Hopaj
Wiadomości z tagiem NATO  RSS
Sondaż: PiS na czele z ogromną przewagą

23.09.2018 13:37


Gdyby wybory do Sejmu odbyły się we wrześniu, PiS uzyskałoby 45 proc. poparcia i mogłoby rządzić samodzielnie, natomiast PO mogłaby liczyć na 23,9 proc. głosów - wynika z sondażu opublikowanego przez pracownię badania rynku i opinii Estymator, wykonanego na zlecenie serwisu DoRzeczy.pl.

Źródło: fakty.interia.pl

Rosja: Druga tura wyborów gubernatorskich. Zagrożenie fałszerstwami

23.09.2018 9:07


​W dwóch rosyjskich regionach rozpoczęła się druga tura wyborów gubernatorów. W Kraju Chabarowskim i Obwodzie Włodzimierskim o głosy wyborców zabiegają kandydaci rządzącej partii Jedna Rosji i Liberalno Demokratycznej Partii Rosji. W ubiegłym tygodniu komisja wyborcza unieważniła wyniki drugiej tury wyborów w Kraju Nadmorskim. Specjalny zespół ekspertów uznał, że w kilkunastu okręgach sfałszowano wyniki głosowania.

Tagi: NATO, Rosja, Uber
Źródło: fakty.interia.pl

dziś, 23 wrz 21:30 (TTV HD) - Zamiana żon

23.09.2018 5:07


Emilia i Przemek z Bytomia wraz z siedmiorgiem dzieci tworzą śląską rodzinę. Pani domu troszczy się o porządek i posiłki. Natomiast Beata ze Szczecinka...

Źródło: teletydzien.interia.pl

jutro, 23 wrz 21:30 (TTV HD) - Zamiana żon

23.09.2018 2:10


Emilia i Przemek z Bytomia wraz z siedmiorgiem dzieci tworzą śląską rodzinę. Pani domu troszczy się o porządek i posiłki. Natomiast Beata ze Szczecinka...

Źródło: teletydzien.interia.pl

Violetta Porowska chce stworzyć w Opolu Muzeum Odry

22.09.2018 19:45


Muzeum Odry to pomysł kandydatki na prezydenta Opola Violetty Porowskiej. Jej zdaniem miejsce, które przypominałoby rolę rzeki w rozwoju miasta powinno powstać na wyspie Pasieka Opolu.Koszt i czas powstania nie jest znany, natomiast pomysł został zaprezentowany podczas I Kongresu Żeglugi Śródlądowej, który odbył się w Opolu.- Proponuję aby muzeum powstało na wyspie Pasieka w budynkach gospodarczych po byłym RZGW. Naprzeciw mamy także nieużywaną bursę przy ulicy Struga, gdzie można przedstawić kompleksową propozycję z multimediami, które w sposób innowacyjny pokazałyby przeszłość - uważa Violetta Porowska i dodaje, że plan utworzenia takiego miejsca został przedstawiony Ministrowi Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej Markowi Gróbarczykowi.Przypomnijmy, że o konieczności powstania takiej placówki mówi się w Opolu od kilkudziesięciu lat. W 2006 roku planowano, że muzeum zostanie ulokowane w budynkach portu w Zakrzowie, ale pomysł nie został zrealizowany. Ostatni raz o muzeum usłyszeliśmy w 2012 roku, gdy projekt wypadł ze Strategii rozwoju Opola do 2020 roku.

Tagi: NATO
Źródło: radio.opole.pl

LGP: Rosjanin ucieka, Piotr Żyła o krok od Kamila Stocha

22.09.2018 17:13

Jewgienij Klimow w sobotę powiększył przewagę w klasyfikacji generalnej Letniego Grand Prix. Piotr Żyła jest natomiast bardzo blisko, by wyprzedzić w cyklu Kamila Stocha.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

PIŁKA NOŻNA: ŁKS Łódź - GKS Tychy [RELACJA NA ŻYWO]

22.09.2018 15:45

Łódzki Klub Sportowy podejmuje na własnym obiekcie GKS Tychy. Łodzianie chcą odnieść trzecie zwycięstwo z rzędu, natomiast goście będą walczyć o pierwszą wyjazdową wygraną. Zapraszamy na relację na żywo z tego meczu. Początek o godz. 15.45!

Źródło: www.tulodz.com

Działaczka społeczna kandydatką Kukiz’15 na burmistrza Jędrzejowa

22.09.2018 15:42

W Jędrzejowie zaprezentowani zostali kandydaci Stowarzyszenia Kukiz'15 startujący w wyborach samorządowych. Magdalena Sala to kandydatka Stowarzyszenia na burmistrza miasta, Wojciech Nowak na wiceburmistrza miasta, natomiast Dorota Jarońska to kandydatka do Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Kandydat na prezydenta Opola Marcin Gambiec i jego ludzie przedstawili pomysł na likwidację korków

22.09.2018 14:13


Buspasy, zamknięcie ścisłego centrum miasta dla samochodów, korekta rozkładu jazdy MZK, czy postawienie na ruch rowerowy i pieszy - to pomysły Komitetu Wyborczego Wyborców Marcina Gambca na ograniczenie korków i przekonanie Opolan do korzystania z autobusów.Marcin Gambiec kandydat na prezydenta miasta i jego sztab z okazji Dnia bez Samochodu zaprezentowali program dotyczący usprawnienia komunikacji w stolicy regionu. Jan Damboń twierdzi, że konieczna jest korekta rozkładu miejskiej komunikacji tak, aby mieszkańcy z peryferyjnych dzielnic chcieli z niej korzystać. Odniósł się przy tym do kursowania autobusów linii 13,15, 25 jadących w kierunku Świerkli. - Tam mieszkańcy 2 godziny czekają na autobus. To jak to ma zachęcać mieszkańców dzielnicy, by korzystali z autobusów - mówił kandydat na radnego.Na konferencji prasowej zorganizowanej na dworcu kolejowym Opole Wschodnie Michał Pytlik podkreślił, że ścisłe centrum miasta powinno być zamknięte dla samochodów a na całej długości Niemodlińskiej czy Plebiscytowej powinny powstać buspasy.Natomiast Jerzy Przystajko, powołał się na przygotowany 8 lat temu raport firmy TRAKO i stwierdził, że budowa centrum przesiadkowego w tym miejscu miasta jest pomysłem c ...

Tagi: NATO, Opole
Źródło: radio.opole.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami