Wiocha
Wiadomości z tagiem Seks  RSS
Stringi jako dowód w procesie o gwałt. Kobiety w Irlandii protestują

16.11.2018 15:55


Protesty wybuchły w Irlandii po tym, jak uniewinniono mężczyznę podejrzanego o zgwałcenie 17-latki. Okazało się, że jednym z dowodów ku temu miała być... bielizna nastolatki. Adwokat użył argumentu, że skoro poszkodowana miała na sobie stringi, to ewidentnie miała ochotę na seks. Kobiety wyszły na ulice manifestować.

Źródło: www.rmf24.pl

Nosiła stringi to chciała uprawiać seks. Protesty po uniewinnieniu gwałciciela

16.11.2018 13:29


W Irlandii narasta protest przeciwko bulwersującemu wyrokowi tamtejszego sądu, który uniewinnił gwałciciela. Przysięgli uznali bowiem, że 27-latek z Cork nie dokonał gwałtu, bo 17-letnia dziewczyna nosiła stringi, co sprawiało wrażenie, że chciała uprawiać seks. Przysięgłych przekonała argumentacja obrońcy zboczeńca, Elizabeth O’Connell, że nastolatka swoim strojem wyraziła chęć na seks i zdaniem obrończyni stosunek odbył się […]

Źródło: wiadomosci.com

Wojskowy składał 14-latce propozycje seksualne. Stanął przed sądem

16.11.2018 13:06


Przed sądem w Grudziądzu ruszył proces byłego szefa sztabu Wielonarodowej Dywizji Północ-Wschód w Elblągu Roberta O. Jest on oskarżony o składanie propozycji seksualnych 14-latce.

Źródło: www.rmf24.pl

Spotkanie przy kawie z tęczą w tle

16.11.2018 9:58


W październiku miał miejsce pierwszy w Zielonej Górze marsz równości. Jego organizatorem było stowarzyszenie „Instytut Równości” z Mateuszem Krobskim i Kacprem Kubiakiem na czele. Wydarzenie przyciągnęło na ulice Zielonej Góry setki osób, które wspierały prawa mniejszości seksualnych. Ideę marszu poparł także prezydent Janusz Kubicki. Instytut Równości nie kończy swojej działalności i organizuje kolejne wydarzenia. Co … ochodzi z serwisu . Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Źródło: www.wzielonej.pl

Tyson Fury - trzy miesiące bez seksu, ale z wielkimi nadziejami

15.11.2018 19:27


Tyson Fury (27-0, 19 KO) poświęcił się całym sobą, żeby być jak najlepiej przygotowanym na starcie z Deontayem Wilderem (40-0, 39 KO). Pojedynek odbędzie się 1 grudnia w Los Angeles, a w jego stawce będzie należący do Amerykanina pas WBC wagi ciężkiej.

Źródło: sport.interia.pl

Zakończył się proces białostockiego nauczyciela oskarżonego o seksualne wykorzystywanie podopiecznychZakończył się proces białostockiego nauczyciela oskarżonego o seksualne wykorzystywanie podopiecznych

15.11.2018 17:08


Oskarżony przez ponad 7 lat pracował jako nauczyciel wf-u
Oskarżony przez ponad 7 lat pracował jako nauczyciel wychowania fizycznego w jednej z białostockich podstawówek. Był też trenerem Klubu Sportowego Białostocka...

Tagi: Seks
Źródło: www.radio.bialystok.pl

Zadarła z Donaldem Trumpem, rozkochała w sobie reprezentanta USA. Zobacz zdjęcia seksownej Becky G

15.11.2018 16:44

Jedną z najseksowniejszych WAGs amerykańskiej piłki nożnej jest 21-letnia Rebbeca Marie Gomez. Piosenkarka od dwóch lat jest w związku z Sebastianem Lletgetem.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Kto ma „różowe teczki” z lat 80-tych?

15.11.2018 16:06

Pojawiają się hipotezy, że zdobyte podczas akcji „Hiacynt” informacje wciąż przydają się w szantażowaniu wysoko postawionych osób, w tym polityków przyznaje w rozmowie z serwisem rp.pl Krzysztof Tomasik, działacz LGBT, autor książki „Gejerel. Mniejszości seksualne w PRL-u”.

Źródło: www.rp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami