f4up
Wiadomości z tagiem Matematyka  RSS
8-latka kilka godzin dziennie musi odrabiać lekcje. W końcu się zbuntowała i napisała do wychowawczyni

20.10.2018 22:30

8-latka z Warszawy miała tak dużo pracy domowej, że napisała wychowawczyni w zeszycie do matematyki, iż nie odrobi lekcji. – Córka powiedziała, że...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

"Matematyka i wyścigi nie są w moim stylu" powiedział Marc Marquez przed GP Japonii - zapowiedź rundy MOTULa

18.10.2018 0:50

Co nas czeka w najbliższy weekend wyścigowy? Co Marquez musi zrobić, by już w Japonii cieszyć się siódmym tytułem mistrzowskim? Co musi uczynić Dovizioso, jedyny konkurent, by powstrzymać zawodnika Hondy? Kto walczy o tytuł wśród zawodników niezależnych? Jak zawodnicy przygotowują się do walki na torze Motegi?

Źródło: www.scigacz.pl

wyścigi / KIA PLATINUM CUP - Mistrzowska matematyka

13.10.2018 8:52

Walka z czasem i innymi zawodnikami to dwa najważniejsze aspekty wyścigowego rzemiosła, ale pod koniec każdego sezonu do gry wkracza również królowa nauk: matematyka. To od niej w dużej mierze zależy ...

Źródło: wyscigi.autoklub.pl

Bajkowa sobota, czyli kolejna odsłona teatralnego cyklu w Wola Parku

12.10.2018 21:11

Przyjaźń, nauka, odwaga i wesoła zabawa – tak w kilku słowach można opisać najnowsze przedstawienie dla dzieci, które w sobotę, 13 października, aktorzy Wolskiego Centrum Kultury wystawią w Wola Parku. „Przygody Kubusia i Ancy-monka” to pełna dynamicznych zwrotów akcji bajka, dzięki której najmłodsi po-znają świat matematyki i wyobraźni.

Źródło: kulturalnie.waw.pl

​Jacek Jaśkowiak: Prosta matematyka

12.10.2018 9:06


- Jeżeli ktoś nie potrafi czegoś zrobić w dziesięć lat, to i w dwadzieścia mu się nie uda - mówi o "zasiedziałych" włodarzach miast Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania i kandydat Koalicji Obywatelskiej na kolejną kadencję. Jak podkreśla - swoją ostatnią.

Źródło: fakty.interia.pl

Matematyka jest dosłownie… wszędzie! Pobierz ebooka i przekonaj o tym całą rodzinę

12.10.2018 1:00

Założona przez bank fundacja wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić bezpłatny egzemplarz “Matematyki”. Teraz można ją pobrać jako ebooka.

Źródło: di.com.pl

Matematyka w cyfrowym świecie - konkurs dla uczniów szkół podstawowych

11.10.2018 20:06

Do końca października br. uczniowie szkół podstawowych mogą wziąć udział w konkursie „Matematyka w cyfrowym świecie”. To część akcji „Matematyka się liczy”, której finał odbędzie się podczas 5. Festiwalu Matematyki 1 grudnia br. w Warszawie.

Źródło: di.com.pl

Choroba i zaległości w szkole? Już nie. Jest na to sposób

09.10.2018 15:13

Wystarczy kilka dni choroby, opuszczenie dwóch lekcji matematyki, fizyki czy chemii i robią się zaległości, które niestety mogą negatywnie procentować w przyszłości. Wraz z nadejściem jesieni temperatury za oknem spadły i wielkimi krokami zbliża się sezon przeziębień i zwolnień lekarskich. LINK4 wymyśliło sposób, by choć trochę przechytrzyć wirusy i nie dać szkolonym zaległościom najmniejszych szans. To produkt LINK4 Mama przygotowany dla dzieci.

Źródło: www.money.pl

Nauczyciele matematyki z całego regionu w II LO.

02.10.2018 15:58

W sobotę, w II LO odbyła się I Konferencja Lubuskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki. Udział w niej wzięli matematycy z całego regionu. Konferencja miała na celu wymianę doświadczeń i zapoznanie się z nowymi metodami nauczania.

Źródło: tvgorzow.pl

Specjalista ds. e-tradingu

27.09.2018 15:39

mBank S.A.
Szukamy osób posiadających: Wykształcenie wyższe (matematyka, statystyka, informatyka) Wiedzę z
Lokalizacja: mazowieckie, Warszawa
Obszar zawodowy: Informatyka / Programowanie

Źródło: www.praca.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami