Prointegra
Wiadomości z tagiem Internet  RSS
Wpadka polskiej ambasady. Błędy na tablicach edukacyjnych

18.02.2019 21:01

Internauci dostrzegli wiele błędów ortograficznych na tablicach, które wiszą na płocie otaczającym działkę polskiej ambasady w Berlinie. Wystawa...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Seria A: AS Roma - Bologna. Czy Skorupski zatrzyma byłych kolegów?

18.02.2019 20:06

AS Roma – Bologna, spotkanie rozgrywane w ramach 24. kolejki włoskiej Seria A, odbędzie się w niedzielę, 18 lutego. Transmisja meczu w tv na kanale Eleven Sports 2 oraz online w Internecie na stronie player.pl. Początek widowiska na Stadio Olimpico w Rzymie o godzinie 20:30.

Tagi: Internet
Źródło: sport.onet.pl

Szatnia Akademików: kończą futsaliści, remisują siatkarze

18.02.2019 19:13


Futsaliści PKM Zachód Persy AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego nie awansują do pierwszej ligi. Spowodowane jest to porażką w derbach akademickich z Wrocławiem. Siatkarze natomiast walczą w fazie play-off i po dwóch meczach remisują z Notecią Czarnków. Hala przy ul. Prof. Szafrana nie jest w tym sezonie szczęśliwym miejscem dla futsalistów. Podopieczni Macieja Góreckiego przegrali u siebie … ochodzi z serwisu . Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Źródło: www.wzielonej.pl

Radni w Kluczborku będą głosować elektronicznie. 'Za każdym razem trzeba było odczytywać nazwiska'

18.02.2019 18:11


Kluczborscy radni będą korzystać z eSesji. Już na najbliższym posiedzeniu (27.02) Rady Miejskiej głosowanie będzie prowadzone w formie elektronicznej.Zainteresowani mieszkańcy szybko i łatwo sprawdzą w internecie, kto jak zagłosował na daną uchwałę. Poza tym radni zostali wyposażeni w tablety, gdzie mają dostęp do wszystkich uchwał i załączników. - To jest ułatwienie i usprawnienie sesji - mówi wiceburmistrz Dariusz Morawiec. - Po pierwsze mamy możliwość pozbycia się ton papieru, drukowanych projektów uchwał. Jest też rzecz dziwiąca ludzi obserwujących nasze sesje. Przy głosowaniu każdej z uchwał musi zostać wyczytane nazwisko każdego radnego. Podczas ostatniej sesji mieliśmy na przykład 43 uchwały i tyle razy musiały być wyczytane wszystkie nazwiska. Dodajmy, że wszystkie sesje tej kadencji są transmitowane w internecie. Z tego samego sprzętu do elektronicznego głosowania skorzysta Rada Powiatu Kluczborskiego.

Źródło: radio.opole.pl

Puchar Anglii: Chelsea Londyn - Manchester United. Sarri walczy o posadę

18.02.2019 18:06

Jednym z najciekawszych dzisiejszych meczów piłkarskich, będzie potyczka Chelsea Londyn – Manchester United w Pucharze Anglii. Widowisko na Stamford Bridge w stolicy Anglii rozpocznie się o godzinie 20:30. Transmisja meczu w tv na kanale Eleven Sports 1 oraz online w Internecie na stronie player.pl.

Źródło: sport.onet.pl

Skąd w muzeum „Wieża asymetryczna”? Przegląd dorobku Kajetana Sosnowskiego [Audycja Ekspozycje]

18.02.2019 17:01


W Muzeum Ziemi Lubuskiej jest jeszcze wiele dzieł niewidocznych dla oczu zwiedzających. Rozbudowa instytucji umożliwi prezentację tego, co dziś kryją magazyny. Są to m.in. zbiory z wystaw Złotego Grona. Nim obejrzymy je w całej okazałości, muzeum proponuje zwiedzenie ekspozycji z cyklu „W kręgu twórców Złotego Grona”. W ramach Galerii Nowy Wiek zaprezentowane będą prace Kajetana … ochodzi z serwisu . Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Tagi: Internet
Źródło: www.wzielonej.pl

Wisła Kraków - Śląsk Wrocław: Błaszczykowski wraca na Reymonta

18.02.2019 16:06

Na zakończenie 22. kolejki Śląsk uda się do Krakowa. Spotkanie Wisła Kraków - Śląsk Wrocław rozpocznie się w poniedziałek, 18 lutego o godzinie 18:00. Transmisja meczu w tv na kanale Eurosport 1 oraz online w Internecie i na aplikacji mobilnej platformy Eurosportu Player.

Źródło: sport.onet.pl

Poseł Materna o wyborach do europarlamentu: „minister Rafalska byłaby wzmocnieniem na listach”

18.02.2019 15:21


Zanim wyborcy podejmą decyzję, najpierw chwila na zastanowienie dla polityków. Nad tym, czy wystartować w tegorocznych wyborach do Parlamentu Europejskiego. Czasu jest niewiele, bo europosłów będziemy wybierać najpewniej pod koniec maja. Gotowość do startu w wyborach wyraża Jerzy Materna, poseł Prawa i Sprawiedliwości, choć uważa, że szanse są znikome. Jedną z najlepszych jego zdaniem decyzji, … ochodzi z serwisu . Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Źródło: www.wzielonej.pl

UE wprowadzi nowe przepisy dotyczące e-handlu

18.02.2019 14:14

Unia Europejska wprowadzi nowe regulacje, które mają w założeniu zapewnić sprawiedliwe i przewidywalne otoczenie biznesowe dla firm i handlowców korzystających z platform internetowych. Na zmianach skorzystają głównie e-sklepy handlowe sprzedające za pośrednictwem platform internetowych, hotele korzystające z internetowych systemów rezerwacji i producenci aplikacji

Źródło: www.podatki.biz

Miało być fajne zdjęcie, skończyło się na pogryzieniu. Piękna gwiazda fitness zaatakowana przez... świnie

18.02.2019 14:10


Miało być wyjątkowe zdjęcie, skończyło się na pogryzieniu. Piękna modelka i gwiazda fitness Michelle Lewin spędzała wakacje na Bahamach. Podczas pozowania do zdjęcia została jednak zaatakowana przez stado świń. Jedna z nich ugryzła Michelle w pośladek. Modelce nic poważnego się nie stało. Co więcej, Wenezuelka potraktowała sytuację z przymrużeniem oka, a całe zdarzenie opublikowała na swoim profilu na Instagramie. Film okazał się hitem internetu. (Agencja TVN/x-news)

Źródło: www.pomponik.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami