f4up
Wiadomości z tagiem Parlament  RSS
"Nie wystawimy kandydata, ale nie popieramy Dulkiewicz"

22.01.2019 20:06

- Nie wystawiamy kandydata w Gdańsku, a tym samym nie popieramy Aleksandry Dulkiewicz - zapowiedział na Twitterze Ryszard Terlecki, wicemarszałek Sejmu i przewodniczący klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości.

Brytyjski polityk do polskich posłów: Pomóżcie nam z brexitem

22.01.2019 17:14

Daniel Kawczyński, poseł Partii Konserwatywnej w Izbie Gmin napisał list do polskich parlamentarzystów. Zwraca się w nim o wsparcie Wielkiej...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Koniec z wyścigiem na inwektywy w sejmie? Młody polityk nie ma wątpliwości

22.01.2019 14:07


– Politycy parlamentarni mają interes, żeby dzielić Polaków, efektem było to, co zdarzyło się w Gdańsku – uważa Łukasz Mejza, radny sejmiku województwa lubuskiego. Przedstawiciel Bezpartyjnych Samorządowców odniósł się do wydarzeń, którymi w ostatnich dniach żyła cała Polska. Mejza nawiązał też do słów wielu polityków, że winna jest mowa nienawiści. Radny sejmiku województwa lubuskiego nie … ochodzi z serwisu . Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Źródło: www.wzielonej.pl

Magazynier do zbierania zamówień

22.01.2019 10:15

Agencja zatrudnienia Personnel International BPO Sp. z o. o. (nr cert. 5703) poszukuje dla swojego polskiego Klienta z branży logistycznej pracowników na stanowisko: Magazynier do zbierania zamówień bez doświadczenia- atrakcyjne wynagrodzenie oferta pracy tymczasowej Miejsca pracy: •Sosnowiec, Kraków, Parzniew(ok.Pruszków), Płońsk, Komorniki(ok.Poznań), Gorzów Wielkopolski Zakres obowiązków: •przygotowanie towaru do wysyłki(kompletacja zamówień)na palety, •zbieranie zamówień na artykuły spożywcze przy pomocy systemu słuchawkowego typu PBV, •obsługa wózka widłowego niskiego unoszenia, •dbanie o porządek w miejscu pracy, •praca w systemiezmianowym, •praca na hali ciepłej, w chłodni oraz przy owocach i warzywach; Wymagania: •uprawnienia na wózki jezdniowe z napędem silnikowym lub chęć odbycia kursu na wózki widłowe, •dynamika pracy; Oferujemy: •pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, •zatrudnienie na umowę zlecenie, •atrakcyjne wynagrodzenie( nawet do 6000zł brutto/mc) •możliwość zdobycia doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji, •praca również dla studentów. Kontakt: •E-Mail: d.wal@personnel-international.pl Pragniemy poinformować, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Personnel International BPO Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Gliwickiej 35 w Tarnowskich Górach. Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji(zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO)” . Jednocześnie informujemy o możliwości dobrowolnego zamieszczenia poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO). Zgoda jest dobrowolna ale obowiązkowa w przypadku chęci uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych.” Ponadto, informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 5703

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Operator wózków widłowych bocznych wysokiego składu

22.01.2019 10:15

Agencja Zatrudnienia Personnel International BPO Sp. z o. o. (nr cert. 5703) poszukuje dla swojego polskiego Klienta- międzynarodowej sieci hipermarketów- pracowników na stanowisko: Operator wózkówwidłowych bocznych wysokiego składu Miejsca pracy: •Gliwice, Park Tulipan Zakres obowiązków: •magazynowanie oraz uzupełnianie palet, •obsługa wózka widłowego bocznego wysokiego składowania, •dbanie o porządek w miejscu pracy, •praca w systemiezmianowym; Wymagania: •uprawnienia na wózki jezdniowe z napędem silnikowym, •doświadczenie na podobnym stanowisku(warunek konieczny!), •książeczka sanitarno-epidemiologiczna, •dynamika pracy; Oferujemy: •pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę, •stałe wynagrodzenie miesięczne 3000 zł brutto + premia uzależniona od efektów pracy(zarobki 3,5-4,5 tys. netto miesięcznie), •premię uznaniową dla najlepszych pracowników. Pragniemy poinformować, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Personnel International BPO Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Gliwickiej 35 w Tarnowskich Górach. Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji(zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO)” . Jednocześnie informujemy o możliwości dobrowolnego zamieszczenia poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO). Zgoda jest dobrowolna ale obowiązkowa w przypadku chęci uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych.” Ponadto, informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Kontakt: •E-Mail: a.adamski@personnel-international.pl Tel: 32-441-91-52

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Gwiazdowski: Start do PE? Chyba tak

22.01.2019 9:06


- Dziś mieliśmy 5 tysięcy zgłoszeń. Czy start do Parlamentu Europejskiego? Chyba tak, po takim odezwie - mówił Robert Gwiazdowski na spotkaniu ze zwolennikami. Relację z tego wydarzenia opublikowała "Rzeczpospolita".

Źródło: fakty.interia.pl

Theresa May złożyła deklarację ws. brexitu

22.01.2019 8:49


Theresa May w odpowiedzi na swoje oświadczenie ws. brexitu  usłyszała krytykę ze strony lewicowej opozycji, ale też opozycji wewnątrz Partii Konserwatywnej. Theresa May złożyła deklarację większej elastyczności i otwartości w angażowaniu parlamentu w nadchodzących rokowaniach z Unią na temat pobrexitowych stosunków. Lider lewicowej opozycji Jeremy Corbyn zarzucił jej brak konkretów i dodał, że jego zdaniem […]

Źródło: wiadomosci.com

Gwiazdowski: Start do PE? Chyba tak

22.01.2019 8:26


- Dziś mieliśmy 5 tysięcy zgłoszeń. Czy start do Parlamentu Europejskiego? Chyba tak, po takim odezwie - mówił Robert Gwiazdowski na spotkaniu ze zwolennikami. Relację z tego wydarzenia opublikowała "Rzeczpospolita".

Źródło: fakty.interia.pl

Były biathlonista Anton Szypulin planuje karierę polityczną

22.01.2019 7:55


Rosyjski biathlonista Anton Szypulin, który w grudniu zakończył zawodową karierę, chce zostać parlamentarzystą. Jak poinformowała agencja RIA Nowosti, 31-letni sportowiec wystartuje we wrześniu w wyborach uzupełniających do Dumy.

Tagi: Parlament
Źródło: sport.interia.pl

=> Potrzeba konsensusu ws. przetwarzania danych zdrowotnych <= [Flesz]

22.01.2019 7:08

Decyzja w sprawie kształtu zmian zapisów w rządowym projekcie zostanie podjęta przez Ministerstwo Cyfryzacji oraz Ministerstwo Finansów po analizie przedstawionych przez Izbę propozycji i analiz prawnych oraz naukowych. PIU jest zaangażowane w wypracowanie kompromisowych zapisów w ustawie o działalności ubezpieczeniowej i będzie kontynuować dialog na poziomie prac parlamentarnych.

Źródło: feedproxy.google.com

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami