f4up
Wiadomości z tagiem Koty  RSS
Dziennikarz Noizz.pl z zarzutem posiadania marihuany, RAS Polska nie komentuje

16.11.2018 20:50

Przygotowujący artykuł dla portalu Noizz.pl (Ringier Axel Springer Polska) dziennikarz Daniel Arciszewski został w sobotę zatrzymany przez policję po rutynowej kontroli. Znaleziono u niego marihuanę, a policja postawiła mu zarzut posiadania narkotyków - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Meksyk: Armia walczy z kartelami, choć to niezgodne z konstytucją

16.11.2018 17:37

Meksykańska armia od dekady walczy z kartelami narkotykowymi, ale dopiero teraz Trybunał Konstytucyjny orzekł, że wykorzystanie wojska jest...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Holandia: Zmarła 19-latka, która odurzyła się dezodorantem

16.11.2018 17:06


W Holandii zmarła 19-latka, która trafiła do szpitala po tym, jak odurzyła się dezodorantem - podają zagraniczne media, m.in. CNN. Kobieta potraktowała go jak narkotyk.

Źródło: fakty.interia.pl

Przed sąd za przemyt 80 kg narkotyków

16.11.2018 15:00

Narkotyki warte nawet około 3 mln zł próbował przemycić do Polski z Hiszpanii 53-latek z Gdyni. Straż graniczna zatrzymała go niemal rok temu. Teraz zakończono zaś śledztwo w tej sprawie i skierowano do sądu akt oskarżenia.

Źródło: www.trojmiasto.pl

Miał przemycić 5 ton haszyszu. Prokurator chce 15 lat, obrona uniewinnienia. Oskarżony mówi o zemście białoruskich słu ...

16.11.2018 14:15


Kierowanie grupą przestępczą, pranie brudnych pieniędzy i przemyt 5 ton haszyszu z Hiszpanii przez Polskę na Białoruś - za te czyny przed opolskim sądem odpowiada Białorusin z polskim paszportem Siergiej B. W opolskim sądzie okręgowym strony przedstawiły dzisiaj (16.11) swoje żądania względem kary. Prokuratura chce 15 lat więzienia dla Białorusina, jego obrońca żąda uniewinnienia.- To najwyższy możliwy wymiar kary za to przestępstwo - mówi Tomasz Stelmasiak z prokuratury krajowej. - To jest maksymalny wymiar kary, jaki przewiduje ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii. Żądamy 15 lat więzienia ze względu na ilość narkotyków - ponad 5 ton haszyszu. Ponadto mowa o wypraniu brudnych pieniędzy w kwotach 350 tysięcy euro i 100 tysięcy dolarów - dodaje prokurator Stelmasiak.- Wniosek obrony będzie zmierzał do wykazania, że oskarżony jest niewinny - mówi obrońca Siergieja B. Łukasz Wójcik. - Od początku oskarżony nie przyznaje się. Kwestionuje dowody, jakie zostały zgromadzone i przedstawione sądowi wraz z aktem oskarżenia. Na wielu rozprawach przedstawiał swoje stanowisko i dzisiaj je podsumował w mowach końcowych - mówi mecenas Wójcik. Jak wynika z wcześniejszych wyjaśnień oskarżonego, jest on z wykształcenia prawnikiem, a na Białorusi był doradcą parlamentarzystów, prowadził rozległe interesy. Uważa, że jest to zemsta służb bi ...

Źródło: radio.opole.pl

Haszysz i marihuana popularne wśród młodych

16.11.2018 12:06

Miękkie narkotyki najpopularniejsze wśród młodych Polaków, ale najczęściej wybieraną używką wciąż jest alkohol.

Źródło: www.rp.pl

Nie stawiał się w więzieniu i posiadał 30 gramów marihuany i amfetaminy. Trafił w ręce policji

16.11.2018 12:05


23-latek, który nie stawił się do więzienia został zatrzymany przez policjantów z Nysy. Sąd skazał go wcześniej za kradzieże z włamaniem. Gdy kryminalni zapukali do jego mieszkania, zaskoczony mężczyzna sam otworzył im drzwi. Na miejscu funkcjonariusze znaleźli dodatkowo 30 gramów marihuany i amfetaminy.- Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu - mówi Magdalena Skrętkowicz, oficer prasowy KPP Nysa. - Kiedy kryminalni otrzymali informację, że prawdopodobnie powrócił on do miejsca zamieszkania i dodatkowo ma posiadać narkotyki, natychmiast postanowili to sprawdzić. W związku z podejrzeniem, że w mieszkaniu mogą znajdować się narkotyki, policjanci przeszukali mieszkanie 23-latka.- W jego trakcie w szafce RTV ujawnili i zabezpieczyli susz roślinny oraz biały proszek - dodaje Magdalena Skrętowicz. 23-letni mieszkaniec Nysy usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Teraz, oprócz wcześniej zasądzonego wyroku, grozi mu dodatkowa kara do 3 lat więzienia.

Źródło: radio.opole.pl

Polowanie na koty

16.11.2018 10:08

Jest w typie jednej z myśliwskich ras. Z instynktem łowieckim w genach. Teraz jednak nie poluje na leśną zwierzynę. Tylko na miejskie koty. I zabija, bo… Nie ma należytej opieki: nie jest prowadzany na smyczy, ani w kagańcu - jak potwierdzają nie tylko......

Tagi: Koty
Źródło: www.24kurier.pl

Zwalcz nałóg nikotynowy - Nicorix

16.11.2018 7:19

Nicorix to produkt, który pomaga zwalczyć nałóg nikotynowy. Działa on na dwóch płaszczyznach. Po pierwsze: blokuje receptory nikotynowe, w ten sposób likwidując ochotę na papierosa, po drugie: zwalcza objawy odstawienia nikotyny. Po rzuceniu palenia, częstym problemem zaczynają być dodatkowe kilogramy, które pojawiają się wskutek wolniejszego metabolizmu. Nicorix radzi sobie również i z tym. Jest to zasługa guarany, która zwiększa tempo przemiany materii. Nicorix to idealny produkt dla tych, którzy chcą odmienić swoje życie. Dostawa poprzez kuriera - wysyłka gratis. Możliwa płatność przy odbiorze! Więcej informacji i formularz zamówienia po kliknięciu w poniższy link do strony www (u dołu ogłoszenia - web). Pełna Dyskrecja Gwarantowana!!!

Źródło: zdrowie-uroda.hiperogloszenia.pl

Hiszpania: Rozbito gang dilerów kokainy

16.11.2018 0:06


Hiszpańska policja krajowa (Policia Nacional) rozbiła w czwartek działający na terenie całego kraju gang dilerów narkotyków. Podczas zatrzymania dziesięciu członków grupy zarekwirowano 650 kg kokainy.

Źródło: fakty.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami