Prointegra
Wiadomości z tagiem Prezydent Wrocławia  RSS
Były prezydent Wrocławia o ulicy Adamowicza. "Będę o tym rozmawiał"

21.01.2019 12:05

Rafał Dutkiewicz przekonuje, że prezydenci miast nie są bezpieczni, co pokazuje przykład zabójstwa Pawła Adamowicza. - Przez 16 lat nigdy nie...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

41-latek groził, że "rozpruje" prezydenta Wrocławia

17.01.2019 6:31

Prezydent Wrocławia od policji dowiedział się o zatrzymaniu 41-letniego mężczyzny, który zapowiadał, że "chce go rozpruć".

Źródło: www.rp.pl

Jacek Sutryk do Jurka Owsiaka: ty jesteś dyrygentem tej Orkiestry

16.01.2019 12:54

W specjalnym nagraniu opublikowanym w mediach społecznościowych prezydent Wrocławia odniósł się do dymisji Jerzego Owsiaka z funkcji prezesa Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. – To ty jesteś dyrygentem tej Orkiestry, a my jesteśmy z tobą – powiedział Jacek Sutryk.

Źródło: wroclaw.onet.pl

Sutryk do Owsiaka: Ty jesteś dyrygentem tej Orkiestry

16.01.2019 12:14

Jak informuje Onet, w nagraniu opublikowanym w mediach społecznościowych prezydent Wrocławia Jacek Sutryk odniósł się do dymisji Jerzego Owsiaka z funkcji prezesa Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To ty jesteś dyrygentem tej Orkiestry, a my jesteśmy z tobą powiedział.

Źródło: www.rp.pl

Wrocław: Rafał Dutkiewicz jest w szpitalu

15.01.2019 13:06


Były prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz jest w szpitalu. Sam poinformował o tym na Twitterze. – To absolutnie nic poważnego – uspokajają współpracownicy byłego prezydenta. – Chciałbym być z wami. Pobyt w szpitalu nie pozwala mi uczestniczyć we wrocławskim pożegnaniu pana prezydenta Pawła Adamowicza – napisał w poniedziałek wieczorem Dutkiewicz. Jak ustaliliśmy, Rafał Dutkiewicz jest pacjentem […]

Źródło: wiadomosci.com

Atak na prezydenta Gdańska podczas WOŚP. Jacek Sutryk: Pawle, trzymamy mocno kciuki

14.01.2019 8:58

– Jestem głęboko wstrząśnięty wiadomościami z Gdańska. Moje myśli są teraz z Pawłem Adamowiczem i jego bliskimi – mówi o ataku na prezydenta Gdańska prezydent Wrocławia Jacek Sutryk.

Źródło: wroclaw.onet.pl

Wrocław będzie uczył „tolerancji” i wielokulturowości

11.01.2019 16:14

„Nowe” władze Wrocławia zamierzają wprowadzić do szkół program antydyskryminacyjny, którego celem ma być „zapobieganie szerzeniu się w mieście rasizmu, szowinizmu i ksenofobii”. Nauczanie o wielokulturowości związane jest z faktem, iż stolica województwa dolnośląskiego należy do miast najchętniej przyjmujących obcokrajowców, których a być w mieście już ponad 160 tysięcy. Prezydent Wrocławia Jacek Surtyk zapowiadał już wcześniej,...

Źródło: wolna-polska.pl

Prezydent Wrocławia powołał ostatniego już zastępcę. Spore zaskoczenie

21.12.2018 10:05

Jakub Mazur został nowym wiceprezydentem Wrocławia. W urzędzie będzie odpowiadać za nowo powstały Departament Strategii i Rozwoju Miasta. Wcześniej zastępcami Jacka Sutryka zostali już Renata Granowska, Sebastian Lorenc i Adama Zawada.

Źródło: wroclaw.onet.pl

Wrocław: radni PiS chcą utrzymania 90-procentowej bonifikaty przy wykupie gruntów

19.12.2018 7:00

We Wrocławiu radni PiS proponują pozostawienie dotychczasowej 90-procentowej bonifikaty z tytułu przekształcenia prawa wieczystego użytkowania gruntów zabudowanych w prawo własności. Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk chce tę ulgę zmniejszyć do 60 procent.

Źródło: wroclaw.onet.pl

Budżet Wrocławia na 2019 rok. Jacek Sutryk uwzględnił poprawki PiS

18.12.2018 14:22

Prezydent Wrocławia przedstawił własne autopoprawki do budżetu na 2019 rok, ale też poprawki wspierających go klubów koalicyjnych oraz radnych PiS. Głosowanie budżetu odbędzie się na czwartkowej sesji.

Źródło: wroclaw.onet.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami