Hopaj
Wiadomości z tagiem Kielce  RSS
Marcin Różycki: zrobimy wszystko, aby zniwelować problem podwójnego rocznika

17.12.2018 10:11

Wiceprezydent Kielc jest pełen obaw w związku z tym, że w 2019 roku do liceów, techników i szkół branżowych w mieście trafi podwójny rocznik uczniów. Zdaniem Marcina Różyckiego, nie da się uniknąć problemu z pomieszczeniem tak dużej liczby osób. Gość Radia Kielce powiedział, że w związku z tym, rozpoczął już cykl rozmów z dyrekcjami szkół.

Tagi: Kielce
Źródło: www.radio.kielce.pl

Przedstawiciel Handlowy - Doradca Klienta

17.12.2018 10:08

WelmaS
wysoka kultura osobista, wykształcenie min. średnie, samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz dobrej organizacji
Lokalizacja: świętokrzyskie, Jędrzejów, Kielce, Końskie, Ostrowiec Świętokrzyski, Pińczów, Połaniec, Sandomierz, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Staszów, Suchedniów, Włoszczowa, Busko-Zdrój, Opatów
Obszar zawodowy: Sprzedaż / Obsługa klienta

Tagi: Kielce
Źródło: www.praca.pl

Rekolekcje adwentowe - poniedziałek [POSŁUCHAJ]

17.12.2018 9:35

Trwa ostatni tydzień Adwentu, dla chrześcijan czasu radosnego oczekiwania poprzedzającego Boże Narodzenie. Przygotowując się do świąt, zapraszamy na radiowe rekolekcje biskupa kieleckiego Jana Piotrowskiego. Na antenie Radia Kielce codziennie o 7.20. Powtórka o 16.25

Źródło: www.radio.kielce.pl

Sprzątaczka

17.12.2018 9:01

Firma P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: SPRZĄTACZKA Miejsce pracy: Ełk WYMAGANIA: - orzeczenie o niepełnosprawności -warunek konieczny - dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków - dyspozycyjność ZAKRES OBOWIĄZKó“W: - utrzymanie czystości w pomieszczeniach socjalnych, biurowych i innych, - kontrola czystości i sprzątanie pomieszczeń sanitarnych OFERUJEMY: - atrakcyjne wynagrodzenie - terminową realizację świadczeń wynikających z umowy - możliwość dodatkowych środków na leki i rehabilitację - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - praca na cały etat P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Warszawska 34 jest firmą specjalizująca się w świadczeniu usług ochrony mienia oraz usług porządkowych. Posiadamy status Zakładu Pracy Chronionej. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny 41 341 20 28 przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres rekrutacja@karabelack.pl Dziękujemy za wszystkie zgłoszone oferty! Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Warszawska 34. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ponieważ podmioty z Grupy Kapitałowej P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Kapitałowej P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.). Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”. Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

ROZMOWA DNIA: Marcin Różycki [OGLĄDAJ]

17.12.2018 8:31

Prawie miesiąc minął od zaprzysiężenia Bogdana Wenty na prezydenta Kielc. W tym czasie doszło już do pierwszych decyzji personalnych – prezydent powołał swoich pełnomocników, a także zastępcę. Poza tym zmieniono rady nadzorcze w spółkach miejskich.

Tagi: Kielce, Praca
Źródło: www.radio.kielce.pl

Lotto Ekstraklasa: Popis Lecha Poznań, kłopoty beniaminka

17.12.2018 7:00


Piłkarze Lecha Poznań wygrali w Sosnowcu z zamykającym tabelę beniaminkiem Zagłębiem aż 6:0 w 19. kolejce ekstraklasy, odnosząc drugie z rzędu zwycięstwo pod wodzą trenera Adama Nawałki. W innym niedzielnym meczu Śląsk Wrocław zremisował z Koroną Kielce 1:1.

Źródło: sport.interia.pl

CO PRZYNIESIE DZIEŃ? – PONIEDZIAŁEK [17 GRUDNIA]

17.12.2018 6:00

Początek akcji „Choinki dla słuchaczy Radia Kielce” i podpisanie umowy na budowę w Kielcach Centrum Urazowego dla Dzieci.

Tagi: Kielce
Źródło: www.radio.kielce.pl

Ekstraklasa: Lech Poznań deklasuje Zagłębie Sosnowiec i goni czołówkę

16.12.2018 22:06


W meczu 19. kolejki polskiej Ekstraklasy prowadzony przez Adama Nawałkę Lech Poznań pokonał na wyjeździe Zagłębie Sosnowiec aż 6:0 i awansował na 4. Miejsce w tabeli. W drugim niedzielnym spotkaniu Śląsk Wrocław zremisował u siebie z Koroną Kielce 1:1.

Przedświąteczne spotkanie Platformy Obywatelskiej

16.12.2018 20:10

Przedstawiciele i sympatycy świętokrzyskiej Platformy Obywatelskiej wzięli udział w przedświątecznym spotkaniu wigilijnym. Wydarzenie zorganizowane w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach zgromadziło także przedstawicieli Nowoczesnej i Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Stadion Śląska Wrocław po raz kolejny świecił pustkami. "Wstyd, żenada"

16.12.2018 18:16

Garstki kibiców pomiędzy dużymi obszarami wolnych, zielonych krzesełek. To scenariusz, do którego powinni się już przyzwyczaić piłkarze Śląska Wrocław. Podczas meczu z Koroną Kielce (1:1) dopingowało ich zaledwie 3710 fanów.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami