Hopaj
Wiadomości z tagiem Katar  RSS
Karczewski: To niedopuszczalna próba wywarcia nacisku na Senat

16.11.2018 17:13


Wniosek posłanki Nowoczesnej Katarzyny Lubnauer dotyczący odwołania przewodniczącego senackiej Komisji Budżetu i Finansów Publicznych jest niedopuszczalną próbą wywarcia nacisku politycznego na Senat i jego organy - ocenił w piątek marszałek Senatu Stanisław Karczewski.

Źródło: fakty.interia.pl

Starachowicki szpital bez oddziału reumatologii

16.11.2018 14:51

Braki kadrowe powodem zamknięcia oddziału reumatologii w starachowickim szpitalu. Od sześciu miesięcy jego funkcjonowanie było zawieszone. Jak poinformowała nas dyrektor lecznicy, Katarzyna Arendt zgodnie z prawem nie można przedłużać tej procedury, dlatego podjęto decyzję o zaprzestaniu jego działalności.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Co setny pacjent zostaje zarażony w szpitalu bakteriami antybiotykoodpornymi

16.11.2018 14:47

Co setny pacjent przebywający w świętokrzyskim szpitalu, na skutek hospitalizacji, zarażony zostaje różnymi bakteriami, z którymi bardzo trudno walczyć za pomocą antybiotyków. Jak informuje Katarzyna Dzierżanowska-Fangrat, konsultant krajowy w dziedzinie mikrobiologii, zakażenia szpitalne związane są ze stanem zdrowia i odpornością danego pacjenta, ale także warunkami panującymi w szpitalach.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Zaginęła Katarzyna Jaśkiewicz. Kobieta ma 21 lat

16.11.2018 11:40

Wyszła z domu w środę i nie wróciła. Policja prosi o pomoc w znalezieniu 21-letniej Katarzyny Jaśkiewicz. Opublikowała jej wizerunek i rysopis.

Tagi: Policja, Katar
Źródło: wiadomosci.wp.pl

Katarzyna Glinka w BIKINI bez makijażu. Jaki płaski BRZUSZEK!

16.11.2018 10:32

Aktorka jest w Singapurze.

Źródło: www.kozaczek.pl

Tragedia na torze. Nie żyje Katarina Moller

16.11.2018 10:17

Na torze Sebring International Raceway podczas rywalizacji dragsterów doszło do wypadku, w którym ucierpiała Katarina Moller. Amerykanka doznała rozległych obrażeń i lekarzom nie udało się jej uratować. Miała 24 lata.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Grażyna Szapołowska pogodziła się z córką! Przez lata były skłócone!

16.11.2018 5:30


Grażyna Szapołowska (65 l.) kilkukrotnie wychodziła za mąż, jednak to z drugim mężem Andrzejem Jungowskim, ma córkę Katarzynę. Przez wiele lat niestety nie mogły się dogadać i dopiero teraz nastąpił pewien przełom w ich relacjach.

Tagi: Doping, Katar
Źródło: www.pomponik.pl

Kiedy na ulicach miasta pojawią się świąteczne iluminacje?

15.11.2018 19:29


Wzorem lat ubiegłych w przestrzeni miejskiej Lublina pojawią się świąteczne iluminacje. Ratusz na razie nie zdradza szczegółów, lecz wiadomo, że świąteczne iluminacje rozbłysną do 6 grudnia. – Jesteśmy w trakcie procedur. Szczegóły poznamy pod koniec listopada. Inaugurację świątecznej iluminacji planujemy na 6 grudnia – mówi Katarzyna Duma z lubelskiego ratusza.

Źródło: spottedlublin.pl

Senator chce zawiadomić prokuraturę ws. Katarzyny Lubnauer. Przewodnicząca Nowoczesnej: "próba zastraszenia"

15.11.2018 19:07

- Nie oskarżyliśmy senatora Biereckiego - zapewniła w rozmowie z WP Katarzyna Lubnauer. Przewodnicząca Nowoczesnej odbiera jako "próbę...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami