Wiocha
Wiadomości z tagiem Para prezydencka  RSS
Wraca "Szlachetna Paczka". Do akcji przyłączyła się para prezydencka

14.11.2018 19:20

Andrzej i Agata Dudowie po raz kolejny wezmą udział w "Szlachetnej Paczce". Para prezydencka przygotuje paczkę dla wybranej przez siebie rodziny.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

"Trzeba się strzec pokusy instrumentalizacji Kościoła"

11.11.2018 10:36


Trzeba się strzec pokusy instrumentalizacji Kościoła i państwa; państwo postrzega czasami Kościół jako instrument do osiągnięcia własnych celów, Kościół może w analogiczny sposób odnieść się do państwa - powiedział przewodniczący KEP abp Stanisław Gądecki podczas mszy w intencji ojczyzny w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. W uroczystości uczestniczyła para prezydencka, przedstawiciele rządu oraz politycy PiS.

Źródło: www.rmf24.pl

11 listopada: Marsz z udziałem prezydenta w Warszawie. Opozycja złoży kwiaty przed Belwederem

11.11.2018 6:59


Państwowe obchody święta niepodległości zaplanowane są w Warszawie z udziałem m.in. prezydenta Andrzeja Dudy, przedstawicieli rządu i polityków PiS. Rano prezydent złoży wieniec przed pomnikiem Wincentego Witosa na Placu Trzech Krzyży. Potem para prezydencka będzie uczestniczyć w Świątyni Opatrzności Bożej w mszy z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Będą tam również: premier Mateusz Morawiecki, marszałek Sejmu Marek Kuchciński, marszałek Senatu Stanisław Karczewski i prezes PiS Jarosław Kaczyński. Szef Rady...

Para prezydencka zaprasza do świętowania 100-lecia niepodległości

10.11.2018 21:09


Para prezydencka Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda zapraszają do wspólnego świętowania niepodległości. „Niech setna rocznica odzyskania Polski Niepodległej będzie świętem wszystkich nas, Polaków” – powiedział prezydent w orędziu w przeddzień 11 listopada. Andrzej Duda przypomniał, że 11 listopada 1918 roku, na Zamku Królewskim w Warszawie, Rada Regencyjna przekazała Józefowi Piłsudskiemu zwierzchnictwo nad wojskami polskimi, a […]

Źródło: wiadomosci.com

W niedzielę oficjalne obchody Święta Niepodległości z udziałem pary prezydenckiej

09.11.2018 16:06

Prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą w niedzielę11 listopada wezmą udział w obchodach Święta Niepodległości; para prezydencka będzie uczestniczyć w mszy św. za Ojczyznę i w uroczystej odprawie wart przed Grobem Nieznanego Żołnierza. Prezydent weźmie też udział w Marszu Narodowym.

Źródło: www.deon.pl

Obchody Święta Niepodległości z udziałem pary prezydenckiej

09.11.2018 12:24


Prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą w niedzielę, 11 listopada, wezmą udział w obchodach Święta Niepodległości. Para prezydencka będzie uczestniczyć w mszy św. za ojczyznę i w uroczystej odprawie wart przed Grobem Nieznanego Żołnierza. Prezydent weźmie też udział w Marszu Państwowym.

Źródło: fakty.interia.pl

Agata Kornhauser-Duda zadała szyku na koncercie

17.10.2018 7:39


16 października br. minęło 40 lat od wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. Rocznicę tę celebrowano w całym kraju, a szczególnie w Krakowie, z którym Jan Paweł II był bardzo związany. Zaprezentowano wizualizacje oraz odrestaurowane słynne Okno Papieskie, a na Rynku Głównym odbył się koncert poświęcony pamięci papieża. W uroczystościach uczestniczyli mieszkańcy miasta, turyści oraz para prezydencka. Agata Kornhauser-Duda (46 l.) po raz kolejny nie zawiodła strojem. W ciemnym komplecie i białym płaszczu prezentowała się szykownie.

Para prezydencka przywiozła dary papieżowi. "Przekazano je ubogim"

16.10.2018 7:11

Prezydent wraz z pierwszą damą złożyli wizytę papieżowi Franciszkowi z okazji 40 rocznicy wyboru Karola Wojtyły na głowę Kościoła katolickiego....

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami