Wiocha
Wiadomości z tagiem Marek Magierowski  RSS
Marek Magierowski: Jesteśmy jedynym krajem w Europie, który należycie honoruje Holokaust

02.01.2019 20:53


– Jesteśmy jedynym krajem w Europie, który należycie honoruje Holokaust – przekonuje Marek Magierowski, ambasador Polski w Izraelu, w artykule opublikowanym w tamtejszym dzienniku.  Magierowski w tekście zamieszczonym w dzienniku „Haaretz” odnosi się do sporu pomiędzy izraelskimi historykami. Prof. Havi Dreifuss na łamach „Haaretza” skrytykowała prof. Daniela Blatmana, który zaakceptował propozycję polskiego rządu i został […]

Źródło: wiadomosci.com

Magierowski: Tylko Polska odpowiednio upamiętnia Holokaust

02.01.2019 18:06

Polski ambasador w Izraelu, Marek Magierowski w dzienniku "Haaretz" pisze, że Polska jest jedynym państwem w Europie, które w odpowiedni sposób honoruje Holokaust.

Ambasador Magierowski: Polska jedynym państwem Europy, które należycie honoruje Holokaust

02.01.2019 16:06


Polska to jedyne państwo w Europie, które należycie honoruje Holokaust - twierdzi w środowym artykule zamieszczonym na portalu dziennika "Haarec" polski ambasador w Izraelu, Marek Magierowski.

Źródło: fakty.interia.pl

Nie żyje Symcha Ratajzer-Rotem. Uczestnik powstania i łącznik ŻOB

22.12.2018 21:09


Zmarł ostatni uczestnik powstania w getcie warszawskim, łącznik Żydowskiej Organizacji Bojowej (ŻOB) Symcha Ratajzer-Rotem - poinformował w sobotę polski ambasador w Izraelu Marek Magierowski na Twitterze polskiej placówki dyplomatycznej.

Źródło: fakty.interia.pl

„Jerusalem Post”: Premier Morawiecki o odpowiedzialności Niemiec za Holokaust

07.12.2018 14:23


Premier Mateusz Morawiecki mówi o winie Niemiec za Holokaust w wywiadzie dla dziennika „Jerusalem Post”. Rozmowę opublikowano w weekendowym magazynie – dodatku do gazety. Zdjęcie fragmentu wywiadu opublikował na Twitterze ambasador RP w Izraelu, Marek Magierowski. Wśród tematów poruszonych w rozmowie jest czerwcowa deklaracja premierów Polski i Izraela, w której zobowiązano się między innymi do […]

Polski ambasador solidaryzuje się z Izraelem

17.11.2018 9:52

Ambasador Polski w Izraelu, Marek Magierowski, postanowił potępić działania Palestyńczyków ze Strefy Gazy i wyrazić solidarność ze stroną izraelską, pisząc o palestyńskim ostrzale południowej części państwa syjonistycznego. Dyplomata nie wspomniał jednak, że najnowszą przyczyną pogłębienia się trwającego od kilku miesięcy kryzysu palestyńsko-izraelskiego jest działalność izraelskiego wojska, które chciało przy pomocy swoich prowokatorów przeniknąć na terytoria...

Źródło: wolna-polska.pl

Zobacz, jak polskie wynalazki przyczyniły się do światowego postępu [WIDEO]

09.11.2018 20:06

Ambasada RP w Izraelu opublikowała w piątek na Twitterze filmik z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości, w którym absador Marek Magierowski z humorem opowiada o Polsce.

Źródło: www.deon.pl

Izrael: Ambasador RP z humorem o Polsce w filmiku na Święto Niepodległości

09.11.2018 18:06

Ambasada RP w Izraelu opublikowała w piątek na Twitterze filmik z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości, w którym absador Marek Magierowski z humorem opowiada o Polsce.

Źródło: www.deon.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami