybińska ze Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Uniwersytetu Zielonogórskiego. Do pokonania studenci mieli kilometr. Trasa … ochodzi z serwisu . Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Źródło: www.wzielonej.pl

Na śląsku 15-latka uratowała znajomą z internetu od śmierci

23.05.2018 13:06

15-latka z Jasienicy uratowała o rok starszą koleżankę z wirtualnego świata, która chciała popełnić samobójstwo. Zaniepokoił ją wpis w internecie. Powiadomiła o nim szkolnego pedagoga. Resztą zajęli się policjanci. Zdążyli w ostatniej chwili - podała policja.

Źródło: www.deon.pl

Zielona Góra zrywa z tradycją Kabaretobrania?

23.05.2018 13:03


– Do tej pory impreza nie miała konkurencji. Zdarzały się imprezy muzyczne, ale Kabaretobranie było oddzielnie – mówi o planowanych imprezach w mieście Janusz Rewers, organizator corocznego festiwalu kabaretów w Zielonej Górze. Czy tradycja Kabaretobrania zostanie podtrzymana? A może przegra z nowym wydarzeniem? Na razie porozumienia z miastem nie ma. W tym roku przypada jubileusz … ochodzi z serwisu . Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Źródło: www.wzielonej.pl

Co z podróżą poślubną księcia Harry'ego i księżnej Meghan?

23.05.2018 12:09

Ślub Amerykanki Meghan Markle i wnuka królowej Elżbiety II księcia Harry'ego był z pewnością najbardziej medialną ceremonią ślubną roku. Wokół kaplicy św. Jerzego zgromadziło się 150 tysięcy osób, a przed telewizorami i w internecie śledziły je kolejne miliony. Ludzi na całym świecie fascynuje wszystko, co związane było i jest z tym ślubem — także plany, jakie młoda para miała na nadchodzący miesiąc miodowy. Początkowo mieli wyjechać do Afryki, ale w końcu zrezygnowali.

Źródło: podroze.onet.pl

"Kaczyński nie korzysta z Internetu, nie ma Twittera, ale wie o wszystkim". Miller dla WP o kryzysie rządu

23.05.2018 12:08

- Jarosław Kaczyński z Mateuszem Morawieckim powinni przyjść do protestujących niepełnosprawnych w Sejmie i powiedzieć: "Myliliśmy się,...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami