f4up
Wiadomości z tagiem Pieniądze  RSS
Grodków stawia na basen i rozbudowę kanalizacji. Czas na najważniejsze inwestycje w gminie

18.11.2018 13:00


Samorząd Grodkowa w nowej kadencji chce postawić na kilka ważnych inwestycji, które będą miały wpływ na dalszy rozwój samorządu. Burmistrz Marek Antoniewicz, który Grodkowem będzie rządził kolejną kadencję zapowiada milionowe inwestycje. Wśród nich jest m.in. budowa krytego basenu.Antoniewicz w rozmowie z Radiem Opole podkreśla, że inwestycja nabiera tempa, ale o jej ostatecznym kształcie zdecyduje nowa rada. - Pierwsze prace w zasadzie są już rozpoczęte, bo jesteśmy na etapie tworzenia pełnej dokumentacji. Nowi radni zdecydują, z czego sfinansujemy inwestycję i jaki kierunek obierzemy, jeśli chodzi o to zadnie. Na pewno kryty basen jest dla nas priorytetem - mówi Antoniewicz. Kolejnym ważnym zadaniem dla gminy ma być skanalizowanie wszystkich miejscowości. Dziś 20 sołectw już posiada zmodernizowane sieci, ale do 15 miejscowości nadal kanalizacja nie dotarła. - To sołectwa oddalone od Grodkowa, dlatego tam trzeba będzie zastosować inne rozwiązania techniczne. Chcemy ten problem przynajmniej w części rozwiązać. Dziś np. jesteśmy na etapie rozstrzygnięcia przetargu na budowę kanalizacji w największej wsi na terenie gminy, tj. w Kopicach. - wyjaśnia Antoniewicz. Samorząd chce także, za unijne pieniądze, zmodernizować budyne ...

Źródło: radio.opole.pl

Pomoc potrzebującym z lokalnym winem w tle

18.11.2018 7:34

W Opatowie odbył się Wieczór Wina Opatowskiego. To bal charytatywny organizowany przez Stowarzyszenie Ziemia Opatowska. Zebrane podczas wydarzenia pieniądze trafią do potrzebujących mieszkańców powiatu.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Kredyt mieszkaniowy + pieniądze na jego wykończenie

17.11.2018 21:27

Witam. 1.Waluta kredytu - PLN 2.Pożądana długość okresu kredytowania - 180...

Źródło: www.forum-kredytowe.pl

Afera KNF uderza w twórcę SKOK-ów

17.11.2018 12:13


Nie osobiście sam senator PiS, ale "Fundacja Grzegorza Biereckiego Kocham Podlasie" chciała zdeponować pieniądze w Getin Banku.

Źródło: www.bankier.pl

Warmińsko-mazurskie: Wysadzony bankomat przy centrum handlowym

17.11.2018 11:16


W Olsztynku( woj. warmińsko-mazurskie) na ulicy Mrongowiusza ktoś w nocy próbował włamać się do bankomatu. Na razie nie wiadomo, czy sprawcom udało się ukraść pieniądze.

Źródło: www.rmf24.pl

Grzegorz Bierecki i tajemnicza lokata. "GW" ma dowód

17.11.2018 9:06

"Fundacja Grzegorza Biereckiego Kocham Podlasie" zamierzała otworzyć rachunek techniczny w Getin Noble Bank - ujawnia "Gazeta Wyborcza". Fundacja chciała w kwietniu 2015 r. zdeponować w banku Leszka Czarneckiego pieniądze z Kasy Krajowej SKOK.

Źródło: www.money.pl

"GW" ma dowód, że Bierecki chciał zdeponować pieniądze w banku Czarneckiego

17.11.2018 7:06

"Mamy dowód, że fundacja senatora PiS Grzegorza Biereckiego chciała w kwietniu 2015r. zdeponować w Getin Banku pieniądze z Kasy Krajowej SKOK" - poinformował dziennikarz "Gazety Wyborczej" Wojciech Czuchnowski. Szczegóły mają pojawić się w weekendowym wydaniu dziennika.

Źródło: www.money.pl

Świętokrzyskie szkoły będą miały nowoczesne komputery

16.11.2018 15:34

Nowoczesne pracownie komputerowe powstaną w 79 szkołach na terenie województwa świętokrzyskiego. Pieniądze na ten cel pochodzą z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego. Dziś w Kielcach przedstawiciele gmin, gdzie znajdują się placówki oświatowe, odebrali umowy w tej sprawie.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Klienci się wystraszyli. Masowo wypłacają pieniądze

16.11.2018 15:10

Kielczanie masowo wypłacają pieniądze w oddziale Getin Noble Banku. To efekt afery związanej z Komisją Nadzoru Finansowego. Kilka dni temu Leszek Czarnecki, właściciel Getin Noble Banku oraz Idea Banku poinformował, że Marek Chrzanowski szef KNF złożył mu propozycję korupcyjną. Później KNF wpisała Ideę Bank na listę ostrzeżeń publicznych.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Kolejne unijne pieniądze na zieleń

16.11.2018 14:53

To ponad 3,8 mln zł na zagospodarowanie dwóch skwerów: przy ul. Hermana i na placu Mościckiego na Radziwiu. O tyle został rozszerzony zakres projektu „Rozwój terenów zieleni w mieście Płocku”, w ramach którego dotychczas przebudowano plac przy Wieży Ciśnień oraz aleję Roguckiego.

Źródło: www.plock.eu

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami