Wiocha
Wiadomości z tagiem Plus  RSS
Jastrzębski Węgiel wraca do treningów. "Pełni entuzjazmu zaczynamy robotę"

17.08.2018 23:25

W poniedziałek Jastrzębski Węgiel rozpocznie przygotowania do nadchodzącego sezonu PlusLigi. W zajęciach udział weźmie 12 zawodników klubu z Górnego Śląska.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

OnePlus 6T ma pojawić się w październiku

17.08.2018 22:04

Jako pierwszy poinformował o tym portal CNET, powoli dołączają do niego także inne źródła. OnePlus 6T kosztować ma 550 dolarów.

Tagi: Plus
Źródło: www.benchmark.pl

Czy Skarbimierz powinien połączyć się z Brzegiem w jedną gminę? Samorządowa Loża Radiowa zawita do Skarbimierza-Osiedl ...

17.08.2018 18:30


Połączenie Brzegu i Skarbimierza to temat, który rozpala lokalną społeczność. Z jednej strony słychać głosy, że Brzeg potrzebuje nowych terenów by się rozwijać. Władze miasta studzą jednak emocje twierdząc, że radzi ono sobie świetnie bez Skarbimierza, nawet pomimo jego rozległych terenów inwestycyjnych.Grzegorz Surdyka z Komitetu do spraw Połączenia Gmin Brzegu i Skarbimierza a jednocześnie miejski radny uważa, że połączenie gmin to same plusy, między innymi oszczędności w funkcjonowaniu urzędów. Ponadto taka solidarność ma być nagrodzona przez Ministerstwo Finansów wyższym udziałem w odprowadzanym do budżetu gminy podatku PIT, co zdaniem radnego ma dać gminie nawet 20 milionów złotych rocznie przez pięć lat. - Brzeg plus Skarbimierz to przyszłość. To systematyczne oszczędności w administracji, a dla nas mieszkańców po prostu niższe opłaty i podatki lokalne. W tym rozwiązaniu nie ma minusów ani zagrożeń, są same plusy.Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak przyznaje, że w jego opinii połączenie obu gmin w perspektywie lat jest naturalną koleją rzeczy, ale musi ono wynikać ze świadomej decyzji mieszkańców. Jednocześnie samorządowiec nieco studzi emocje twierdzeniem, że Brzeg ma na tyle duży potencjał, że jest się w stanie rozwijać bez połączenia ze Sk ...

Źródło: radio.opole.pl

Plus minus

17.08.2018 9:29

Elektromobilność to przyszłość? To jest pytanie, na które nie znamy definitywnej odpowiedzi, choć dzisiaj wydaje się, że samochody z silnikiem elektrycznym będą rzeczywiście królowały na naszych drogach.

Źródło: nauka.wiara.pl

"Money. To się liczy": Emerytura za czwarte dziecko

17.08.2018 9:08

O skutki programu Mama plus i popularność ekonomii współdzielenia pytamy Marka Tatałę, wiceprezesa Forum Obywatelskiego Rozwoju. W drugiej części psychodietetyk Monika Kurdej wyjaśnia czy łykanie suplementów diety ma sens.

Źródło: www.money.pl

Wyniki Lotto 16.08 – losowania Lotto, Lotto Plus, Multi Multi, Ekstra Pensja, Kaskada, Mini Lotto, Super Szansa

17.08.2018 9:00

Czwartkowe wyniki Lotto nie przyniosły wysokich wygranych. Główna nagroda padła jedynie w losowaniu Mini Lotto.

Tagi: Plus, Lotto
Źródło: wiadomosci.wp.pl

Most Plus, którego nikt nie potrzebuje. Burmistrz: To prezent dla siostry premiera

17.08.2018 8:12

Nowy most ma połączyć gminy Oborniki Śląskie i Miękinia na Dolnym Śląsku.

Źródło: www.money.pl

Khloe znowu promienieje! Pluska się Tristanem w morzu jak dziecko (ZDJĘCIA)

16.08.2018 17:00

Jak gołąbeczki.

Tagi: Plus
Źródło: www.kozaczek.pl

Poza treningami cztery turnieje. Wrześniowe plany siatkarzy Cuprum Lubin

16.08.2018 15:51

Już 20 sierpnia spotkają się na pierwszym treningu, a we wrześniu czeka ich sporo meczów kontrolnych. Cuprum Lubin ujawnił plan przygotowań do nowego sezonu PlusLigi.

Tagi: PlusLiga, Plus
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Cerrad Czarni już trenują. W sierpniu Radom, we wrześniu turnieje i Gran Canaria

15.08.2018 15:22

Dokładnie na 60 dni przed pierwszym starciem w Pluslidze, drużyna Cerrad Czarnych rozpoczęła przygotowania do sezonu 2018/2019. Radomianie mają w planach trzy turnieje towarzyskie. Jeden z nich odbędzie się na Kanarach.

Tagi: PlusLiga, Plus
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami