f4up
Wiadomości z tagiem Mężczyźni  RSS
Mężczyzna, który pobił niemowlę aresztowany pod zarzutem usiłowania zabójstwa

16.11.2018 18:15


Sąd aresztował na 3 miesiące 36-latka, który wczoraj (15.11) pobił 10-miesięczne dziecko w Kadłubie pod Strzelcami Opolskimi. Prokuratura postawiła mężczyźnie zarzuty usiłowania zabójstwa.- Podejrzany został przesłuchany przez prokuratora. Przedstawiono mu zarząd usiłowania zabójstwa 10-miesięcznego dziecka. Złożył szczątkowe wyjaśnienia, w których przyznał się do ataku na dziecko, natomiast zaprzeczył, aby jego zamiarem było pozbawienie go życia - mówił Stanisław Bar, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Opolu.Areszt orzekł sędzia z Sądu Rejonowego, który przyjechał do Opola do szpitala, w którym Waldemar Z. przebywa na obserwacji psychiatrycznej. Jednocześnie zapadła decyzja o skierowaniu 36-latka do aresztu śledczego z oddziałem leczniczym we Wrocławiu. Tam psychiatrzy będą ustalać, czy Waldemar Z. jest zdrowy psychicznie.

Źródło: radio.opole.pl

Zarzut dla 36-latka, który wtargnął do obcego domu i skatował niemowlę

16.11.2018 17:04


Mężczyźnie, który w czwartek wszedł do przypadkowego domu w Kadłubie i ciężko pobił 10-miesięczne dziecko przedstawiono zarzut usiłowania zabójstwa - powiedział PAP Stanisław Bar z Prokuratury Okręgowej w Opolu.

Źródło: fakty.interia.pl

Wynajęli mieszkanie, by uprawiać konopie – dwóm białostoczanom grozi do 8 lat więzieniaWynajęli mieszkanie, by uprawiać konopie – dwóm białostoczanom grozi do 8 lat więzienia

16.11.2018 14:08


Jak mówi asp. Marcin Gawryluk z zespołu prasowego podlaskiej policji, policjanci ustalili, że mężczyźni są związani ze środowiskiem pseudokibiców jednego z klubów piłkarskich.
Funkcjonariusze zatrzymali 28 i 30-latka...

Źródło: www.radio.bialystok.pl

Warszawa: kolejni poszukiwani za odpalanie rac na marszu

16.11.2018 13:16

Wizerunki kolejnych poszukiwanych osób upubliczniła stołeczna policja. To mężczyźni, którzy odpalali race podczas warszawskich marszów z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W tym momencie mundurowi poszukują ponad 20 osób podejrzewanych o te wykroczenia z 11 listopada.

Źródło: warszawa.onet.pl

Dramat w Tatrach. Turysta spadł w rejonie Doliny Pięciu Stawów

16.11.2018 12:18

Pracowitą noc mieli ratownicy TOPR w rejonie Doliny Pięciu Stawów Polskich w Tatrach. Pomagali mężczyźnie, który poślizgnął się na oblodzonych...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Łódzkie: Dali wódkę dwulatkowi. To przez nich maluch trafił do bełchatowskiego szpitala

16.11.2018 12:03


Nietrzeźwy dwulatek do bełchatowskiego szpitala trafił wieczorem, 13 listopada. Przywiozła go matka, a policjanci z komisariatu w Kamieńsku (bo tam mieszkała rodzina) rozmawiali o tym zdarzeniu z wieloma osobami. Dzięki ich dociekliwości prawda wyszła na jaw. Okazało się, alkohol dziecku podali dwaj mężczyźni. Obaj trafili do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszą zarzuty rozpijania małoletniego oraz narażenia […]

Źródło: wiadomosci.com

Nożownicy trafili do aresztu

16.11.2018 11:33

Kieleccy policjanci zatrzymali dwóch 19-latków, którzy w centrum miasta oraz na osiedlu KSM grozili przechodniom nożem. Mężczyźni trafili do aresztu.

Źródło: www.radio.kielce.pl

dziś, 16 lis 12:50 (TVP 1) - Chiński dziki zachód

16.11.2018 5:07


Wśród fauny żyjącej w zachodnich Chinach naczelne miejsce zajmuje jak. Dzięki niemu mężczyźni mogli się osiedlać na rozległych równinach Qinghai....

Źródło: teletydzien.interia.pl

Ukradł telefon pod okiem kamery monitoringu

15.11.2018 11:30

Niemal na gorącym uczynku zatrzymano złodzieja, który ukradł w nocy telefon mężczyźnie na przystanku przy Infoboksie . Wpadł dzięki czujności operatora monitoringu.

Źródło: www.trojmiasto.pl

Prokuratura umorzyła postępowanie ws. jednego z podejrzanych o napaść na karetkę podczas Hellowiska

14.11.2018 16:07


Prokuratura Rejonowa w Opolu umorzyła śledztwo w sprawie jednego z podejrzanych o atak na załogę pogotowia ratunkowego na Hellowisku w Opolu-Winowie. Przypomnijmy, w nocy 2 lipca ambulans został wezwany na podopolski poligon do nieprzytomnego pacjenta. Na miejscu ekipa karetki została zaatakowana przez uczestników zlotu.- Z ustaleń dochodzenia wynika, że 24-letni mężczyzna nie brał udziału w znieważaniu członków karetki pogotowia - wyjaśnia Stanisław Bar, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Opolu. - W szczególności żaden z pokrzywdzonych nie był w stanie wskazać tego mężczyzny jako osoby, która miała się dopuścić wypowiadania słów wulgarnych wobec członków karetki pogotowia. W tych okolicznościach prokurator uznał, że nie można stwierdzić by ta osoba była sprawcą czynu zabronionego i umorzył postępowanie wobec tej osoby.W przypadku pozostałych podejrzanych śledztwo nadal się toczy. 33-letni mężczyzna, któremu miała być udzielona pomoc medyczna pozostaje pod zarzutem czynnej napaści na funkcjonariuszy publicznych. Dwaj mężczyźni, którzy wtargnęli do wnętrza karetki odpowiedzą za znieważenie członków załogi ambulansu.

Źródło: radio.opole.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami