Prointegra
Wiadomości z tagiem Rozwody  RSS
Bartosz Żukowski, czyli Walduś z "Kiepskich", i jego rozwodowa wojna. Żona na skraju załamania

17.12.2018 7:14


Rozwody nie są łatwe, ale ten Bartosza Żukowskiego (43 l.) należy do kategorii najgorszych. Dziennikarzom "Twojego Imperium" trudno było uwierzyć, gdy usłyszeli, jak wygląda trwająca ponad trzy lata wojna. Ale żona aktora potwierdziła: to prawda.

Źródło: www.pomponik.pl

Szykuje się zwrot akcji u Żyłów? Są coraz bliżej siebie?

17.12.2018 6:07


Justyna Żyła (30 l.) mimo rozwodu ma nadzieję na powrót do Piotra Żyły (31 l.)? Szykuje się w zwrot akcji? Być może. W każdym razie była żona skoczka zmieniła podejście i już nie nagaduje na skoczka. Wręcz przeciwnie! Na jej profilu w mediach społecznościowych pojawił się wspierający go wpis. Wygląda na to, że byli małżonkowie są bliżej siebie.

Źródło: www.pomponik.pl

Polska zmaga się z "kryzysem tożsamości"? Reportaż BBC

16.12.2018 18:08


Brytyjska telewizja informacyjna BBC News wyemitowała film dokumentalny o - jak oceniono - trwającym kryzysie tożsamości wśród Polaków, wskazując na rosnące napięcia między dwoma wizjami rozwoju kraju: konserwatywno-narodową i liberalną.

Tagi: Filmy, Rozwody
Źródło: fakty.interia.pl

Przedstawiciel Handlowy

16.12.2018 12:02

ARPI Staffing Sp. z o. o.
Oferujemy: Pracę w oparciu o umowę o pracę, niezbędne narzędzia Możliwość rozwoju w ramach
Lokalizacja: mazowieckie, Michałowice k. Warszawy
Obszar zawodowy: Sprzedaż / Obsługa klienta

Tagi: Praca, Rozwody
Źródło: www.praca.pl

Przeglądarka Edge nie przechodzi w całości na Chromium. To trochę potrwa

16.12.2018 1:38

imageWiadomość o przejściu przeglądarki Edge na otwarty silnik rysujący z aplikacji Chromium okazała się hitem i wywołała szereg komentarzy. Przeważają dwie opinie: poparcie dla zaniechania rozwoju niepopularnego silnika oraz obawa o przyszłość sieci WWW w świetle nadchodzącej monokultury Chromium. Oba poglądy mają szeroki zestaw uzasadnień. Szczególnie interesujący jest ten pierwszy – aprobata dla...

Tagi: Rozwody
Źródło: feedproxy.google.com

30 lat działa już Towarzystwa Przyjaciół Głuchołaz

15.12.2018 20:15


Towarzystwo Przyjaciół Głuchołaz świętuje jubileusz 30-letnia istnienia. Członkowie stowarzyszenia i jego sympatycy spotkali się, by podsumować nie tylko roczną, ale kilkudziesięcioletnią działalność na rzecz rozwoju miasta. Towarzystwo powstało w 1988 roku z inicjatywy społeczeństwa, które wówczas starało się przywrócić Głuchołazom status uzdrowiska.- Jesteśmy w tej chwili jednym z najstarszych stowarzyszeń w regionie - mówi Paweł Szymkowicz, prezes Towarzystwa Przyjaciół Głuchołaz. - Niewykluczone, że jesteśmy jednym z nielicznych. Trzymamy się dobrze. Mamy mnóstwo nowych pomysłów, które jeszcze bardziej spopularyzują nasz region i przyczynią się do jego rozwoju. Najbardziej cieszy nas to, że przez 10 lat udało nam się cyklicznie wydawać nasz Rocznik Głuchołaski i chcemy to kontynuować - dodaje Szymkowicz.Dodajmy, że Towarzystwo od ponad 25 lat organizuje także konkurs Głuchołaskich Kóz, podczas którego przyznaje nagrody najbardziej zasłużonym dla miasta.

Źródło: radio.opole.pl

Jerry Shen nie jest już CEO Asusa

14.12.2018 16:08

Firma zmienia model działalności. Asus ogłosił odejście swojego CEO, Jerry’ego Shena, co ma związek z kompleksową reorganizacją przedsiębiorstwa. Tajwański gigant branży elektronicznej będzie teraz kierowany przez dwie osoby, które współpracując ze sobą mają poprawić wyniki i pomóc w rozwoju najważniejszych gałęzi podmiotu. Po części chodzi też o funkcję kontrolną i wewnętrzną rywalizację, która ma pobudzić konkretne działy do działania.

Źródło: pclab.pl

Dr inż. Wiesław Półjanowicz z UwB otrzymał wyróżnienie Polskiego Towarzystwa Informatycznego

14.12.2018 14:08


Statuetki przyznawane są osobom i instytucjom szczególnie zasłużonym dla rozwoju informatyki w naszym kraju.
Oprócz pracy naukowej i dydaktycznej Wiesław Półjanowicz uczestniczył w wielu projektach dotyczących kształcenia zawodowego. Jednym z efektów...

Tagi: Praca, Rozwody
Źródło: www.radio.bialystok.pl

Maryla Rodowicz nie może doczekać się rozwodu. Dostała nieoczekiwane wsparcie!

14.12.2018 11:00


Maryla Rodowicz (72 l.) nie ukrywa, że czekanie na sprawę rozwodową to dla niej męczarnia. "Tracę już nerwy i nadzieję na szybki rozwód. Od trzech miesięcy czekamy na termin rozprawy" – irytuje się w rozmowie z dziennikarzami piosenkarka. Na szczęście jest ktoś, kto mocno ją wspiera w tych trudnych chwilach...

Źródło: www.pomponik.pl

Prologis buduje BREEAM

14.12.2018 9:12

Prologis dąży do uzyskania statusu lidera zrównoważonego rozwoju poprzez projektowanie budynków w sposób minimalizujący straty oraz zużycie energii i wody. Firma zbudowała w Europie Środkowo-Wschodniej ponad 40 magazynów, które uzyskały certyfikaty BREEAM.

Źródło: www.propertynews.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami