f4up
Wiadomości z tagiem Senat  RSS
Powstanie grupa K19? Ma jednoczyć gminy z powiatu kieleckiego we wspólnym działaniu

18.02.2019 17:16

Powołanie grupy K19 zaproponował Krzysztof Słoń, senator Prawa i Sprawiedliwości, podczas spotkania zarządu powiatu z wójtami i burmistrzami z terenu powiatu kieleckiego. Grupa miałaby jednoczyć gminy we wspólnym działaniu.

Tagi: NATO, Gminy, Senat
Źródło: www.radio.kielce.pl

Senat zwiększa zatrudnienie w kancelariach

18.02.2019 12:11

Posłów i senatorów zmuszono do oszczędności, ale obsługujące ich kancelarie już nie.

Tagi: NATO, Senat
Źródło: www.rp.pl

Koszmar Macieja Kota. "Nie było sensu zabierać go na MŚ"

18.02.2019 12:09

- Zabieranie Maćka na MŚ nie miałoby żadnego sensu. Sztab musi się skupić na trzonie reprezentacji i dopracowaniu niuansów - mówi w rozmowie z Onetem Rafał Kot, ojciec Macieja Kota. Skoczek nie znalazł się w kadrze na mistrzostwa świata w Seefeld.

Tagi: Senat
Źródło: sport.onet.pl

Bielan: Dostałem propozycję. Jestem zaszczycony

18.02.2019 10:37


Wicemarszałek Senatu Adam Bielan ma być liderem na liście PiS do Parlamentu Europejskiego z okręgu mazowieckiego - dowiedziała się Interia. - Dostałem propozycję, aby być liderem na tej liście. Jestem zaszczycony - powiedział Adam Bielan w rozmowie z Ewą Wysocką z Interii.

Źródło: fakty.interia.pl

Senator PiS Jerzy Czerwiński: Chcemy upamiętnić poległych w Marszu Śmierci

18.02.2019 10:30


Pamiątkowa tablica ma przypominać o ofiarach Marszu Śmierci w Racławicach Śląskich. Zostanie ona odsłonięta 22 lutego, w rocznicę tego tragicznego wydarzania. - Ta inicjatywna to wyniku braku symetrii w postrzegani historii ziemi opolskiej w czasie II Wojny Światowej - przypomniał w Loży Radiowej senator Prawa i Sprawiedliwości Jerzy Czerwiński.- Nagłaśniano wydarzenia związane z tak zwaną Tragedią Górnośląską, zaś zapominano, i to w coraz większym stopniu, o tym epizodzie II Wojny Światowej, który był szczególnie dla okupanta niemieckiego drażliwy. Większość tych faktów została zatarta w świadomości społecznej ze względu na to, że tu przyjechali osiedleńcy głównie ze wschodu i tylko słyszeli o tym, ewentualnie podczas ekshumacji dowiadywali się o tym, że takie wypadki miały tu miejsce - powiedział gość Radia Opole.Marszem Śmierci nazwano ewakuację więźniów niemieckiego obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau, do której doszło na przełomie 1944 i 1945 roku. Według historyków przez Opolszczyznę w marszu tym przeszło od 9 do 15 tysięcy więźniów. Życie straciło około tysiąca z nich. Dodajmy, że w regionie od 3 lat upamiętniane są ofiary tamtych wydarzeń.

Źródło: radio.opole.pl

Senior IT Specialist

18.02.2019 9:43

Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.
  JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA: Utrzymanie i rozwój aplikacji wspierających systemy produkcyjne Analiza błędów występujących w systemach i ich
Lokalizacja: łódzkie, Stryków
Obszar zawodowy: Informatyka / Administracja

Źródło: www.praca.pl

Adam Bielan: Taśmy nie szkodzą prezesowi ani PiS

18.02.2019 8:06


Jest sporo przesłanek pozwalających zakładać, że Polacy opowiedzą się za kontynuacją rządów PiS - mówi w poniedziałkowej "Rzeczpospolitej" wicemarszałek Senatu Adam Bielan.

Źródło: fakty.interia.pl

Bielan: Nie możemy tolerować antypolskich wypowiedzi

18.02.2019 7:23

- Wypowiedź szefa MSZ Izraela była haniebna i rasistowska - uważa wicemarszałek Senatu Adam Bielan.

Źródło: www.rp.pl

Adam Bielan: Taśmy nie szkodzą prezesowi ani PiS

18.02.2019 6:26


Jest sporo przesłanek pozwalających zakładać, że Polacy opowiedzą się za kontynuacją rządów PiS - mówi w poniedziałkowej "Rzeczpospolitej" wicemarszałek Senatu Adam Bielan.

Źródło: fakty.interia.pl

Przyszli pożegnać premiera. Tłumy przed archikatedrą

16.02.2019 12:05


Po godz. 11.00 w Bazylice Archikatedralnej św. Jana Chrzciciela w Warszawie rozpoczęły się w główne uroczystości pogrzebowe byłego premiera Jana Olszewskiego. W uroczystości udział biorą m.in. rodzina zmarłego b. premiera, prezydent Andrzej Duda oraz pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda, marszałkowie Sejmu i Senatu: Marek Kuchciński i Stanisław Karczewski, wicemarszałkowie Sejmu i Senatu: Beata Mazurek, Ryszard Terlecki, Małgorzata Kidawa-Błońska, Bogdan Borusewicz, a także premier Mateusz Morawiecki z ministrami, prezes PiS Jarosław...

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami