Wiocha
Wiadomości z tagiem Policja  RSS
Wypadek w Myszkowie. 32-letni mężczyzna potrącił dwóch pieszych

17.12.2018 11:05

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w sobotę, 15 grudnia przy ul. Piłsudskiego w Myszkowie. Kierowca seata cordoba potracił dwóch mężczyzn na oznakowanym przejściu dla pieszych.

Tagi: Policja, Seat
Źródło: www.wczestochowie.pl

Porywacze suwalskiego przedsiębiorcy wciąż są na wolności - szuka ich policja

17.12.2018 10:54


Porywacze za uwolnienie porwanego przedsiębiorcę domagali się kilku milionów złotych okupu. Choć wypuścili go już na wolność, to wciąż żądają od niego pieniędzy.
Biznesmena uprowadzono 6 grudnia sprzed jego firmy. Porywacze...

Źródło: www.radio.bialystok.pl

Handel nielegalnymi papierosami i alkoholem. Dwaj mężczyźni zatrzymani

17.12.2018 10:53

Dwaj mężczyźni podejrzewani o handel papierosami oraz alkoholem bez polskich znaków akcyzy są już w rękach świętokrzyskiej policji. Damian Janus z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach poinformował, że w centrum Końskich funkcjonariusze zatrzymali do kontroli dostawcze Iveco, za kierownicą którego siedział 48-letni mężczyzna z województwa lubelskiego.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Śląskie: Zaginęła 66-letnia Gabriela Madej z Raciborza

17.12.2018 10:26


Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu (woj. śląskie) poszukuje 66-letniej Gabrieli Madej. Kobieta, która cierpi na zaniki pamięci, wyszła z domu w niedzielę 16 grudnia i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Źródło: fakty.interia.pl

dziś, 17 gru 20:00 (TV Puls) - W klatce

17.12.2018 10:21


Policjant Danny zostaje skazany za czyn, którego nie popełnił. W więzieniu przyjmuje propozycję wzięcia udziału w walkach współwięźniów. Opracowuje...

Tagi: Policja
Źródło: teletydzien.interia.pl

Chciał zrobić żonie prezent, trafił w ręce policji

17.12.2018 10:17

Kradziona skórzana kurtka miała być prezentem z pobytu w sanatorium. Buscy policjanci zatrzymali mieszkańca Zamościa, który ze stoiska z odzieżą w świętokrzyskim kurorcie ukradł damską kurtkę o wartości 650 złotych. Tłumaczył, że chciał zrobić prezent żonie.

Tagi: Policja, NATO
Źródło: www.radio.kielce.pl

Kierowcy uważajcie na pieszych! Apeluje opolska policja

17.12.2018 9:48


Jedna osoba zginęła, a cztery zostały ranne w trzech wypadkach do jakich doszło w czasie weekendu na opolskich drogach. Po raz kolejny najtragiczniejsze zdarzenie to wypadek w którym zginęła piesza.- Według wstępnych ustaleń policjantów 41-letnia kobieta kierująca oplem astrą najechała na piszą przechodzącą, według wstępnej oceny, prawidłowo przez przejście dla pieszych. 69-cio letnia piesza w wyniku tego uderzenie doznała obrażeń w postaci licznych złamań oraz pęknięcia podstawy czaszki. Kobieta została przewieziona do szpitala, ale w wyniku tych ciężki obrażeń w następnym dniu zmarła - mówi podinspektor Maciej Milewski z wydziału ruchu drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.Policjanci apelują do kierowców, by zachowywali szczególną ostrożność podczas dojeżdżania do przejść dla pieszych, do pieszych natomiast o noszenie odblasków po zmroku nie tylko poza terenem zabudowanym.

Tagi: Policja, NATO
Źródło: radio.opole.pl

Kradł samochody, rozbierał je na części. Seryjny złodziej zatrzymany

17.12.2018 9:04


Policjanci zatrzymali 46-latka z Lublina, który kradł samochody, a później rozbierał je na części. Teraz grozi mu do 10 lat więzienia. W czwartek późnym wieczorem policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu z KMP w Lublinie weszli na teren jednej z posesji w gm. Wojciechów. Na miejscu ujawnili dziuplę samochodową i zatrzymali na […]

Źródło: spottedlublin.pl

Dzień dobry Katowice. Rozpoczyna się demontaż hal po szczycie klimatycznym

17.12.2018 8:12

Jest poniedziałek, 17 grudnia. Jak podaje IMGW, dzisiaj już nie będzie padał śnieg. Jednak mróz ma się utrzymywać. Temperatura w ciągu dnia wyniesie od -1 do -3 stopni Celsjusza. Wiatr będzie słaby, a niebo zachmurzone.  Dzieje się w Katowicach: O godz. 13.30 posiedzenie komisji budżetu rady miasta.  O godz. 15.00 sesja sejmiku woj. śląskiego. O

Źródło: katowice24.info

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami