f4up
Wiadomości z tagiem Internet  RSS
Licytacje i występy lokalnych artystów, tak będzie na Scenie Otwartych Serc!

16.12.2018 13:27


Elektryczna hulajnoga prezydenta, lekcja koszykówki z zawodnikami Stelmetu czy piłka siatkowa z podpisami polskich mistrzów świata – atrakcyjnych licytacji na Scenie Otwartych Serc nie zabraknie. Mniejszy obiekt stanie przy ratuszu i będzie tętnić życiem od 12:00 do 16:00. To miejsce stworzone z myślą o lokalnych artystach, którzy chcieliby się podzielić swoimi talentami z zielonogórzanami. Na … ochodzi z serwisu . Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Źródło: www.wzielonej.pl

Mało ryb, a czego dużo? Co Lubuszanie jedzą w święta?

16.12.2018 11:26


Końcówka roku to czas wielu podsumowań, prezentowanych np. w statystykach. Urząd Statystyczny w Zielonej Górze zbiera m.in. dane o przychodach i wydatkach Lubuszan. Co miesiąc ankieterzy pozyskują informacje z 84 gospodarstw domowych. Dotyczą one chociażby tego, ile kupujemy jedzenia i ile na nie wydajemy. Jakie wnioski płyną z dotychczasowych badań? Utrzymuje się tendencja, że zjadamy … ochodzi z serwisu . Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Tagi: Internet
Źródło: www.wzielonej.pl

Volkswagen T4 - doka , super stan

16.12.2018 11:02

Niniejsza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksy Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone na stronie internetowej służą jedynie celom informacyjnym. kedyty bez bik i krd

Źródło: motosprzedaz.pl

Jak wzruszyć Czesława Mozila? Nasi muzycy są zdolni do wszystkiego!

16.12.2018 10:03


Im bliżej Bożego Narodzenia, tym coraz częściej słyszymy świąteczne piosenki. Muzyczny prezent na Gwiazdkę przygotowało Stowarzyszenie Artystów „Zdolni do Wszystkiego”, które w ostatnim czasie intensywnie współpracowało z Czesławem Mozilem. Razem z liderem zespołu Czesław Śpiewa młodzi, lokalni muzycy wzięli udział w projekcie „Grajkowie Przyszłości”. Uczestniczyli w nagraniu płyty, która jest rodzajem muzycznego kalendarza adwentowego, składa … ochodzi z serwisu . Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Źródło: www.wzielonej.pl

Kierowca ciężarówki CE, Rostock Niemcy

16.12.2018 9:46

Kierowca ciężarówki CE, trasy dzienne / bliskie, Rostock Niemcy Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiej firmy transportowej z miasta Rostock: Kierowców CE do transportu bliskiego. Wymagana jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Opis / Obowiązki: •Miejsce pracy: miasto Rostock, Wschodnie Niemcy •Praca aktualna jest od natychmiast lub w możliwie szybkim terminie •Umowa o pracę na okres stały z niemiecką firmą transportową z miasta Rostock •Praca polega na transporcie bliskim (trasach dziennych) w regionie miasta Rostock (Meklemburgia-Pomorze) •Transport odbywa ciężarówkami typu Mercedes i MAN z naczepą z firaną •Czas pracy: pd poniedziałku do piątku, UWAGA! bez systemu, czyli bez wolnego tygodnia •Zakwaterowanie zapewnione na terenie bazy. Rozchodzi się o 1-osobowy pokój z internetem. Wymagania: •Prawo jazdy klasy CE (95) •Doświadczenie zawodowe jako kierowca CE •Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego Oferujemy: •Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne •Płatny urlop od 24 dni •Wypłata wszystkich nadgodzin •Płatny czas przestoju / gotowości do pracy •Zarobki miesięczne netto od 2050 do 2250 euro (w zależności od klasy podatkowej) •Zakwaterowanie zapewnione i opłacane przez pracodawcę. Rozchodzi się o 1-osobowy pokój z internetem w hotelu bezpośrednio na bazie pracodawcy. Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w języku niemieckim adres e-mail: info@polfach.delub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Wyścig po Oscary 2019: "Nigdy cię tu nie było" docenione

16.12.2018 9:11

Poznaliśmy zwycięzców dorocznych nagród internetowych krytyków z Bostonu. Organizacja ta najbardziej doceniła pomijany dotąd film "Nigdy cię tu nie było". Spośród faworytów, wzmocniona została czwórka aktorska, "PIerwszy reformowany" dodatkowo za scenariusz oryginalny, "Roma" w kategoriach film zagraniczny i zdjęcia, "Spider-Man Uniwersum" wśród animacji i "Won't You Be My Neighbor?" wśród

Źródło: www.filmweb.pl

Opieka nad osobami starszymi w Niemczech Mainz + PREMIA

16.12.2018 7:00

Opieka nad osobami starszymi w Niemczech. Stawka: 1350 EURO + do 400 EURO premii świątecznej Lokalizacja: 55130 Mainz Podopieczna (87 l.) to drobna Seniorka, która cierpi na demencję i cukrzycę, przeszła wylew. Pani ma problemy z chodzeniem (w sierpniu złamała miednicę). Seniorka przesypia noce, nie ma problemów z komunikacją, natomiast ma problemy z pamięcią. Porusza się na wózku inwalidzkim. Pani nie pomaga przy transferze. Seniorka wymaga wsparcia we wszystkich czynnościach. Korzysta z usług fizjo- i ergoterapii. Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznej całkowitą opieką oraz dbanie o bieżące czynności i porządki domowe. Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi oraz komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Warunki mieszkaniowe: Seniorka mieszka w domu jednorodzinnym w centrum miasta. Dla Opiekunki przewidziany jest oddzielny w pełni wyposażony pokój z internetem, osobna łazienka oraz auto i rower. Dołącz do MEDIPE i wyjedź do pracy w Niemczech jako Opiekun lub Opiekunka osób starszych! Zainteresowało Cię to zlecenie? Chcesz poznać inne oferty na wyjazd z premią? Skontaktuj się z nami! http://medipe.pl/premia/ Tel.: 71 377 88 88, 600 020 315 Mail: rekrutacja@medipe.com

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Wt, 25 gru 20:00 (TV 4) - Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny

16.12.2018 0:09


Haker włamuje się na internetową stronę policji i zamieszcza na niej kompromitujące zdjęcie komendanta. Do odnalezienia sprawcy zostają wyznaczeni...

Źródło: teletydzien.interia.pl

“Mały wielki człowiek” uczczony ponownie

15.12.2018 22:07


Radosław Nowacki, Czesław Bortnowski, czy też Agnieszka Welc. Te nietuzinkowe postacie lubuskiego basketu po raz kolejny zagrały między sobą dla uczczenia pamięci ich sportowego wychowawcy Leona Probużańskiego. “Mały wielki człowiek”. Tak Leona Probużańskiego określa jeden z jego przyjaciół Grzegorz Chodkiewicz, trener drużyny Czerwonych, która w czternastym meczu memoriałowym przegrała z Niebieskimi 28:32. Dla Agnieszki Welc … ochodzi z serwisu . Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Tagi: Internet
Źródło: www.wzielonej.pl

Blogerka modowa Anna Skura krytykowana, bo pochwaliła się wyjazdem na zaproszenie księcia Arabii Saudyjskiej

15.12.2018 21:19

Blogerka Anna Skura pochwaliła się, że poleciała do Arabii Saudyjskiej na zaproszenie Muhammada ibn Salmana, księcia i następcy tronu Arabii Saudyjskiej. Pod wpisem pojawiło się mnóstwo negatywnych komentarzy, w których internauci wytknęli jej wizytę w kraju władcy, który według ustaleń służb śledczych jest odpowiedzialny za śmierć saudyjskiego opozycyjnego dziennikarza Dżamala Chaszukdżiego.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami