f4up
Wiadomości z tagiem Kielce  RSS
Mężczyzna w centrum Kielc próbował powiesić się na... sznurówce

23.05.2018 15:47

31-letni mężczyzna próbował popełnić samobójstwo w bramie jednej z kamienic przy ulicy Sienkiewicza. Jak informuje Straż Miejska, zgłoszenie o tym zdarzeniu wpłynęło po dyżurnego po godzinie 6.00. Funkcjonariusze udali się we wskazane miejsce i zauważyli człowieka, który próbował powiesić się na sznurówce.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Najwcześniejsze wakacje w Polsce?

23.05.2018 15:44

2 czerwca kończą rok szkolny uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 28 w Kielcach. Wyjątkowo wczesne wakacje spowodowane są tym, że szkoła przechodzi gruntowny remont. Jak tłumaczy Lidia Witkowska, dyrektor placówki część prac na zewnątrz budynku już trwa. Te prace są mocno zaawansowane, zaczęły się w połowie kwietnia. Najważniejsza zmiana to odnowienie elewacji oraz wymiana okien. Ocieplony zostanie dach, a wewnątrz budynku wymienione będą instalacje.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Mariusz Orion-Jędrysek: Świętokrzyskie to kolebka edukacji geologicznej

23.05.2018 13:52

Rząd chce przekonać Polaków, że właściwa polityka wydobycia surowców może przynosić korzyści zarówno krajowi, jak i społeczeństwu. Temu służy zorganizowana w Kielcach regionalna konferencja konsultacyjna, dotycząca polityki surowcowej państwa. Wcześniej, podobne spotkania zorganizowano w siedmiu innych polskich miastach.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Makijaż w szpitalu. Bo mamy są tego warte

23.05.2018 13:43

„Dzień piękności i radości dla mam” zorganizowała Fundacja „Dr Clown” na oddziale hematologii i onkologii dziecięcej w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach. Akcja skierowana jest do rodziców dzieci długotrwale hospitalizowanych.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Mundial tuż, tuż. Mecze "biało-czerwonych" obejrzymy na Rynku

23.05.2018 13:32

Kielce przygotowują się do Mundialu w Rosji. Do meczu otwierającego mistrzostwa świata w piłce nożnej pozostał niespełna miesiąc. Sportowe emocje będzie można przeżywać na Rynku, gdzie powstanie bezpłatna Strefa Kibica, w której pokazywane będą mecze reprezentacji Polski.

Tagi: Rosja, Kielce
Źródło: www.radio.kielce.pl

Doradca Biznesowy sieci PLAY

23.05.2018 13:06

m-PLAY
Wymagania: doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów i zarządzaniu portfelem klientów bardzo dobra umiejętność obsługi MS
Lokalizacja: świętokrzyskie, Kielce, Końskie, Ostrowiec Świętokrzyski, Pińczów, Sandomierz, Skarżysko-Kamienna, Jędrzejów, Busko Zdrój, Starachowice
Obszar zawodowy: Telekomunikacja

Tagi: Kielce
Źródło: www.praca.pl

Fałszywy wnuczek znów zadzwonił. Staruszka straciła 20 tysięcy złotych

23.05.2018 12:13

20 tysięcy złotych straciła 80-letnia mieszkanka powiatu pińczowskiego, która uwierzyła fałszywemu wnuczkowi. Jak informuje Artur Majchrzak z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, wczoraj w południe do kobiety zadzwonił mężczyzna, podający się za członka jej rodziny i powiedział, że spowodował wypadek. Aby uniknąć kary potrzebuje pieniędzy.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Kielce wypowiadają wojnę gruźlicy

23.05.2018 12:08

Prawie 12 tysięcy mieszkańców województwa świętokrzyskiego zostanie w ciągu najbliższych czterech lat przebadanych pod kątem wystąpienia gruźlicy. Będzie to możliwe, dzięki programowi profilaktycznemu, realizowanemu przez Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Czerwonej Górze.

Tagi: Kielce
Źródło: www.radio.kielce.pl

Kierowca kat. C+E

23.05.2018 11:19

EPSN Workforce Sp. z o.o.
Wymagania: bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny doświadczenie zawodowe min. 3 lata jako Kierowca C+E (poparte
Lokalizacja: świętokrzyskie, Kielce, Busko Zdrój, Pińczów, Jędrzejów, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz, Kielce, Końskie, Ostrowiec Świętokrzyski
Obszar zawodowy: Transport / Spedycja

Źródło: www.praca.pl

Pożar na złomowisku. Nikt nie ucierpiał

23.05.2018 11:13

Strażacy gaszą pożar, który wybuchł na złomowisku wraków samochodowych w miejscowości Wawrzeńczyce, w powiecie starachowickim. Jak informuje dyżurny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach, zgłoszenie o tym zdarzeniu wpłynęło do służb przed godziną 9:00. Nikt nie ucierpiał.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami