f4up
Wiadomości z tagiem Platforma Obywatelska  RSS
Przedświąteczne spotkanie Platformy Obywatelskiej

16.12.2018 20:10

Przedstawiciele i sympatycy świętokrzyskiej Platformy Obywatelskiej wzięli udział w przedświątecznym spotkaniu wigilijnym. Wydarzenie zorganizowane w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach zgromadziło także przedstawicieli Nowoczesnej i Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Opolscy politycy dyskutowali o okolicznościach tragedii w Ciecierzynie. 'To rzecz niezrozumiała w cywilizowanym kraju'

16.12.2018 19:00


Tragedia w Ciecierzynie była jednym z tematów Niedzielnej Loży Radiowej. Przypomnijmy, 27-letnia Aleksandra J. została oskarżona o zabójstwo swojego jednego dziecka, ale zabójstw może być więcej, nieoficjalnie nawet cztery. Goście niedzielnego programu próbowali odpowiedzieć na pytanie, jak to możliwe, że nikt w okolicy nie zauważył ciąż.Małgorzata Wilkos, reprezentująca Solidarną Polskę, zwraca uwagę, że rodzina nie była przecież patologiczna. - Nie potrafię wyobrazić sobie, jak kobieta może być cztery razy w pełnej ciąży, która kończy się porodem i nie mieć dzieci. Nikt nie zainteresował się tym i to jest dla mnie nie do pojęcia.Ryszard Wilczyński, poseł Platformy Obywatelskiej, podkreśla, że takie rzeczy nie mają prawa dziać się w cywilizowanym kraju. - Tam należałoby wysłać socjologów, żeby zbadać tego typu patologiczne sytuacje i zobaczyć, jak to wszystko w ogóle działa. Jak to możliwe, że można ukryć dzieciobójstwo w takiej skali?Zdaniem Ryszarda Galli, posła Mniejszości Niemieckiej, do takiej zbrodni jest zdolny jedynie wyrodny człowiek. - A co dopiero matka, która ma poczucie, że rodzi to dziecko i po 9 miesiącach noszenia go w sobie dokonuje tak straszliwej zbrodni. Dla mnie to jest niezrozumiałe.Z kolei Grzegorz Peczkis, senator Prawa i Sprawiedliwości, dziwi się brak ...

Źródło: radio.opole.pl

Beata Mazurek: Hipokryzja i kłamstwo to immanentne cechy PO

16.12.2018 15:06


Hipokryzja i kłamstwo, to immanentne cechy Platformy Obywatelskiej, która w Warszawie odrzuciła nazwę ul. Bohaterów Kopalni Wujek, a dzisiaj składa kwiaty pod pomnikiem ofiar - napisała w niedzielę na Twitterze rzeczniczka PiS Beata Mazurek.

Źródło: fakty.interia.pl

Beata Mazurek na Twitterze: Hipokryzja i kłamstwo (...) cechy Platformy

16.12.2018 15:06


Hipokryzja i kłamstwo, to immanentne cechy Platformy Obywatelskiej, która w Warszawie odrzuciła nazwę ul. Bohaterów Kopalni Wujek, a dzisiaj składa kwiaty pod pomnikiem ofiar - napisała w niedzielę na Twitterze rzeczniczka PiS Beata Mazurek. "W Warszawie, Platforma odrzuciła nazwę ul. Bohaterów Kopalni Wujek a dzisiaj składa kwiaty pod pomnikiem ofiar. Górnicy z kopalni Wujek do Trzaskowskiego: Śmieje się pan w twarz Bohaterom+ Hipokryzja, kłamstwo to immanentne cechy tej partii" - czytamy we wpisie rzeczniczki PiS.

Źródło: www.rmf24.pl

Beata Mazurek: Hipokryzja i kłamstwo to immanentne cechy PO

16.12.2018 14:18


Hipokryzja i kłamstwo, to immanentne cechy Platformy Obywatelskiej, która w Warszawie odrzuciła nazwę ul. Bohaterów Kopalni Wujek, a dzisiaj składa kwiaty pod pomnikiem ofiar - napisała w niedzielę na Twitterze rzeczniczka PiS Beata Mazurek.

Źródło: fakty.interia.pl

Sondaż: Czy łączyć Nowoczesną z PO

16.12.2018 11:06

Czy Nowoczesna powinna połączyć się z Platformą Obywatelską? Odpowiedź w sondażu SW Research dla serwisu rp.pl.

Źródło: www.rp.pl

Połączenie Nowoczesnej i PO to dobry pomysł? Polacy mają z tym problem

16.12.2018 8:11

Nowoczesna nie jest jednomyślna w sprawie koalicji z Platformą Obywatelską. Ośmiu posłów N. dołączyło do klubu Koalicji Obywatelskiej i są nazywani...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Może w Warszawie jeszcze nie wszystko stracone

16.12.2018 7:51


Nie miałem zbyt wielkiej nadziei na wysłuchanie przez prezydenta Rafała Trzaskowskiego i mających większość w Radzie Miasta Stołecznego Warszawy polityków Platformy Obywatelskiej licznych apeli wzywających ich do nieprzywracania komunistycznych patronów ulic. Łudziłem się jednak, że przyjmą oni nieco inną strategię, czyli odłożą tę bardzo ważną sprawę, aby powrócić do niej za kilka tygodni po przeprowadzeniu rzeczowych, pozbawionych emocji dyskusji z historykami.

Źródło: www.rmf24.pl

Platforma Obywatelska przedstawiła program Wyższe Płace

15.12.2018 21:05


Dopłata do płacy minimalnej, obniżenie i uproszczenie podatków. Platforma Obywatelska przedstawiła program Wyższe Place. Składa się on z dwóch elementów. Pierwszy z nich to przebudowa systemu podatkowego. Jak mówi główny ekonomista PO Andrzej Rzońca, mają na tym zyskać wszyscy pracujący. PO proponuje obniżkę podatków i składek. Rzońca podkreślił, że nie przekraczały one 35 procent wynagrodzenia. […]

Źródło: wiadomosci.com

Schetyna: Jestem zbyt twardy

15.12.2018 16:12

Wybory samorządowe nie były naszą porażką. Mogliśmy wygrać więcej sejmików, ale daliśmy ludziom nadzieję. PiS ma kłopoty - mówi Grzegorz Schetyna, przewodniczący Platformy Obywatelskiej.

Źródło: www.rp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami