f4up
Wiadomości z tagiem Jemen  RSS
Morawiecki: Pomoc uchodźcom to nasz obowiązek

14.02.2019 12:20

Premier Mateusz Morawiecki powiedział podczas Konferencji Bliskowschodniej, że społeczność międzynarodowa ma obowiązek niesienia pomocy uchodźcom z Syrii, Iraku czy Jemenu.

Źródło: www.rp.pl

Legendy chwalą Krzysztofa Piątka. "Wszystko jest dla niego łatwe"

09.02.2019 11:57

- Piątek ma wielkie przekonanie do własnych umiejętności. Jemu na boisku wszystko przychodzi z łatwością - tak o polskim napastniku z uznaniem wypowiada się Alberto Zaccheroni, legendarny włoski szkoleniowiec.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Oto sekret pięknej cery Meghan Markle - nakłada coś, co jemy na śniadanie

04.02.2019 9:53

Zrobiłybyście tak?

Źródło: www.kozaczek.pl

Kontrowersyjne zmiany w Krajowej Radzie ds. Onkologii. „Nie dostałem wyjaśnienia”

04.02.2019 8:54


"Nie dostałem wyjaśnienia, dlaczego odwołano mnie z rady do spraw onkologii. Wiem, że miałem inne zdanie niż Ministerstwo Zdrowia" - przyznaje w rozmowie z RMF FM profesor Wiesław Jędrzejczak, hematolog i transplantolog. To właśnie on jako pierwszy w Polsce, w latach 80-tych, przeprowadził przeszczep szpiku. Teraz jemu oraz grupie innych uznanych onkologów resort zdrowia podziękował za współpracę. "Mam wrażenie, że Ministerstwo przyjęto nowy klucz doboru ludzi" - dodaje, również odwołany z Rad, doktor Janusz Meder. Nowy skład Rady mamy...

Źródło: www.rmf24.pl

Watykan: Papież apeluje o pomoc dla Jemenu

03.02.2019 14:06


Tuż przed udaniem się w podróż na Półwysep Arabski, do Abu Zabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, papież Franciszek zaapelował o pomoc dla ludności pobliskiego Jemenu, cierpiącej z powodu wojny. Apel wystosował podczas spotkania na modlitwie Anioł Pański.

Źródło: fakty.interia.pl

Wszyscy jesteśmy jak ten wieloryb. Jemy mikroplastik

30.01.2019 14:05

Jest w rybach, owocach morza, miodzie, a nawet piwie. Uwalnia się, gdy podgrzewamy jedzenie w pudełku. Nie widzimy go, ale zjadamy go codziennie....

Źródło: wiadomosci.wp.pl

"Ja tego nie jem. Boję się". Pracownik lokalu z kebabem o "wołowinie", która ląduje w bułce

28.01.2019 16:29

- Jak się zapiecze, to mięso jest zawsze brązowe. Nie widać, co się z nim wcześniej działo - mówi WP Patryk, pracownik lokalu kebaba. Zna miejsca,...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Arabia Saudyjska zbombardowała stolicę Jemenu

20.01.2019 15:06


Arabia Saudyjska zbombardowała Sanę - stolicę Jemenu. Pociski uszkodziły miedzy innymi jeden z tamtejszych szpitali, fabrykę plastiku i bazę wojskową. Według świadków to jeden z najpoważniejszych ataków w ostatnim czasie.

Źródło: fakty.interia.pl

Jak utrzymać ciało w dobrej kondycji fizycznej zimą?

17.01.2019 10:42

- Zimą więcej jemy, bo potrzebujemy więcej energii - przyznała Olga Chaińska. Dietetyk i trener personalny z klubu „Expert Fitness” z Kielc radziła, aby nawet w pracy - raz na godzinę - zrobić sobie krótką przerwę na kilka przysiadów, wymachów ramion, czy spacer.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami