Prointegra
Wiadomości z tagiem Mateusz Morawiecki  RSS
AP: Tusk i Duda na pogrzebie Adamowicza. Kaczyński nieobecny

20.01.2019 1:06

Associated Press odnotowuje, że w pogrzebie zamordowanego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza obecni byli m.in. przewodniczący RE Donald Tusk, prezydent Andrzej Duda, były prezydent Lech Wałęsa oraz premier Mateusz Morawiecki - natomiast nie było Jarosława Kaczyńskiego.

Ostatnie pożegnanie Adamowicza. Urzędnicy państwowi w dalszych rzędach

19.01.2019 14:01

W uroczystościach pogrzebowych Pawła Adamowicza zgodnie z zapowiedzią bierze udział prezydent Andrzej Duda i premier Mateusz Morawiecki. Urzędnicy...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Opublikowano listę projektów do realizacji w ramach rządowego programu Kolej Plus. Są trzy projekty z Wielkopolski

17.01.2019 15:30

Pomysł na projekt Kolej Plus ogłosił premier Mateusz Morawiecki w trakcie kampanii przed wyborami samorządowymi w 2018 roku. Teraz Ministerstwo Infrastruktury opublikowało listę projektów włączonych do projektu.

Źródło: epoznan.pl

Premier powierzył funkcję prezydenta Gdańska Aleksandrze Dulkiewicz

17.01.2019 10:06


​W środę wieczorem premier Mateusz Morawiecki podpisał decyzję wyznaczającą do pełnienia funkcji prezydenta Gdańska Aleksandrę Dulkiewicz - poinformował szef KPRM Michał Dworczyk.

Źródło: rmf24.pl

Andrzej Duda weźmie udział w pogrzebie Pawła Adamowicza

16.01.2019 16:06


Prezydent Andrzej Duda weźmie udział w uroczystościach pogrzebowych prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Po konsultacjach z rodziną pogrzeb będzie organizowany przez władze miasta z elementami państwowymi. Do Gdańska uda się też premier Mateusz Morawiecki.

Źródło: rmf24.pl

Prezydent weźmie udział w uroczystościach pogrzebowych Pawła Adamowicza

16.01.2019 15:53


Andrzej Duda weźmie udział w uroczystościach pogrzebowych prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Po konsultacjach z rodziną pogrzeb będzie organizowany przez władze miasta z elementami państwowymi. Do Gdańska uda się też premier Mateusz Morawiecki.

Źródło: fakty.interia.pl

​Morawiecki: Wzrost wydatków na cyberbezpieczeństwo to konieczność

16.01.2019 14:49


Polska apeluje o zwiększenie wydatków w sektorze cyberbezpieczeństwa i podkreśla konieczność współpracy na arenie międzynarodowej, bowiem żaden kraj dzisiaj nie jest w stanie samodzielnie obronić się przed cyberatakami. - Musimy bronić Polskę, UE i USA przed cyberatakami, przed kradzieżą danych wrażliwych, przed fakenewsami, które mają duży wpływ na życie naszych społeczeństw - apeluje premier Mateusz Morawiecki.

Źródło: fakty.interia.pl

Premier weźmie udział w uroczystościach pogrzebowych Pawła Adamowicza

16.01.2019 14:36


- Premier Mateusz Morawiecki weźmie udział w uroczystościach pogrzebowych prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza; po konsultacjach z rodziną pogrzeb będzie organizowany przez władze miasta z elementami państwowymi - poinformował w środę szef KPRM Michał Dworczyk.

Źródło: fakty.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami