Hopaj
Wiadomości z tagiem NATO  RSS
Pielęgnacja naturalna z kosmetykami Calluna Medica!

20.11.2018 22:39

Poznaj skarby natury w kosmetykach od Calluna Medica. Zainspirowaliśmy się z kosmetykami azjatyckimi, a w szczególności maseczkami w płachcie, na podstawie których stworzyliśmy własną serię tych kosmetyków, aczkolwiek w pełni naturalną. Pielęgnacja Calluny Medicy opiera się przede wszystkim na maseczkach w płachcie, które są produkowane z biocelulozy, natomiast kremy są przedłużeniem pielęgnacyjnych właściwości maseczek. Wszystkie składniki naszych produktów pochodzą prosto z natury, są drogocenne i działające. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą marką Calluna Medica i naszymi kosmetykami naturalnymi.

Tagi: NATO, Azja
Źródło: zdrowie-uroda.hiperogloszenia.pl

"Teraz Italia". Czesław Michniewicz melduje prezesowi Bońkowi wykonanie zadania

20.11.2018 22:09

Po zwycięstwie z Portugalią (3:1) i awansie do finałów Euro U-21 selekcjoner Czesław Michniewicz złożył meldunek prezesowi PZPN Zbigniewowi Bońkowi. Trener Portugalczyków przyznał natomiast, że jego zespół nie zasłużył na awans.

Tagi: NATO, PZPN
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Lekarz skazany za molestowanie lekarek nie zgadza się z wyrokiem

20.11.2018 21:23

Sprawa molestowania lekarek wraca wokandę. Pełnomocnik byłego już ordynatora ze Szpitala Specjalistycznego w Lublinie złożył apelację od wyroku...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Dzisiaj Światowy Dzień Wcześniaka

20.11.2018 21:07

W latach 50. XX w. umierało w Polsce co 10 dziecko w pierwszym roku życia (głównie noworodki). Dzięki ogromnemu postępowi w neonatologii obecnie umierają zaledwie cztery na tysiąc.

Tagi: NATO
Źródło: nauka.wiara.pl

Błaszczak: Amerykańska baza w Polsce wzmocnieniem dla NATO

20.11.2018 20:53


Minister obrony podkreślał w kwaterze głównej NATO, że utworzenie stałej amerykańskiej bazy w Polsce to wzmocnienie obronne na wschodniej flance. Mariusz Błaszczak mówił o tym podczas spotkania w Brukseli z sekretarzem generalnym Sojuszu Północnoatlantyckiego Jensem Stoltenbergiem. Warszawa chce, by utworzenie w Polsce stałej, amerykańskiej bazy nazywanej Fort Trump zostało wpisane w plany obronności, koordynowane przez […]

Źródło: wiadomosci.com

Rafał Madajczak dyrektorem kreatywnym w Grupie naTemat, pozostanie szefem ASZdziennika

20.11.2018 20:50

Założyciel i redaktor naczelny serwisu ASZdziennik.pl Rafał Madajczak obejmie w Grupie naTemat nowo utworzoną funkcję dyrektora kreatywnego oferty naTemat360. Natomiast redaktorem prowadzącym ASZdziennik.pl będzie teraz Łukasz Jadaś.

Tagi: NATO
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Błaszczak: Stoltenberg uważa, że wojska USA w Polsce wzmacniają zdolności obronne NATO

20.11.2018 20:32


Szef NATO Jens Stoltenberg przyznał, że zwiększona obecność wojsk amerykańskich w Europie, w Polsce, na wschodniej flance wzmacnia zdolności obronne Sojuszu Północnoatlantyckiego - powiedział minister obrony Mariusz Błaszczak. We wtorek w Brukseli ministrowie obrony UE rozmawiali m.in. o misjach i operacjach unijnych, a także wraz z Stoltenbergiem omówili najnowsze wydarzenia związane ze współpracą UE–NATO. Błaszczak spotkał się też z szefem NATO.

Źródło: www.rmf24.pl

Błaszczak: Stoltenberg uważa, że wojska USA w Polsce wzmacniają zdolności obronne NATO

20.11.2018 20:07

Szef NATO Jens Stoltenberg przyznał, że zwiększona obecność wojsk amerykańskich w Europie, w Polsce, na wschodniej flance wzmacnia zdolności obronne Sojuszu Północnoatlantyckiego - powiedział dziennikarzom w Brukseli minister obrony Mariusz Błaszczak.

Źródło: www.deon.pl

Uwaga kierowcy! Sypnęło śniegiem i już są tego pierwsze efekty

20.11.2018 19:50


W ciągu półtorej godziny doszło do trzech zdarzeń drogowych. Po godzinie 19:00 na obwodnicy Białej, na drodze wojewódzkiej 414 w kierunku na Łącznik samochód osobowy dachował i wpadł do rowu. Jedna osoba jest poszkodowana. Na miejscu jest kilka zastępów straży pożarnej. Są utrudnienia w ruchu.Wcześniej, w Łące Prudnickiej samochód osobowy wpadł w poślizg i wjechał do rowu na szczęście tutaj nikt nie został poszkodowany. W Kietlicach natomiast samochód ciężarowy wpadł w poślizg i na dłuższą chwilę zatarasował drogę wojewódzką 416. Kierowcy jednak samodzielnie udało się wyprowadzić samochód na jezdnię i odjechał dalej przed przybyciem służb ratowniczych.

Tagi: NATO, Śnieg
Źródło: radio.opole.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami