Prointegra
Wiadomości z tagiem Rosja  RSS
Międzynarodowy skandal. Rosjanie domagają się dyskwalifikacji prezesa za słowa o "perfidnej ruskiej świni"

18.02.2019 20:08

Rosyjska federacja jest oburzona słowami prezesa Krzysztofa Mrozka o Grigoriju Łagucie. Szef klubu z Rybnika nazwał zawodnika "perfidną ruską świnią". - To niedopuszczalne. On obraża nasz naród - grzmi menedżer rosyjskiej kadry Andriej Sawin.

Tagi: Rosja
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Asystent Google pomoże sortować śmieci. Dostępna nowa integracja: Pan Śmieciarz

18.02.2019 19:15

Możliwości Asystenta Google w Polsce rosną. Ostatnio dużo mówi się o walce z zanieczyszczeniem środowiska, a czym wiąże się wiele trudności na różnych poziomach. Jedną z nich jest brak wiedzy o sortowaniu śmieci (nic dziwnego, kartony po napojach są zdradliwe) i głęboki brak szacunku dla przyjętych na osiedlach zasad. Asystent Google dostał nową integrację, która ma w tym pomóc i edukować&...

Źródło: feedproxy.google.com

Serwisy Grupy Gremi rosną w tempie ponad 30 procent

18.02.2019 19:13

Styczeń był kolejnym miesiącem, w którym witryny Grupy Gremi rozwijają się z dynamiką powyżej 30 procent rocznie - wynika z najnowszych danych Gemius/PBI. Serwis rp.pl zajął najwyższe w swojej historii czwarte miejsce wśród witryn w kategorii Biznes Finanse Prawo z rekordową liczbą ponad 4,5 miliona użytkowników i 17,8 miliona odsłon co daje odpowiednio 38,8 i 33,6 proc. więcej w porównaniu do stycznia ubiegłego roku.

Tagi: Rosja, Finanse
Źródło: www.rp.pl

Jan Krzystyniak. Na pełnym gazie: Łaguta nie da utrzymania. Potrzebny jeszcze Hancock (felieton)

18.02.2019 18:45

Według naszego eksperta i felietonisty, angaż Grigorija Łaguty nie zbawi lubelskiego Motoru. W jego opinii Rosjanin to obecnie kot w worku. - Powinni iść za ciosem i wziąć też Grega Hancocka - komentuje były zawodnik i trener.

Tagi: Rosja
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Rosja zniszczyła pociski S-400. Miały trafić do Chin

18.02.2019 18:21

Rosja zniszczyła rakiety przeznaczone dla kompleksów S-400, które miały kupić Chiny. Moskwa zapewnia, że nie zniszczyła pocisków celowo, ale...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Trwają rozmowy w sprawie walki Powietkin - Usyk. Potwierdza to promotor Rosjanina

18.02.2019 18:08

Były mistrz świata w wadze ciężkiej - Aleksander Powietkin będzie najprawdopodobniej kolejnym rywalem Ołeksandra Usyka. Promotor Rosjanina potwierdza, że są prowadzone rozmowy w sprawie tego pojedynku.

Tagi: Rosja
Źródło: sportowefakty.wp.pl

​Szef PSL: Polityka zagraniczna obecnego rządu największym zagrożeniem dla Polski

18.02.2019 17:05


Największym zagrożeniem dla bezpieczeństwa Polski nie są Niemcy, Rosja czy kraje Bliskiego Wschodu, tylko polityka zagraniczna obecnego rządu - ocenił w poniedziałek lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz. Według niego, jest tak dużo problemów, że prezydent powinien zwołać Radę Bezpieczeństwa Narodowego.

Źródło: fakty.interia.pl

Rosjanie nad Bałtykiem. NATO wysłało polskie F-16

18.02.2019 16:10

Nie maleje rosyjska aktywność w rejonie Morza Bałtyckiego. NATO znów musiało poderwać myśliwce, kiedy wojskowe samoloty Moskwy pojawiły się bez...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Stal Gorzów chciała Łagutę u siebie. "Powiedział, że będzie startował w ROW-ie"

18.02.2019 14:59

Grigorij Łaguta pod koniec marca wystąpi w Memoriale Jancarza. Gorzowianie chcieli, by Rosjanin startował również w Stali. Nie złożyli jednak oferty, ponieważ żużlowiec miał startować w ROW-ie.

Tagi: Rosja
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami