Prointegra
Wiadomości z tagiem Justyna Kowalczyk  RSS
Justyna Kowalczyk odpowiedziała na zarzuty. "Zrobił mi dzień ekspercik"

17.02.2019 9:56

Justyna Kowalczyk wyśmiała zarzuty jednego z internautów, który skrytykował jej obecność w kadrze biegaczek na mistrzostwa świata w Seefeld. "Usatysfakcjonowani byli by, gdybym się roztyła i zniknęła. Swojej miernoty by nie widzieli" - odpisała.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Justyna Kowalczyk wygrała maraton w biegach narciarskich

16.02.2019 20:06

Justyna Kowalczyk wygrała bieg maratoński na 42 kilometry we włoskim Sudtirol. Polka uzyskała czas 2:04.09,4 i wyprzedziła Franziskę Mueller oraz Asię Patini.

Źródło: sport.onet.pl

"Sensacja, wielki powrót, bomba". Skandynawskie media komentują plany Justyny Kowalczyk

15.02.2019 17:00

Justyna Kowalczyk zapowiedziała start w mistrzostwach świata w narciarstwie klasycznym w Seefeld. Szwedzki dziennik "Aftonbladet" pisze o... bombie!

Źródło: sportowefakty.wp.pl

PZN ogłosił kadrę na MŚ w Seefeld

15.02.2019 14:37

Polski Związek Narciarski ogłosił skład reprezentacji Polski na mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym w Seefeld. W kadrze znalazła się m.in. Justyna Kowalczyk a także dwie nasze skoczkinie.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

PZN podał skład polskiej kadry na mistrzostwa świata

15.02.2019 14:06

Polski Związek Narciarski ogłosił w piątek skład polskiej reprezentacji na zbliżające się mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym. Wśród powołanych nie zabrakło między innymi Justyny Kowalczyk. Skład kadry skoczków zostanie podany po zawodach w Willingen.

Źródło: sport.onet.pl

Józef Łuszczek komentuje szanse Justyny Kowalczyk w MŚ. "Wydaje się, że w czołówce nie ma dla niej miejsca"

14.02.2019 17:03

Justyna Kowalczyk podjęła decyzję o występie w MŚ w Seefeld. Józef Łuszczek nie ma jednak wątpliwości co do formy Polki. - Same maratony nie wystarczą, aby dobrze się przygotować - mówi stanowczo mistrz świata z 1978 r.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Skandynawowie cieszą się na zapowiedziany start Justyny Kowalczyk

14.02.2019 16:06

Plany Justyny Kowalczyk, by wystąpić w mistrzostwach świata w narciarstwie klasycznym w Seefeld w sztafecie i sprincie drużynowym, wywołały pozytywne reakcje w Skandynawii, gdzie określa się je m.in. jako "bombę" i "wielki come back legendy biegów narciarskich".

Źródło: sport.onet.pl

Justyna Kowalczyk wspomina złoto wywalczone w Soczi. "Pięć lat minęło. Stopa zdrowsza, uśmiech prawdziwszy"

14.02.2019 10:06

Justyna Kowalczyk wróciła wspomnieniami do historycznego dnia, w którym udało się jej sięgnąć po olimpijskie złoto ze złamaną stopą. - Pięć lat minęło. Stopa zdrowsza, uśmiech prawdziwszy, z 80 s gorzej na dychę i życie toczy się dalej. A wydawało się, że toczyć się nie może - napisała na Facebooku najlepsza polska biegaczka narciarska w historii.

Źródło: sport.onet.pl

Justyna Kowalczyk podjęła decyzję. Weźmie udział w mistrzostwach świata

14.02.2019 8:06

Justyna Kowalczyk po raz dziewiąty w karierze weźmie udział w mistrzostwach świata. W austriackim Seefeld Polka ma pobiec w sztafecie oraz sprincie drużynowym.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

MŚ w Seefeld: Justyna Kowalczyk wystąpi w sztafecie i sprincie drużynowym

13.02.2019 22:08

Mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym z Justyną Kowalczyk. Pełniąca w ostatnim czasie rolę trenerki w polskiej kadrze utytułowana biegaczka wystąpi w Seefeld w sztafecie i sprincie drużynowym. Taki scenariusz w rozmowie z serwisem Sportsinwinter.pl kreślił Apoloniusz Tajner, prezes Polskiego Związku Narciarskiego, a później potwierdziła to sama Kowalczyk.

Źródło: sport.onet.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami