Hopaj
Wiadomości z tagiem Kanada  RSS
Kobieta wpadła do kanału. Interweniowali strażacy

19.01.2019 15:55

Do zdarzenia doszło około w Turku.

Źródło: epoznan.pl

290 milionów lat temu stało się coś dziwnego. Ślady widać na Ziemi i na Księżycu...

18.01.2019 20:21


Około 290 milionów lat na Ziemię zaczęło spadać więcej meteorytów. Znacznie więcej. Najnowsze wyniki badań wskazują, że przeciętnie było ich 2,6 razy tyle, ile spadało na naszą planetę przez wcześniejszych 350 milionów lat. Piszą o tym na łamach czasopisma "Science" naukowcy z Kanady, Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Ich wnioski oparte są na wynikach badań Księżyca, który ze względu na bliskość w przestrzeni jest narażony na podobne ryzyko uderzeń co Ziemia, a nie mając atmosfery, nie traci ich śladów wskutek erozji gruntu.

Źródło: fakty.interia.pl

290 milionów lat temu stało się coś dziwnego. Ślady widać na Ziemi i na Księżycu...

18.01.2019 19:42


Około 290 milionów lat na Ziemię zaczęło spadać więcej meteorytów. Znacznie więcej. Najnowsze wyniki badań wskazują, że przeciętnie było ich 2,6 razy tyle, ile spadało na nasza planetę przez wcześniejszych 350 milionów lat. Piszą o tym na łamach czasopisma "Science" naukowcy z Kanady, Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Ich wnioski oparte są na wynikach badań Księżyca, który ze względu na bliskość w przestrzeni jest narażony na podobne ryzyko uderzeń co Ziemia, a nie mając atmosfery nie traci ich śladów wskutek erozji gruntu.

Ferie z odkodowanymi kanałami BBC w Cyfrowym Polsacie

18.01.2019 17:26

Cyfrowy Polsat przygotował dla swoich abonentów prezent na ferie. Operator udostępnia kanały BBC bez dodatkowych opłat.

Źródło: feedproxy.google.com

Praca w hotelu Kanada

18.01.2019 13:53

Biznes Good life specjalizuje się w systemowej uprzejmości obok ukończeniu wiz pracowniczych IEC natomiast oblatanym Praca w hotelu Kanada przygotowaniu tak jak do rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą, kiedy tudzież odjazdu do Mekki. Na sezon 2019 zadzierzgnęlibyśmy współprace z jednym z najważniejszych w Mekki, wybitnym, czterodiamentowym hotelem Rimrock, wkładanym w romantycznej miejscowości Banff, w taż poświęceniu skweru nacjonalistycznego w dzielnicy Alberta. W myśl owej propozycji powstała interes Good life, iżby ułatwić fundnięcie rzeczonego naczelnego etapu pod adresem przygodzie swojego istnienia. Niedowolna emigracyjna podróż rozpoczyna się od momentu pierwszego poziomu, kto czasami najtrudniej zafundować. Nabazgraj, zadzwoń a umów się na spotkanie. W podaży otrzymamy rozległy rozpiętość postępowań spośród specjalizacji hotelarskiej, w relacje odkąd Praca w hotelu Kanada badania a rządu języka angielskiego. Jeśliby jesteś jednostką pomocną, operatywną zaś chcesz wydedukować gośćmi spośród skończonego ziemio owo ów wyjazd ma miejsce w dla ciebie.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Witam pan i pani jestem zenski Aviles Marie-Thó©rèse

18.01.2019 9:53

Witam pan i pani jestem zenski Aviles Marie-Thó©rèse specjalny, który oferuje pozyczki w wysokosci 2.000 euro do 6.000.000 euro na calym swiecie, a mianowicie: Francja, Kanada, Rosja, Belgia, Hiszpania, Szwajcaria, USA, Argentyna, Brazylia, Holandia, Norwegia, Wlochy, Meksyk, Dominika, Izrael i inne kraje afrykanskie równiez maja 3% stope procentowa w swoich calkowitych wymaganiach kredytowych. Z moim doswiadczeniem w zakresie restrukturyzacji kredytów, udostepniam online usluge "Oferta pozyczki" dostepna do uruchomienia pozyczek na nieruchomosci i pozyczek na tworzenie projektów, organizacji pozarzadowych, Personal Service Center lub gdzie firma, zakup samochodu, budowa domu, gdzie indziej, jesli skontaktujesz sie z nami Ale przede wszystkim chcialbym poznac kwote, która chcialbys pozyczyc, abym mógl przeslac ci moje warunki pozyczki. Kontakt:

Źródło: podreczniki-nauka.hiperogloszenia.pl

Kanały H2 zmieni się w History2. Nowa oprawa stacji

17.01.2019 13:20

W środę (6 lutego 2019 roku) medialny koncern A+E Networks odświeży wizerunek kanału H2 w Polsce wprowadzając nową nazwę - HISTORY2 oraz nową identyfikację wizualną.

Źródło: feedproxy.google.com

Prośba o pomoc w modyfikacji wentylacji.

17.01.2019 8:51

Dzień dobry, Bardzo proszę o podpowiedzi. Musze w nowym mieszkaniu przerobić wentylacje, z pionu wychodzą dwa kanały okrągłe o sr 125mm, jeden...

Źródło: forum.muratordom.pl

Retro Czwartki na Działdowskiej - Aleksander Evseev

16.01.2019 18:19

Aleksander Evseev jest laureatem ukraińskich i międzynarodowych konkursów wokalnych. Ukończył studia na wydziale Sztuki Estradowej w Dniepropietrowsku. Występował na scenach Kanady, Francji, Niemiec, Rosji.

Źródło: kulturalnie.waw.pl

Oferuje pozyczki pieniezne w wysokosci od 5000 do 800

16.01.2019 11:11

Oferuje pozyczki pieniezne w wysokosci od 5000 do 800 000 $ kazdemu, kto potrzebuje pozyczek pienieznych, aby odbudowac swoje zycie, ale musisz byc uczciwa, uczciwa, madra i godna zaufania osoba. Udzielam pieniedzy w calej Europie (Francja, Belgia, Kanada, Szwajcaria, Rumunia, Wlochy, Hiszpania, Portugalia ...). Moje oprocentowanie wynosi 2% a. Jesli potrzebujesz pieniedzy, skontaktuj sie ze mna przez e-mail, aby uzyskac wiecej informacji:

Źródło: telefony.hiperogloszenia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami