Prointegra
Wiadomości z tagiem Moskwa  RSS
Portugalia - Polska. Grzegorz Krychowiak: Stać nas na nawiązanie walki

18.11.2018 11:55


Grzegorz Krychowiak przekonuje, że reprezentacja Polski powinna osiągać lepsze wyniki niż ostatnio. - Siedzi w nas piłkarska złość i chęć pokazania, nie tylko kibicom, ale także sobie, że stać nas na grę jak za dawnych lat - powiedział pomocnik Lokomotiwu Moskwa.

Źródło: sport.interia.pl

Petersburg: Jan Klata w obronie rosyjskiego kolegi

18.11.2018 10:07


W Petersburgu polski reżyser teatralny stanął w obronie rosyjskiego kolegi. Przyjmując, w trakcie Międzynarodowego Forum Kultury, Europejską Nagrodę Teatralną, Jan Klata skrytykował rosyjskie władze za przetrzymywanie w areszcie domowym Kiriła Sieriebriennikowa. W Moskwie trwa proces rosyjskiego artysty i jego współpracowników, którzy zostali oskarżeni o malwersacje finansowe.

Źródło: fakty.interia.pl

GP w łyżwiarstwie figurowym. Piąte miejsce Kaliszek i Spodyriewa

17.11.2018 17:20


Łyżwiarze figurowi Natalia Kaliszek i Maksym Spodyriew zajęli piąte miejsce wśród par tanecznych w zawodach Grand Prix Rosji w Moskwie. W tej konkurencji triumfowali reprezentanci gospodarzy Aleksandra Stepanowa i Iwan Bukin, a wśród solistów Japończyk Yuzuru Hanyu.

Źródło: sport.interia.pl

Polski kościół prawosławny po stronie Moskwy. Zakaz kontaktów z "Patriarchatem Kijowskim"

17.11.2018 1:06

Autokefaliczny kościół prawosławny w Polsce zabronił duchownym kontaktowania się z przedstawicielami "Patriarchatu Kijowskiego". Biskupi zarzucają...

Tagi: Moskwa, Mosul
Źródło: wiadomosci.wp.pl

Kreml: działania Rosji na Morzu Azowskim są zgodne z prawem

16.11.2018 18:06

Rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow oświadczył w piątek, że działania Rosji na Morzu Azowskim są zgodne z prawem i że Moskwa może podejmować kroki wobec Ukrainy "w celu ochrony praw" swoich marynarzy oraz osób fizycznych i prawnych.

Źródło: www.deon.pl

Samolot jak wrak. Po 10 latach stania w hangarze wzbił się w powietrze

16.11.2018 18:00

Rosyjski Ił 96-300 linii Domodedovo Airlines, wyglądający z zewnątrz jak wrak, wzbił się w powietrze po prawie 10 latach bezczynnego stania w hangarze. Samolot po przeglądzie udał się w podróż do lotniska Moskwa-Żukowski, gdzie być może zostanie odrestaurowany na potrzeby rządu lub wojska.

Źródło: www.fly4free.pl

Kreml: działania Rosji na Morzu Azowskim są zgodne z prawem

16.11.2018 17:06

Rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow oświadczył w piątek, że działania Rosji na Morzu Azowskim są zgodne z prawem i że Moskwa może podejmować kroki wobec Ukrainy "w celu ochrony praw" swoich marynarzy oraz osób fizycznych i prawnych.

Źródło: www.deon.pl

ACB 90: Marcin Held z dodatkowymi 10 tysiącami dolarów

13.11.2018 9:08

Marcin Held (25-7) znakomicie zaprezentował się na ACB 90 w Moskwie. Polak poddał w 1. rundzie Musę Chamanajewa, a dodatkowo zgarnął bonus od federacji za najlepsze poddanie całej gali.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

​Karczewski: Wspólnym wrogiem Litwy, Polski i Ukrainy jest polityka Moskwy

12.11.2018 18:06


"Interesy Polski, Litwy i Ukrainy są zbieżne, a ich wspólnym wrogiem jest imperialna polityka Moskwy" - oświadczył w poniedziałek marszałek Senatu RP Stanisław Karczewski w wystąpieniu inaugurującym w Wilnie 9. sesję Zgromadzenia Parlamentarnego Polska-Litwa-Ukraina.

Pogrom w Siedlcach. Artego rozbiło miejscowe MKK

11.11.2018 21:10

Artego Bydgoszcz wygrało sobotni mecz ligowy z MKK Siedlce. Po ligowej porażce z Arką 69:75 i czwartkowej w Pucharze Europy FIBA ze Sparta&kiem Vidnoje Moskwa 65:66, nastroje w bydgoskim zespole nie były najlepsze. – Nie grałyśmy tego, co było planowane – mówiła […]

Źródło: metropoliabydgoska.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami