f4up
Wiadomości z tagiem Raków  RSS
Sparingowa sobota: Raków Częstochowa nie stracił rytmu. Cztery gole Michała Fidziukiewicza

19.01.2019 21:02

Najlepiej punktujący na szczeblu centralnym Raków Częstochowa rozpoczął okres sparingowy zwycięstwem 2:0 z Wartą Poznań. Michał Fidziukiewicz strzelił w jednym meczu dwa razy więcej goli niż w rundzie jesiennej.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Studio Stomatologii Estetycznej SE

19.01.2019 20:46

Studio Stomatologii Estetycznej SE+ mieści się pięknej krakowskiej kamienicy i jest miejscem, w którym bez bólu i stresu każdy może zadbać o swój uśmiech. Wystarczy umówić się na wizytę do jednego z pracujących w tej klinice dentystycznej lekarzy, aby w niedługim czasie cieszyć się pięknym i przede wszystkim zdrowym uśmiechem, który jest przecież tak ważny w naszym życiu. Opisywana klinika posiada w swojej ofercie pełen zakres usług stomatologicznych od tych najprostszych aż do najbardziej skomplikowanych. Studio Stomatologii Estetycznej SE Batorego 6/2 31-135 Kraków

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Młody Australijczyk zbawieniem Wandy? Jordan Stewart spróbuje się wypromować w Krakowie

19.01.2019 20:00

Wybieramy kluczowego zawodnika Arge Speedway Wandy Kraków. Może nim zostać Jordan Stewart, przed którym debiut w rozgrywkach polskiej ligi. Australijczyk na innych arenach zdążył już pokazać, że potrafi się ścigać.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Prezydent Białegostoku chce, aby Fundacja Unia Metropolii Polskich nosiła imię Pawła Adamowicza

19.01.2019 18:41


W Unii Metropolii Polskich współdziała 12 głównych miast Polski: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław.
Jej prezesem przez wiele lat był tragicznie zmarły prezydent Gdańska...

Wisły Kraków z rundy jesiennej już nie ma. "Jest nas mało, ale musimy czekać na okazje"

19.01.2019 17:00

Dobrze spisującej się jesienią drużyny Wisły Kraków już nie ma. Maciej Stolarczyk stracił 7 podstawowych zawodników, a klub nie ma środków na pozyskanie innych graczy. - Musimy się wzmocnić, ale będziemy czekać na okazje - mówi trener Białej Gwiazdy.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Wisła Kraków poleci na obóz do Turcji

19.01.2019 16:03


Piłkarze Wisły Kraków byli do tej pory jedynym zespołem w ekstraklasie, który nie miał zaplanowanego zagranicznego obozu przygotowawczego. To się jednak zmieniło i w środę podopieczni trenera Macieja Stolarczyka polecą na obóz do Turcji.

Źródło: sport.interia.pl

Kierownik Kontraktu (budownictwo ogólne)

19.01.2019 14:57

NES Global Talent
Oferta: Zatrudnienie na stałe w firmie, która specjalizuje się w wykonawstwie projektów z budownictwa ogólnego. Możliwość
Lokalizacja: małopolskie, Kraków
Obszar zawodowy: Kadra zarządzająca

Źródło: www.praca.pl

Zdarzył się cud! Wisła Kraków leci do Turcji. "Nie do hotelu Vanny Ly"

19.01.2019 14:38

- To nie żart - w środę lecimy na obóz do Turcji. I nie do hotelu Vanny Ly - zdradził w sobotę trener Wisły Kraków Maciej Stolarczyk. Klub znalazł sponsora, który pokryje koszty pobytu zespołu w Antalyi. Mowa o kilkudziesięciu tysiącach złotych.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami