Hopaj
Wiadomości z tagiem Mężczyźni  RSS
Afgańczycy w transporcie owoców do Polski. Cztery dni jedli tylko jabłka

22.01.2019 15:52

Dwaj obywatele Afganistanu nielegalnie wjechali do Polski ukryci w naczepie ciężarówki z jabłkami. Młodzi mężczyźni jedli przez cztery dni tylko...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Był pod wpływem alkoholu i uciekał przed policją – mężczyźnie grozi do 12 lat więzienia

22.01.2019 15:22


Mężczyźnie grozi do 12 lat więzienia
Prokuratura zarzuciła mężczyźnie umyślne naruszenie zasad na drodze i tzw. sprowadzenie bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym, zagrażającej życiu i zdrowiu...

Źródło: www.radio.bialystok.pl

Jeżowska: Związek z młodym mężczyzną uskrzydla dojrzałą kobietę. Moi rówieśnicy są zaniedbani i zakompleksieni

22.01.2019 11:22


Majka Jeżowska (58 l.) poparła Ewę Kasprzyk, która uważa, że młodzi mężczyźni są zdecydowanie atrakcyjniejsi od dojrzałych panów. Wokalistka stwierdziła w rozmowie z Wideoportalem, że mężczyźni po pięćdziesiątce są zazwyczaj zaniedbani, przemęczeni i nie chce im się dbać o swoją partnerkę. Natomiast związek z młodym mężczyzną uskrzydla i dodaje kobiecie energii. Uważa, że młodzieńcy często mocno zakochują się w starszych od siebie wybrankach. W rezultacie każda ze stron może nauczyć się czegoś nowego. (Wideoportal/x-news)

Źródło: www.pomponik.pl

​Opolskie: Akt oskarżenia przeciwko niedoszłemu kandydatowi na burmistrza

21.01.2019 17:06


Prokuratura Rejonowa w Prudniku skierowała do miejscowego sądu akt oskarżenia przeciwko 38-letniemu Wojciechowi B. Zarzuca mężczyźnie, który próbował startować w wyborach burmistrza Prudnika, fałszowanie dokumentów podczas zgłaszania list wyborczych.

Źródło: fakty.interia.pl

Narkotyki w wynajmowanym mieszkaniu w Łęcznej. Policja zatrzymała dwóch mężczyzn

21.01.2019 15:14


Policja zatrzymała dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. Mężczyźni wpadli w ręce funkcjonariuszy w jednym z mieszkań na terenie Łęcznej. Do zdarzenia doszło w piątek na terenie Łęcznej. Łęczyńscy kryminalni realizując własne informacje ustalili, że w jednym z wynajmowanych mieszkań znajdują się znaczne ilości środków odurzających. Tam podczas przeszukania w wynajmowanym pokoju 22-latka z gm. […]

Źródło: spottedlublin.pl

Narkotyki o wartości ponad 3 milionów złotych nie trafią na rynek

21.01.2019 9:57

Prawie 60 kilogramów marihuany o wartości ponad 3 milionów złotych przejęli świętokrzyscy policjanci. Narkotyki, dostawczym mercedesem przewozili dwaj mieszkańcy powiatu jędrzejowskiego. Mężczyźni zostali tymczasowo aresztowani na 3 miesiące.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Mazowsze: Policyjny pościg, strzały i obława

20.01.2019 11:06


Dwóch mężczyzn, którzy w nocy uciekali przed policją, szukają funkcjonariusze z Wołomina na Mazowszu. Do pościgu doszło tam po tym, jak samochód, którym jechali mężczyźni, nie zatrzymał się do kontroli.

Źródło: fakty.interia.pl

Mazowsze: Strzały ostrzegawcze podczas próby zatrzymania samochodu. Trwa obława

20.01.2019 9:49


Dwóch mężczyzn, którzy w nocy uciekali przed policją, szukają funkcjonariusze z Wołomina na Mazowszu. Do pościgu doszło tam po tym, jak samochód, którym jechali mężczyźni, nie zatrzymał się do kontroli.

Źródło: rmf24.pl

​Wielkopolskie: 19-latek udawał policjanta. Grozi mu więzienie

19.01.2019 10:48


19-latka, który podawał się za policjanta i skontrolował grupę nastolatków w miejskim parku, zatrzymali funkcjonariusze z Koła (woj. wielkopolskie). Mężczyźnie za podawanie się za funkcjonariusza publicznego grozi nawet rok więzienia.

Źródło: fakty.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami