Prointegra
Wiadomości z tagiem Rosja  RSS
Syria: Wycofanie się irańskich sił nie jest brane pod uwagę

23.05.2018 14:00


Syryjski wiceminister spraw zagranicznych poinformował , że Damaszek nie bierze pod uwagę możliwości wycofania wojsk irańskich z Syrii. Taki scenariusz przedstawiała w ubiegłym tygodniu Rosja. Wiceminister Faisal Mekdah pytany, czy usunięcie sił irańskich i Hezbollahu może zakończyć ataki Izraela na Syrię, powiedział, że ,,ten temat nie jest nawet tematem do dyskusji”. W wypowiedzi dla agencji […]

Źródło: wiadomosci.com

MŚ 2018. Bunt Adriena Rabiota. Nie chce grać w reprezentacji!

23.05.2018 14:00

Adrien Rabiot nie zamierza pojechać na mistrzostwa świata w Rosji - informuje "Le Parisien". Pomocnik PSG poczuł się dotknięty decyzją selekcjonera reprezentacji Francji.

Tagi: Rosja, Francja
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Mundial tuż, tuż. Mecze "biało-czerwonych" obejrzymy na Rynku

23.05.2018 13:32

Kielce przygotowują się do Mundialu w Rosji. Do meczu otwierającego mistrzostwa świata w piłce nożnej pozostał niespełna miesiąc. Sportowe emocje będzie można przeżywać na Rynku, gdzie powstanie bezpłatna Strefa Kibica, w której pokazywane będą mecze reprezentacji Polski.

Tagi: Rosja, Kielce
Źródło: www.radio.kielce.pl

MŚ 2018. Masowa rzeź w Rosji. Bezdomne psy są zabijane zatrutym jedzeniem

23.05.2018 13:13

Tuż przed mundialem w Rosji masowo uśmiercane są bezdomne psy. Stowarzyszenie "Otwarte Klatki" nagłośniło problem i teraz oczekuje reakcji od FIFA.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Andres Iniesta podpisał kontrakt z Vissel Kobe

23.05.2018 12:44


Japońska agencja NHK potwierdziła, że kapitan Barcelony Andres Iniesta podpisał kontrakt z zespołem Vissel Kobe. Oficjalnie umowa ma zostać ogłoszona po mistrzostwach świata w Rosji.

Źródło: eurosport.interia.pl

Trening Orłów podczas zgrupowania w Juracie. Galeria

23.05.2018 12:22


Reprezentacja Polski podczas treningu w Jastarni. "Biało-Czerwoni", na zgrupowaniu w Juracie, przygotowują się do mistrzostw świata w Rosji, które rozpoczną się 14 czerwca.

Źródło: eurosport.interia.pl

MŚ 2018. Poznań zorganizuje strefę kibica z gigantycznym telebimem

23.05.2018 12:09

Radni Poznania przegłosowali stosowną uchwałę i na czas mistrzostw świata w Rosji w mieście powstanie strefa kibica. Jej główny ekran będzie ogromny.

Tagi: Rosja, Poznań
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Brytyjscy chuligani chcą "III wojny światowej" na mundialu

23.05.2018 11:54

- Jeśli ludzie myślą, że to żart, że będziemy grać w piłkę, pić, palić papierosy i spokojnie rozmawiać - to się nigdy nie stanie - zapowiedział w rozmowie z brytyjskim tabloidem "Daily Star" angielski chuligan z grupy kiboli "Smoggies Elite", zapowiadając, że w czasie mistrzostw świata on i jego koledzy "dadzą popalić" Rosjanom.

Źródło: www.rp.pl

Sprzedawca

23.05.2018 11:52

Gino Rossi S.A.
GINO ROSSI S.A. to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek obuwniczych. Od 25 lat odnosimy sukcesy zarówno w segmencie
Lokalizacja: mazowieckie, Piaseczno - Designer Outlet Warszawa
Obszar zawodowy: Sprzedaż / Obsługa klienta

Źródło: www.praca.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami