Wiocha
Wiadomości z tagiem Lotto  RSS
Arkadiusz Reca może odejść z Wisły Płock. Klub pozyska nowego bramkarza

23.05.2018 15:05

Ważą się losy Arkadiusza Recy. Jeden z kluczowych piłkarzy Wisły Płock może zmienić pracodawcę i opuścić Lotto Ekstraklasę.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Ważne zmiany w Pro Junior System

23.05.2018 14:21

Pro Junor System nie będzie obowiązywał w Lotto Ekstraklasie. W zamian pieniądze będą mogły otrzymać kluby z III ligi. Zwiększona została kwota przeznaczona do podziału.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Pół miliarda w ekstraklasowym rozumie. Legia finansowym liderem

23.05.2018 13:28


Po zakończeniu sezonu Lotto Ekstraklasy przyszedł czas na jego podsumowania. Dokładnie tego typu wydarzenie to środowa konferencja grupy analitycznej Deloitte, która odbyła się na stadionie Legii i która dotyczyła finansów ligowych klubów. Miejsce nie było przypadkowe, mistrzowie Polski dominowali znów w wynikach nie tylko na boisku, ale także na bankowych kontach.

Źródło: eurosport.interia.pl

Dwie firmy chętne na wykonanie przystani RTW Lotto-Bydgostii

23.05.2018 13:24

Konsorcjum Gotowski-Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe i spółki Wiksbud oraz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ebud-Przemysłówka chcą wykonać przebudowę przystani wioślarskiej nad Brdą. W poniedziałek poznaliśmy oferty cenowe tych podmiotów. Przetarg na wykonanie budowy nowego obiektu dla sportowców ogłoszono w kwietniu. Początkowo otwarcie ofert w […]

Źródło: metropoliabydgoska.pl

Wraca sprawa strajku w LOT. Rozstrzygnięcie nastąpi tuż przed wakacjami?

23.05.2018 11:06


​Przeciąga się rozstrzygnięcie legalności strajku, który w trakcie majowego weekendu chciały przeprowadzić w Polskich Liniach Lotniczych LOT związki zawodowe. Jak dowiedział się reporter RMF FM Grzegorz Kwolek, wciąż nie wyznaczono terminu rozprawy w tej sprawie.

Źródło: www.rmf24.pl

ŁKS Łódź po pięciu latach znów na zapleczu Lotto Ekstraklasy. "Nie jesteśmy nawet w połowie drogi"

23.05.2018 9:00

Nowi właściciele, nowa drużyna, nowy stadion, ale klub i kibice ci sami. ŁKS Łódź awansem do I ligi wykonał kolejny krok podczas swojej odbudowy. Przez pięć lat biało-czerwono-biali przeszli istny katharsis.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Szymon Marciniak wyrusza w świat. Polak będzie sędziował w USA i Azji

23.05.2018 8:34

Szymon Marciniak przyjął oferty z trzech krajów i dlatego w przyszłym sezonie rzadziej będziemy go oglądać w Lotto Ekstraklasie. Miał nawet propozycję, by na stałe przenieść się do Chin.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Victor Campenaerts wycofał się z Giro d`Italia 2018

23.05.2018 8:32


Mistrz Europy w jeździe indywidualnej na czas Victor Campenaerts (Lotto-Soudal) zdecydował się nie stanąć na starcie 17. etapu Giro d`Italia w Riva del Garda i skoncentrować się na przygotowaniach do kolejnych wyścigów.  Campenaerts jest zawiedziony wynikiem, który uzyskał podczas drugiej jazdy indywidualnej na czas w wyścigu – zajął jedenaste miejsce i stracił minutę i 7 […]

Tagi: Europa, Lotto
Źródło: naszosie.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami