Hopaj
Wiadomości z tagiem Praca  RSS
Magazynier

16.12.2018 14:56

WAJNERT MEBLE sp. z o. o.
Opis stanowiska: realizowanie podstawowych prac przeładunkowych (rozładunek i załadunek towarów); przyjmowanie i wydawanie towarów
Lokalizacja: wielkopolskie
Obszar zawodowy: Praca fizyczna

Tagi: Praca
Źródło: www.praca.pl

Po przewłaszczeniu właściciel może domagać się wydania rzeczy

16.12.2018 13:10

Wziąłem pożyczkę na 200 tys. zł. Podpisałem też umowę na przewłaszczenie maszyn z mojej działalności, chociaż ja je użytkuję. Firma pożyczkowa stała się właścicielem z zastrzeżeniem, że po spłacie pożyczki własność powróci do mnie. Obecnie nie mogę spłacić ok. 50 tys. i firma żąda nie tylko zwrotu pieniędzy, ale i wydania maszyn. Czy ma do tego prawo, skoro do spłacenia pozostała tylko 1/4 długu?

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

TCS. Zniszczoł zapewnił Polsce prawo startu dla siedmiu skoczków

16.12.2018 13:03

W zbliżającym się 67. Turnieju Czterech Skoczni Polska będzie miała prawo wystawić aż siedmiu zawodników. Wszystko dzięki dobrej postawie Aleksandra Zniszczoła w Pucharze Kontynentalnym, w którym zajmuje trzecie miejsce.

Źródło: sport.interia.pl

Vuelta a Espana szansą dla Fabio Aru?

16.12.2018 12:36

Jak wiadomo, sezon 2018 nie był udany dla Fabio Aru. Znakomity Włoch był cieniem samego siebie, co tylko zmotywowało go do pracy. Wydaje się, że w najbliższym roku  lider UAE Team Emirates powinien ponownie poszukać szansy w hiszpańskiej Vuelcie.

Źródło: naszosie.pl

"Prawie jak Zeus" - Konrad Bukowiecki wrzucił zdjęcie z obozu z Portugalii

16.12.2018 12:30

Konrad Bukowiecki od kilkunastu dni przebywa na obozie w Portugalii. Ostro przygotowuje się do kolejnego sezonu. W wolnej chwili znalazł czas na wrzucenie zdjęcia, które w dość zabawny sposób podpisał: "Prawie jak Zeus".

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Szymon Kołecki: Ja już mam prawie 150 lat, nie mogę ciągle nabierać doświadczenia

16.12.2018 12:23

Szymon Kołecki zadebiutuje w KSW walką z Mariuszem Pudzianowskim. Pojawiały się głosy, że być może jest za wcześnie na taki pojedynek. Okazuje się, że to była jedyna propozycja dla mistrza olimpijskiego.

Polsko-ukraińska współpraca

16.12.2018 12:11

W Szczecinie obradowało Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Konwentu Współpracy Samorządowej Polska-Ukraina. Wybrano nowy zarząd konwentu. Przewodniczącym został starosta drawski Stanisław Cybula. Konwent powstał w 2010 roku w Szczecinie, liczy 21 członków......

Źródło: www.24kurier.pl

Przedstawiciel Handlowy

16.12.2018 12:02

ARPI Staffing Sp. z o. o.
Oferujemy: Pracę w oparciu o umowę o pracę, niezbędne narzędzia Możliwość rozwoju w ramach
Lokalizacja: mazowieckie, Michałowice k. Warszawy
Obszar zawodowy: Sprzedaż / Obsługa klienta

Tagi: Praca, Rozwody

Wiosną ruszy budowa przy Banku Polskim w Gdyni

16.12.2018 12:00

Na wiosnę rozpocznie się budowa 8-kondygnacyjnego budynku obok Banku Polskiego w Gdyni. Zaś sam zabytkowy budynek, w którym ma docelowo powstać hotel, zyska nową elewację. Prace potrwają przez około półtora roku.

Źródło: www.trojmiasto.pl

MŚ 2022. Katarczycy zaprezentowali arenę finału mundialu. Stadion robi wrażenie

16.12.2018 11:30

Do mundialu w Katarze pozostały jeszcze prawie cztery lata. Gospodarze zaprezentowali już jednak końcowy projekt stadionu, na którym odbędzie się finał MŚ 2022 i mecz otwarcia. Obiekt robi wrażenie.

Starsze wiadomości »
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami