Wiocha
Wiadomości z tagiem Minister zdrowia  RSS
Prof. Marian Zembala laureatem Diamentowego Lauru Umiejętności i Kompetencji

19.01.2019 22:08


Wybitny kardiochirurg, b. minister zdrowia i wieloletni dyrektor Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu prof. Marian Zembala został w sobotę wyróżniony Diamentowym Laurem Umiejętności i Kompetencji.

Źródło: fakty.interia.pl

Leczenie psychiatryczne osadzonych. Resort zdrowia zapowiada zmiany

18.01.2019 13:32


Proponujemy zmiany w prawie, które umożliwią organom państwowym zawnioskować do sądu opiekuńczego o skierowanie osoby osadzonej w zakładzie karnym na leczenie ambulatoryjne lub w zakładzie zamkniętym - poinformował w piątek minister zdrowia Łukasz Szumowski.

Źródło: fakty.interia.pl

Po tragedii w Gdańsku ruszyły prace ws. leczenia psychiatrycznego więźniów

18.01.2019 13:31


"Proponujemy zmiany w prawie, które umożliwią organom państwowym zawnioskować do sądu opiekuńczego o skierowanie osoby osadzonej w zakładzie karnym na leczenie ambulatoryjne lub w zakładzie zamkniętym" - powiedział minister zdrowia Łukasz Szumowski. Zmiany, mają związek z wydarzeniami w Gdańsku, gdzie miesiąc po wyjściu na wolność, Stefan W. zamordował prezydenta miasta Pawła Adamowicza. Trafił do aresztu i ma zostać wkrótce przebadany psychiatrycznie przez dwóch biegłych.

Źródło: rmf24.pl

Minister zdrowia: Prezydent Adamowicz doznał potwornych urazów

15.01.2019 20:10


Paweł Adamowicz doznał potwornych urazów. Serce, jelita, śledziona, przepona, wszystko uszkodzone w wyniku brutalnego ataku - powiedział we wtorek, minister zdrowia Łukasz Szumowski.

Źródło: fakty.interia.pl

Resort zdrowia: System ratownictwa zadziałał w Gdańsku prawidłowo

15.01.2019 11:59


"System ratownictwa medycznego zadziałał prawidłowo. Specjalistyczna karetka była na miejscu po kilku minutach" - przekazała we wtorek wiceminister zdrowia Józefa Szczurek-Żelazko, komentując działania służb ratowniczych po ataku na Pawła Adamowicza.

Źródło: fakty.interia.pl

Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz nie żyje

14.01.2019 16:13

Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz nie żyje. Poinformowali o tym w poniedziałek po południu doktor Tomasz Stefaniak, dyrektor ds. lecznictwa Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku i minister zdrowia Łukasz Szumowski. Prezydent Adamowicz zmarł w szpitalu w poniedziałek po południu. W niedzielę wieczorem został zaatakowany nożem w Gdańsku przez 27-letniego Stefana W., który podczas finału WOŚP wtargnął […]

Źródło: prasowki.org

Adamowicz

14.01.2019 15:09


Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz, zaatakowany przez nożownika podczas finału WOŚP, zmarł w poniedziałek w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku. "Nie udało się wygrać z tym wszystkim, co go dotknęło. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie" - poinformował minister zdrowia Łukasz Szumowski.

Źródło: fakty.interia.pl

Paweł Adamowicz nie żyje. Prezydent Gdańska zmarł w szpitalu

14.01.2019 14:49

Przed godziną piętnastą o śmierci Pawła Adamowicza poinformował Minister Zdrowia, który był w szpitali na gdańskim Wrzeszczu.

Źródło: epoznan.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami