f4up
Wiadomości z tagiem Mariusz Błaszczak  RSS
Wojsko w trybie pilnym wezwane w okolice Śremu

18.01.2019 15:58

Na wniosek wojewody wielkopolskiego, Zbigniewa Hoffmanna, minister obrony narodowej, Mariusz Błaszczak podpisał decyzję o skierowaniu wojska do Pyszącej.

Źródło: epoznan.pl

Co dla Polski oznacza brak akceptacji dla umowy w sprawie brexitu? "To niekorzystne"

16.01.2019 10:10

Brak akceptacji dla umowy określającej warunki wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej - brexitu, nie jest korzystny dla Polski - ocenił w środę w porannym wywiadzie w programie pierwszym Polskiego Radia minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak (PiS).

Źródło: www.gazetaprawna.pl

PiS nie wystawi kandydata na prezydenta Gdańska

16.01.2019 9:08


Prawo i Sprawiedliwość nie wystawi kandydata na prezydenta Gdańska po tragicznej śmierci Pawła Adamowicza – poinformował minister obrony, wiceprezes PiS Mariusz Błaszczak. Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz został zamordowany w niedzielę podczas udziału w finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mariusz Błaszczak mówił w radiowej Jedynce, że Prawu i Sprawiedliwości nie zależy na eskalowaniu konfliktu. “Zależy nam […]

Błaszczak po rozmowie z Shanahanem: Fort Trump to priorytet naszej współpracy

10.01.2019 19:00


Usłyszałem zapewnienia, że projekt Fort Trump to priorytet naszej współpracy. Uzgodniliśmy, że prace grupy roboczej ws. zwiększenia obecności wojsk USA przyspieszą - oświadczył szef MON Mariusz Błaszczak po rozmowie telefonicznej z pełniącym obowiązki sekretarza obrony USA Patrickiem M. Shanahanem.

Źródło: fakty.interia.pl

Podwyżki w wojsku. Kto dostanie najwięcej?

07.01.2019 18:07


Najwyższe podwyżki otrzymają ci żołnierze, którzy mieli najniższe uposażenie – powiedział PAP szef MON Mariusz Błaszczak po spotkaniu z przedstawicielami żołnierzy zawodowych w sprawie wysokości podwyżek dla poszczególnych korpusów.

Źródło: fakty.interia.pl

W Poznaniu uczczono stulecie zdobycia lotniska w Ławicy

05.01.2019 18:10

Piknikiem lotniczym w centrum Poznania uczczono w sobotę setną rocznicę zdobycia przez powstańców wielkopolskich Stacji Lotniczej w Ławicy. W uroczystościach wziął udział szef MON Mariusz Błaszczak.

Źródło: www.deon.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami