Wiocha
Wiadomości z tagiem Parlament  RSS
Sondaż: Czy powinna powstać lista Rydzyka do PE

18.11.2018 0:06

Czy o. Tadeusz Rydzyk powinien wystawić własną listę w wyborach do Parlamentu Europejskiego? Polacy nie mają wątpliwości pokazał sondaż SW Research dla serwisu rp.pl.

Źródło: www.rp.pl

Szef kampanii prezydenckiej Trumpa chce współpracować z Orbanem

17.11.2018 21:52


Były strateg i szef kampanii prezydenckiej Donalda Trumpa, Steve Bannon, oświadczył, że zamierza współpracować z premierem Węgier Viktorem Orbanem przed wiosennymi wyborami do Parlamentu Europejskiego. Mówił o tym w wywiadzie dla telewizji RTL.

Źródło: www.rmf24.pl

Węgry: Bannon zamierza współpracować z Orbanem

17.11.2018 21:05


Były strateg i szef kampanii prezydenckiej Donalda Trumpa, Steve Bannon, oświadczył, że zamierza współpracować z premierem Węgier Viktorem Orbanem przed wiosennymi wyborami do Parlamentu Europejskiego. Mówił o tym w wywiadzie dla telewizji RTL.

Źródło: fakty.interia.pl

Biedroń: Będę kandydował i do europarlamentu, i do Sejmu

17.11.2018 13:06

- 3 lutego 2019 roku ogłosimy projekt, który zmieni oblicze polskiej polityki i sprawi, że będziemy mieli realną szansę odsunąć Prawo i Sprawiedliwość od władzy - zapowiedział w TVN24 Robert Biedroń.

Wystąpienie Pitery w Parlamencie Europejskim na temat Jugendamtów „było sprzeczne ze stanowiskiem polskiego rządu, który dobro polskich dzieci traktuje jako cel priorytetowy”

17.11.2018 8:54


Wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik w wydanym oświadczeniu stwierdza, że wczorajsze wystąpienie eurodeputowanej Platformy Obywatelskiej, Julii Pitery, w Parlamencie Europejskim w dyskusji na temat Jugendamtów, „było sprzeczne ze stanowiskiem polskiego rządu., który dobro polskich dzieci traktuje jako cel priorytetowy”. Działania takie (…) szkodzą polskim dzieciom, ponieważ będą wykorzystane jako argument w toczących się w Niemczech postępowaniach. […]

Wójcik: Wystąpienie Pitery jest sprzeczne ze stanowiskiem rządu

16.11.2018 21:08


Wystąpienie Julii Pitery w Parlamencie Europejskim w sprawie niemieckich Jugendamtów jest sprzeczne ze stanowiskiem polskiego rządu - napisał w piątek w oświadczeniu wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik.

Źródło: fakty.interia.pl

Robert Biedroń chce zostać twarzą wyborów do PE. Potem chce kandydować do Sejmu

16.11.2018 20:35

Ustępujący prezydent Słupska zdradza swoją polityczną przyszłość. Ma zamiar wystartować do Parlamentu Europejskiego, ale jego celem są wybory...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Senacka komisja poparła przepisy o przejmowaniu banków. PO chce wykreślenie kontrowersyjnego przepisu

16.11.2018 20:02

Senacka komisja budżetu i finansów rekomenduje całemu Senatowi przyjęcie bez poprawek ustawy o KNF. Przepadł wniosek senatora PO o odrzucenie ustawy. Izba wyższa parlamentu zajmie się ustawą 21 listopada.

Źródło: www.money.pl

Sondaż: PiS na czele, Nowoczesna dużo poniżej progu

16.11.2018 17:06


Gdyby wybory parlamentarne odbyły się w listopadzie PiS (wraz z Solidarną Polską i Porozumieniem) uzyskało 42 proc. poparcia osób deklarujących udział w głosowaniu - wynika z sondażu CBOS. Natomiast na PO zagłosowałoby 21 proc., na PSL - 7 proc., na ruch Kukiz'15 - 6 proc., a na SLD - 5 proc.

Źródło: www.rmf24.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami